Susiję tag'ai
#Prieškambaris
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. balandžio 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Dirbant su klientais pastebiu, jog dauguma prieškambaryje nori sėdimos vietos. Prisėdus patogiau apsiauti batus, o ir jaukumo daugiau atsiranda. Galimi įvairūs variantai: tiek specialiai gaminami suoliukai su spintelėmis/stalčiais ir čiužinuku ant jo, tiek kieta dalis, kuri yra tarsi spintos tęsinys, tiek atskiras suoliukas/kėdė.

Aš asmeniškai dažniausiai projektuoju su spinta susietas sėdimas vietas. Apačioje būna batų spintelės, o virš sėdimos dalies esančią sieną galima tiek dažyti, tiek tapetuoti, tiek kabinti veidrodį ar dengti minkštomis panelėmis. Čia - didelės galimybės, tereikia pasirinkti pagal mėgiamą stilistiką.

Jeigu prieškambaris mažas ir norisi jį maksimaliai išnaudoti spintelėms, bet reikia iš sėdimos dalies, visada siūlau virš pastarosios kabinti uždaras at atviras spinteles iki lubų - taip prarasite mažesnę dalį vietos, skirtos spintelėms.

1. Pavyzdžiui šiame prieškambaryje suprojektavau sėdima dalį su batų spintele ir čiužinuku, o virš jos pakabinau lentyną. Kadangi vietos drabužiams čia pakankamai, užteko ir vienos atviros lentynos. Beje, tokio tipo sėdima dalis man visada gražiau žiūrisi prie varstomų, o ne stumdomų durų spintos.

2. Čia kiek kitoks sprendimas. Virš batų dėžės pakabintas veidrodis, nes klientai jo nenorėjo ant spintos durų. Pastarasis baldas yra prijungtas prie siauresnės aukštos spintos, o gili, pagrindinė rūbų spinta yra kitoje prieškambario pusėje.

3. Gražus pavyzdys, kai sėdima dalis yra tarsi spintos dalis, o vieta po ir virš jos išnaudotos spintelėms. Šią susidariusią "nišą" galima dengti tiek plokšte iš visų pusių, tiek veidrodžiu, tiek minkštomis panelėmis. Mano akis pastebėjo ir gudriai paslėptą elektros skydelį (greičiausiai) kairėje pusėje. Nepamirškite ir baldinio apšvietimo, kuris suteikia jaukumo!

architizer.com

 4. Dailus sprendimas, kuris apjungia prieškambario sieną su spinta. Nuotraukoje matyti, jog atstumas nuo sienos iki durų yra per mažas normaliai spintai, tad ši buvo projektuota toliau nuo durų. Man patinka, jog sėdimoji dalis yra išskirta kitokia medžiaga ir dar funkcionuoja kaip kabykla.

muratordom.pl

5. Visiškai paprastas dizainas, kurio akcentu tapo minkštos sienos. Žinoma, tai reikalauja daugiau priežiūros, todėl apsvarstykite visus už ir prieš, prieš renkantis sienų apdailą.

homify.pl

6. Čiužinukas ant batų spintelės atrodo be galo dailiai, tačiau ne visi nori jį gamintis. Tokiu atveju ant spintelių galite tiesiog užmesti dirbtinį kailiuką ar pagalvėlių. Beje, atkreipkite dėmesį į optinę apgaulę - ant sienos matote ne langą, o veidrodį. Nuostabi idėja, kuri vizualiai padidina kambarį ir dera su plytų siena.

vintage-designmedinaflorez.blogspot.lt

7. Itin ekonominis variantas, kuris tinka tik tuomet, jeigu kažkur netoliese turite ir uždarą rūbų spintą. Atviros lentynos kainuoja mažiau, tačiau sukuria daugiau chaoso. Nepamirškite palaikyti tvarkos ir daiktų organizavimui naudoti vienodas dėžutes ir krepšelius. Ant kabliukų sukabinti daiktai tampa interjero akcentais, tad nepersistenkite su sienų ir baldų apdaila. Šiuo atveju man norėtųsi ramesnės galinės sienos.

planete-deco.fr

8. Jeigu nenorite specialiai gamintis baldų, visuomet galite nusipirkti minkštasuolį, kuris tilptų turimoje erdvėje. Virš jo galite pakabinti lentyną ir/ar mielas interjero smulkmenas. Vėlgi, tai tinka tik tuomet, jeigu turite atskirą rūbų spintą. Beje, šį suoliuką nuotraukos autorė pasidarė pati (spausti ant nuorodos, nuotraukos apatiniame kairiajame kampe)!

littlehouseoffour.com

9. Gražiai atrodo pufas po stalviršiu, skirtu raktams ir kitoms smulkmenos pasidėti. Tuo pačiu turite ir viso ūgio veidrodį.

gm-interior.ru

10.  O kartais nieko papildomo daryti nereikia. Turbūt visi žinote nuotraukoje matomą komodą NORDLI iš IKEA. Pastatote ir viskas - turite ir batų spinteles, ir vietą prisėsti.

 

1
Komentarai

Rasa

https://www.google.lt/ galima rasti ir geresniu ideju....

(0) · (6) · Atsakyti · 2019 m. vasario 19 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.