Susiję tag'ai
#Vaikų kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. spalio 24 d.

Teksto autorius: Dovilė Jablonskienė

Vaikų kambario dizainas - vienas iš svarbesnių elementų planuojant ir įrenginėjant namų interjerą. Nes būtent savoje erdvėje vaikai praleidžia daugiausiai laiko: čia vaikai kuria, svajoja, čia perskaitomos pirmosios knygos, čia rieda ašaros kaip pupos, čia pat „dreba sienos“ nuo skardaus jų juoko.

paulinaarcklin.net

Kad vaikui būtų gera leisti laiką savo kambaryje, reikia atsižvelgti į būtent to vaiko, kuriam kuriama erdvė individualybę. Jei vaikas labai aktyvus, sienas rinkitės švelnesnių, ramesnių tonų, jei vaikas ramesnis - drąsiai galite dažyti kambarį ryškiomis spalvomis, taip sužadinsite vaikui aktyvumą, skatinsite nepasiduoti nuoboduliui. Vaiko kambarys turi skatinti jo smalsumą ir atspindėti jo asmenybę. Kurdami vaiko kambario interjerą, įsivaizduokite, kad jis vienintelis toks, pasitelkite išradingumą, spalvas, raštus, būtinai įliekite vaikų kūrinius, kaip dekoro elementus.

paulinaarcklin.net

paulinaarcklin.net

alyssarosenheck.com

facebook.com

Šiuo metu ypač populiarūs skandinaviško stiliaus vaikų kambario interjerai. Juose vyrauja juoda - balta kontrastas, pastelinės spalvos, ypač svarbų vaidmenį atlieka patalynė, sienų lipdukai, daiktadėžės, pliušiniai žaislai, lovos forma.

pinterest.com

facebook.com

Jei kalbėti apie atskiras dekoro detales, skatinančias vaikų kūrybiškumą, kaip vieną iš jų išskirčiau kreidos lentą. Kambaryje ji ne tik atrodys orginaliai, bet ir nukreips vaikus nuo paišymo ant sienų. Kreidos lentą išties nesudėtinga susikurti: nudažykite norimą vietą specialiais dažais arba užklijuokite tam skirtą lipduką. Jų būna įvairių formų – apskritimai, trikampiai, debesėliai, gyvūnų siluetai ir pan.

abitant.com

Taip pat labai populiaru paveikslai su padrąsinančiais šūkiais, populiariausiomis vaikiškomis dainelėmis, stilingai pateiktomis nuotraukomis. Vaiko piešiniai ne ką mažiau padės kambario sienas paversti žaismingomis, kūrybingomis. Ant sienos galima kabinti dekoracines raides, skaičius, kelio ženklus, pritaisyti lentynas ir jose apgyvendinti pasakų knygas, pagalvėles, stilingus šviestuvus.

hobbylobby.com

thecapsule.co.uk

indulgy.com

Dar viena idėja – grindis paversti žaidynių miestu. Berniukams nutieskite kilimus su trasomis, mergaitėms dekoruokite žaidimu “klasė“ ar tiesiog papuoškite lipdukais (pėdutės, karūnos, žvaigždės).

instagram.com

instagram.com

Ypatinga namų puošmena - užuolaidos. Vaiko kambaryje jos ne mažiau svarbios. Šiuo metu ypač populiaru užuolaidas puošti dekoratyvinėmis juostelėmis. Jei norisi žaismingumo, rinkitės geometriniais raštais puoštus audinius, pasiūkite iš to pačio audinio pagalvėles, žaisliukus, o galbūt net gaubtą šviestuvui. Taip sukursite užbaigtą, vientisą kambario erdvę.

styleathome.pl

linneahorsner.blogg.se

Parinkite vaikams ne tik patogias, bet ir įdomias lovas, jų šiais laikais yra įvairiausių. Pradedant nuo „lovos – namo“ ir baigiant laivais. Vaikams daug smagiau miegoti savo susikurto pasaulio lovoje. Štai jums keletas idėjų.

psmagazin.hu

facebook.com

decoandkids.com

paulinaarcklin.net

Komentarai

Teksto autorius

Dovilė Jablonskienė
Dovilė Jablonskienė

Esu Dovilė Jablonskienė, “Home decor” paskyros įkūrėja. Kadangi esu maksimalistė ir idealistė, tai visur noriu matyti grožį. Estetika, kūryba, ieškojimai - neatsiejama mano gyvenimo dalis. Paskutiniais metais tuo gyvenu ir kvėpuoju.

Teksto autorius

Dovilė Jablonskienė
Dovilė Jablonskienė

Esu Dovilė Jablonskienė, “Home decor” paskyros įkūrėja. Kadangi esu maksimalistė ir idealistė, tai visur noriu matyti grožį. Estetika, kūryba, ieškojimai - neatsiejama mano gyvenimo dalis. Paskutiniais metais tuo gyvenu ir kvėpuoju.

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.