Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. spalio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Vaikų kambarys tarsi iš Pinterest įmanomas ir perkant visus daiktus iš Lietuvos. Tą puikiai įrodė mano pašnekovė, kurios mergaitės kambarys alsuoja skandinaviška dvasia ir jaukumu. Sekame viena kitą per Instagram paskyrą, tad buvo sunku nepastebėti jos išlavinto ir puikaus skonio. Džiaugiuosi, jog Simona sutiko pasidalinti savo patirtimi su E-interjeras.lt skaitytojais!

Trumpai prisistatyk.

Esu 3-jų metų mergaitės mama Simona. Šiuo metu daug dėmesio skiriu interjero bei švenčių dekoravimui, fotosesijų stilizavimui, rankdarbiams. Neseniai pasistatėme ir įsirengėme savuosius namus, tad mielai dalinuosi interjero idėjomis, dekoracijų, daiktų atradimais. Viską talpinu Facebook puslapyje.

Ar interjerą kūrei pati, ar kreipeisi į interjero dizainerius/dekoratorius?

 

Kūriau pati. Ir visai nebuvo sudėtinga! Gal todėl, kad bendrą viziją galvoje buvau jau seniai “nusipiešus”. 

 

Nuo ko pradėjai kambario įrengimą? Ar galutinis rezultatas atitiko lūkesčius/norus?

 

Dukrytės kambario įrengimas prasidėjo nuo spalvinės gamos, kurią žinojau dar prieš statant namą. Esu ištikima pilkai, baltai, purvinai arba neįkyriai rožinei spalvoms. Nešiojausi bendrą vaizdą galvoje ir nepaleidau šios minties, kuri per kelerius metus taip ir nepasikeitė. Tad pirmiausia vieną kambario sieną nudažėme švelniai pilka spalva, likusias - balta.

 

 

Kadangi visuose namuose dominuoja sendintas medis, dukros kambaryje palangės ir durys neiškrito iš bendro konteksto. Sekantis žingsnis, kuris man atrodo svarbus vaiko kambariui - erdvės padalinimas. Kambaryje išskyrėme miego, žaidimų ir poilsio/skaitymo kampelius/zonas. Galutinis rezultatas ne tik atitiko, bet ir viršijo norus bei lūkesčius. 

 

Iš kur sėmeisi įkvėpimo? Ar klausei dukros nuomonės ir pageidavimų?

 

Kaip ir daugelis žmonių, įrenginėjančių ar dekoruojančių savuosius namus - naršiau Pinterest’e. Turėjau išsisaugojusi keletą nuotraukų, nors galutinis rezultatas vistiek gavosi pagal mano fantazijas. Vienas didžiausių mano tikslų buvo neapkrauti dukrytės kambario ir nebandyti jame sutalpinti visas sugalvotas ar pamatytas idėjas. Mane vargina gausybė daiktų aplink. Mūsų mergaitė gan ramaus būdo, tad norėjosi švelnios, jaukios aplinkos, kuri būtų jai maloni ir priimtina. Dukros nuomonės neklausiau, ji dar per maža ją išreikšti. Bet jai paaugus būtinai keisime interjerą pagal jos pageidavimus, pomėgius. 

 

 

 

Pagal ką rinkai spalvas ir dekoro detales? Ar pagal tai, kas tuo metu gražu ar žiūrint į ateitį, kur galbūt gyvens dar vienas vaikas ar tiesiog jau paaugusi dukra, kuriai vaikiški dalykai jau neberūpės?

 

Kadangi spalvų norėjosi ramių ir nerėkiančių, kaip ir minėjau, pasirinkau savo mėgstamiausias - baltą, pilką, prigesintą rožinę. Neplanuojame antro vaiko apgyvendinti kartu su dukra, tad į tai įrenginėdami kambarį neatsižvelgėme. Interjerą būtinai pritaikysime, pakeisime jai pradėjus reikšti norus, ar pastebėję akivaizdžius dukros pomėgius.

 

 

Ar teko kažką gaminti pačiai?

 

Teko perdažyti lovą pilkai, nes tokios spalvos pasiūloje nebuvo. Taip pat su vyru patys gaminome lentyną/kabyklą. 

 

Kas sunkiausia, kuriant interjerą vaikui?

 

Neperkrauti kambario, palikti erdvės žaidimams, fantazijai. Ir nepamesti galvos dėl mielų detalių/dekoracijų, kurių dabar tiek daug! 

 

 

 

Papasakok, kur pirkai baldus ir interjero detales?

 

Visus baldus, kurie puikiai atitiko mano susikurtą stilistiką, radau IKEA parduotuvėje. Dėl to labai džiaugiuosi, tikrai daug sutaupėme, nes turėjome mintį baldus gaminti. Didžiąją dalį interjero detalių sudaro lietuviški gaminiai. Aš esu nuo jų priklausoma, be proto palaikau ir džiaugiuosi lietuvių kūryba ir fantazija. 

Turime tikrai nuostabių auksarankių Lietuvoje, nereikia net žvalgytis į užsienio rinką. Daugiau nuorodų ir kambario detalių galite pamatyti IDĖJŲ PABARSTUKO Facebook puslapyje.

 

Visos nuotraukos Simonos.  Ačiū už pokalbį!

2
Komentarai

Anna

Kokio grazumo ❤ 

(3) · (0) · Atsakyti · 2018 m. spalio 2 d.

Edita Seredytė

Labai gražu :) įkvepia

(5) · (0) · Atsakyti · 2018 m. spalio 3 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.