Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. sausio 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Stiklainiai virtuvei - mano silpnybė. Esu rašiusi apie tai, kaip gražiai susidėlioti indelius, stiklainius ir kitus virtuvės reikmenis tvarkingai temoje "Tvarka virtuvėje", tačiau šį kartą kalbėsiu išskirtinai tik apie stiklainius.

Na, gražus stiklainis (ne tas, kur agurkus marinuojame) yra jau savaime puiki virtuvės dekoro detalė, suteikianti jaukumo. Net pastačius 3 gražius stiklainiukus, kaip mat atsiranda visai kitokia nuotaika. Nebūtina juos laikyti atvirose lentynose ar ant stalviršio, aš net uždarose spintelėse noriu gražių daiktų - na tai kas, kad jų kiti nemato - matau aš ir man iškart maloniau gaminti :)

Aišku, iš patirties žinau, kad laikant produktus stiklainiuose ar indeliuose, jei talpa per maža, vis tiek lieka dalis miltų, kuriuos vis tiek reikia kažkur padėti ir susidaro dar krūva praimtų maišelių ir pakuočių, bet vardan grožio, aš visad pasiryžus papildyti atsargas!

Man čia be galo jaukios virtuvės pavyzdys - tvarkingai sudėlioti stiklainiai, kur ne kur pasirodančios knygos bei dekoro elementai nuteikia tikrai gerai.

stadshem.sekaip gražiai išdėlioti stiklainius

wnyc.orgstiklainiai virtuvėje

Stiklainiuose galite laikyti netgi arbatos pakelius!

decoist.comstiklainiai produktams

lenesdukkehus.blogspot.com.bratviros lentynos virtuvėje

pinterest.comgražūs stiklainiai

Tema apie stiklainius, bet negalėjau neįkelti šių indelių - jie NUOSTABŪS!!!

blogdiel.blogspot.comindeliai biriems produktams

Matote IKEA vežimėlį ant ratų ir jo panaudojimas virtuvėje yra tik vienas iš turbūt kokio 100 būdų. Ant nuotraukos yra nuoroda, spauskit ją ir pamatysite, kur dar galima panaudoti šį daiktą.

eenigwonen.nlikea vežimėlis ant ratukų

Stiklainius galite "paturbinti" įvairiais lipdukais, nebūtina ant jų kažką rašyti, galima tiesiog suteikti jiems kitokį atspalvį.

kitchencabinetsbuy.comlipdukai stiklainiams

pececitofeliz.esstiklainiai virtuvei

bohochicstyle.comstiklainiai, indeliai virtuvei

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.