Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 28 d.

Teksto autorius: Siuzana

Labas. Esu Siuzana Jagminienė. Šiuo metu mano pagrindinė veikla yra auginti 6 mėnesių sūnų ir keturmetę dukrą. Laisvą savo laiką skiriu rankdarbiams. Jie man padeda pailsėti ir praskaidrinti galvą. Savo darbais, idėjomis ir atradimais pradėjau dalintis  Facebook paskyroje “Tilvikų namai”.

 

Įrenginėjant vaikų kambarį norėjosi, kad jis būtų kuo šviesesnis. Baltos sienos, balti baldai, ir spalvotos detalės, kurios, mano nuomone, ir sukuria tą jaukumo jausmą. Spalvas padiktavo dukros mylimas žaislas “Mieganti kiškutė”. Man labai gražus spalvų derinys pilka – rožinė – balta. Atsižvelgiau ir į tai, kad spalvos būtų pritaikytos ne tik mergaitei. Tuo metu dar nesilaukiau, bet įsivaizdavau, kad šiame kambaryje galėtų gyventi sesutė su broliuku.

Evelina: Nuo ko pradėjote kambario įrengimą? Ar keitėsi vizija, pradėjus darbus?  

Pirmiausia išsirinkome vaiko kambario baldus. Labai patiko IKEA parduotuvė, nes ten už protingą kainą radom viską, ko reikėjo.  IKEA ir įsigijome baldus nuo lovos iki staliuko. Prie baltų sienų ir baldų norėjome kontrastingų užuolaidų. Taigi, pirmiausia nusipirkome audinį užuolaidoms ir jas mums pasiuvo. Iš tikrųjų, aš neturėjau vizijos, kaip atrodys galutinis kambario interjero variantas, viskas keitėsi palaipsniui.

Daugelį interjero detalių esu atradus sendaikčių parduotuvėse ir jas atnaujinus. Įrenginėjant kambarį man buvo svarbu, kad tarpusavyje derėtų spalvos. Nuotraukose  galima pastebėti, kad lentynose sudėliota tik tai, kas atitinka kambario spalvas. Bet tai nereiškia, kad mūsų namuose mažai plastikinių ar pliušinių žaislų. Būtent tokie žaislai yra sudėlioti į dėžutes ar krepšelius. Turime daug vaikiškų knygučių. Tačiau yra uždara erdvė, kurioje yra sudėtos visos knygelės. Ir tik kelios mylimiausios, skaitomos prieš miegą, kurios šiuo metu yra atviroje vaikų kambario erdvėje (lentynoje).

Evelina: Ar klausėte vaikų nuomonės? 

Įrenginėjant kambarį, dukros nuomonės neklausiau. Jai buvo trys metai ir, mano nuomone, ji dar per maža tokiems pasirinkimams, nes nuomonė ir mėgiami personažai labai greitai keičiasi. Jei būčiau tuo metu jos klaususi, tikriausiai kambarys butų buvęs žydras ir su Frozen motyvų detalėmis. Šiuo metu jai patinka My little pony personažas ir žaisliukai, taigi dabar aplink būtų vien šios detalės.

Aš atsižvelgiau į tai, kad jos mėgstamiausia spalva rožinė, mylimiausias rūbas – suknelė, žaislas – lėlės. Jos kambario pusė labai mergaitiška, daug rožinių detalių, rankų darbo lėlių, pasipuošusių suknelėmis. Yra viena lėlė, kurią dar mano mama siuvusi man, kai buvau maža mergaitė. Mano dukra džiaugiasi savo kambariu, mielai ten leidžia laiką, matau kad ir į svečius užsukę vaikai noriai ten būna.

Evelina: Kur ieškojote įkvėpimo ir idėjų? 

Idėjų sėmiausi Pinterest‘e ir Instagram‘e, nes čia tiek daug įvairių pavyzdžių, kad kiekvienas rastų sau tinkamą variantą, kuris įkvėptų. O pagrindinė įkvėpėja yra mano dukra, ji moka džiaugtis daiktais. Visada atkreipia dėmesį jeigu atsiranda koks naujas daiktas jos kambaryje. O aš ir pati džiaugiuosi, kai matau, kad viskas tarpusavyje dera. 

Evelina: Kas buvo sunkiausia? 

Sunkiausia man yra neperkrauti kambario daiktais, aš labai mėgstu detales ir šiai dienai jų yra tiek, kad dalis paslėptos ir keičiamos vienos kitomis po kurio laiko. Jeigu man patinka koks daiktas, tarkim, pintas krepšys, tai jų atsiranda ne vienas, o keletas.

Evelina: Kada planuojate daryti remontą? 

Šiai dienai remonto neplanuojame, nebent keisis baldų išdėstymas kambaryje, nes man patinka laikas nuo laiko ką nors pakeisti.  Greičiausiai viskas keisis tada, kai keisim baldus arba kai įrenginėsim kitą kambarį sūnui. Tikėtina, tai vyks prieš dukros mokyklą.

Evelina: Ar ką nors dabar darytumėte kitaip? 

Tikėtina, šiai dienai rinkčiausi kitokius baldus, galbūt ne baltus, o šviesaus medžio spalvos, kambario spalvos liktų tos pačios. Kadangi rengiant kambarį dukra teoriškai būtų turėjusi jį dalintis su broliu, labai tiko tas spalvų pasirinkimas - rausva ir pilka. Sūnaus pusė gavosi pilkesnė, o dukros - rausvesnė.

Evelina: Ką darėte pati?

Šis kambarys yra būtent toks, nes jį kurdama įdėjau daug savo rankų darbo. Viskas prasidėjo nuo kilimų. Pamačiau internete pavyzdį ir turėjau viziją, kaip atrodys kilimas. Bet vietoje vieno jie gavosi trys, o vienu metu buvo ir keturi. Kilimai nerti iš virvės. Iš tos pačios virvės nėriau ir krepšius, į kuriuos dedu žaislus, dukters papuošalus. Siuvau lovos užtiesalą ir pagalves. Juos siuvau iš lino ir iš naujo įsimylėjau šį audinį. Pagalves siuvau įvairių formų – apvalias, debesėlį, mėnulį, širdį. Pagalvės daug prisideda prie jaukios aplinkos. Dukrai siuvau žvaigždžių, o sūnui - drambliukų girliandas.

Rėminau kelis pirktus plakatus, o kitus plakatus radau Pinterest’e. Visi pinti krepšiai yra perdažyti, atnaujinti, pagražinti iš to, ką radau savo, mamos ar močiutės namuose. Šiai dienai galime rasti begalę pavyzdžių, ką galime pasidaryti pačios. Man smagiausia dalis, kai rezultatas pranoksta lūkesčius. Dėl to ir gimė idėja pradėti dalintis viešai savo darbais, galbūt ir kitas moteris tai įkvėps.

Evelina: Gal galite pasidalinti keliomis nuorodomis, kur ką pirkote? 

Galiu įvardinti keletą nuorodų, kur galima įsigyti šiame kambaryje esančių daiktų.

  • Pirmiausia - palapinė. Ji puošia kambarį, joje yra žaidžiama, ten suslepiu žaislus, kai nenoriu kad kambarys atrodytų labai apkrautas. Aš ją įsigijau minicamp.lt
  • Labai džiaugiuosi atradusi krepšius žaislams Play&Go. Juose sutelpa daug žaislų, jie lengvai transportuojasi, ir labai puikiai pasislepia po lova. Krepšius pirkau “KUKI store - stilingos dovanos vaikams“ internetinėje parduotuvėje. Beje ten tiek visko gražaus: lempų, lagaminų, pagalvių, kad tikrai galima išsirinkti ir dovanų ir interjero detalių vaiko kambariui.
  • Pakabinama lentyna mėgstamiausioms knygelėms prieš miegą ir pakabinamas šviestuvas „Debesėlis“ įsigyti namų interjero parduotuvėje MR Home. Jų asortimentas nemažas: lentynėlės, dėžės žaislams, kabyklėlės drabužiams, kėdutės.
  • Krepšių žaislams esu pirkusi H&M Home parduotuvėje.
  • Pastatomą lentynėlę namelį ir labai gražias mergaitiškas pakabas drabužiams - ZARA Home parduotuvėje.
  • Plakatus, kuriuos rėminau ir kabinau, radau šioje internetinėje parduotuvėje issiusiuuztave.lt
  • Rankų darbo lėles aš labai myliu. Jų šiandien yra labai įvairių ir jos labai tinka interjerui papuošti. Įdomių ir gražių lėlių siūlo medvilniukas.lt.
  • Lempučių girliandos įsigytos berrylights.lt internetinėje parduotuvėje. Jei nerandate tinkamų spalvų, galima susikurti savo norimas.
  • Noriu pasidžiaugti, kad šiai dienai daugėja parduotuvių, kur galima įsigyti įdomių, originalių ir išskirtinių vaiko kambariui interjero detalių. Jeigu ieškote kažko įdomaus, apsilankykite  LOVELY MESS – interjero studijoje.

p.s. visos nuotraukos - Siuzanos Jagminienės

Komentarai

Teksto autorius

Siuzana
Siuzana

Esu Siuzana Jagminienė. Šiuo metu mano pagrindinė veikla yra auginti 6 mėnesių sūnų ir keturmetę dukrą. Laisvą savo laiką skiriu rankdarbiams. Jie man padeda pailsėti ir praskaidrinti galvą. Savo darbais, idėjomis ir atradimais pradėjau dalintis  Facebook paskyroje “Tilvikų namai".

Teksto autorius

Siuzana
Siuzana

Esu Siuzana Jagminienė. Šiuo metu mano pagrindinė veikla yra auginti 6 mėnesių sūnų ir keturmetę dukrą. Laisvą savo laiką skiriu rankdarbiams. Jie man padeda pailsėti ir praskaidrinti galvą. Savo darbais, idėjomis ir atradimais pradėjau dalintis  Facebook paskyroje “Tilvikų namai".

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.