Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. kovo 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Idėja Nr.1

Peiliai gali būti laikomi ne tik specialiai jiems skirtame mediniame laikiklyje ar sukabinti virš stalviršio. Idėja "FIX" - į stalviršį sukišti peiliai - patogu paimti, o ir dekoras savotiškas :)

theselby.compeilių laikymo idėjos

Idėja Nr.2

Ši idėja labiau tiktų sodyboje ar kaime, nors pilnai galima pritaikyti ir bet kokiuose namuose. Batai eksponuojami atvirose lentynose suteikia atitinkamos nuotaikos (jei eksponuotumėte aukštakulnius, nuotaika būtų visai kitokia), o po jais gražiai įsikomponuoja šuns guolis. Žinoma po batais nereikia pamiršti padėti medžiagos, kuri sugertų purvą.

theselby.comprieškambario idėjos

Idėja Nr.3

Jei namuose mažai vietos - funkcionalus sprendimas kaip išnaudoti erdvę po laiptais. Galite įsirengti lentynas ir stalčius: kažkur namuose tikrai sutaupysite vietos. Patarimas - durelėse nemontuoti rankenėlių tam, kad viskas atrodytų "lengviau". 

79ideas.orgstalčiai po laiptais

interiores.alterblogs.comlaiptai stalčiai

theperfecthome.tumblr.comlaiptų panaudojimas

Idėja Nr.4

Euro paletės nebūtinai turi būti paslėptos ar išmestos. Puikus pavyzdys - ofisas, kuriame visi baldai iš euro palečių. Ekologiška ir originalu!

archdaily.comeuro palečių panaudojimas

archdaily.comeuro palečių baldai

Idėja Nr.5

Be galo gera idėja ir dar estetiška! Grafiniai simboliai ir minimalios "rankenėlės" nuoroda į atitinkamai laikomus rūbus. Ir pačiam patogu, ir svečias netyčia neatidarys apatinių skyrelio :)

novate.ruvaikų kambario baldai

Idėja Nr.6

Variantas taupantiems erdvę. Žinoma, panašus efektas būtų įsigijus sofą su patalynės dėže, bet šis variantas tikrai estetiškas ir funkcionalus.

blog.gessato.comfunkcionali sofa

blog.gessato.commoderni sofa

Idėja Nr.7

Stiklinės durys į rūsį. Čia jau skonio reikalas - ar norisi jas paslėpti ar skoningai parodyti. Be to, įžvelgiu ir pliusą: pro stiklines duris tamsesniu paros metu puikiai matosi, ar rūsyje kažkas yra.

blog.naver.compatekimas į rūsį

Idėja Nr.8

Teptukai - kabliukai. Tereikia teptuko šerelius užlenkti, suklijuoti klijais, palaukti kol sustings ir turite originalius kabliukus. Žinoma, sunkaus svorio jie tikriausiai neišlaikytų, bet tokie teptukai puikiausiai gali kabėti ir nenaudojami, kaip kabyklos.

iroonie.comoriginalios idėjos

Idėja Nr.9

Nebūtina vidury kambario kabinti hamako. Puikiai galima išnaudoti dažniausiai laisvą erdvę prie laiptų ir pakabinti tinklą (nebūtinai tokį, gali būti medžiagos gabalas), kuris neabejoju būtų mėgiamas kampelis namuose.

photo.djournal.com.uatinklas hamakas

Idėja Nr.10

Labai lengvas ir žaismingas variantas vietoj sunkių turėklų. Žinoma, nerekomenduočiau tokio varianto, auginantiems mažus vaikus, nebent esate tikri už jų saugų elgesį.

greyandscout.comturėklai virvės

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.