Susiję tag'ai
#Baldai#Vaikų kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. gegužės 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Dažniausiai tėvai, rinkdami vaikų kambario baldus nueina dviem keliais. Pirmasis - įrengti jį taip, kad kambarys atspindėtų vaikystę, mėgstamą vaiko tematiką (jūra, animaciniai herojai ir pan.) ir būtų kuo linksmesnis. Antrasis - rinktis tokius baldus, jog atėjus paauglystei nereiktų jų keisti ir patys baldai būtų santūresni. Šioje tamoje kalbėsiu apie pirmąjį kelią - vaikystę atspindinčius baldus.

berrybaldai.lt

MEBLIK baldų kolekcijos išskirtinės tuo, jog visi motyvai baldų fasaduose yra išraižyti, tad iliustracijos nenusitrins ar nepaliks žymių (kaip būna su lipdukais). Parodysiu keturias kolekcijas, kuri dalis baldų labiau tinkama mergaitėms, o kita - berniukams. Kalbant apie pačius baldus, jų korpusai pagaminti iš laminuotų plokščių, kurių laminatas yra kur kas ilgaamžiškesnis ir atsparesnis už įprastai naudojamas plokštes su klijuota danga. Specialus lentynų montavimas prie korpuso neleidžia joms slidinėti. Na, o visi aukšti baldai, tokie kaip spintos, sekcijos, komodos, yra aprūpinti specialiomis juostomis, saugančiomis nuo nepageidaujamo apvirtimo.

berrybaldai.lt

Tikiu, kad kiekvienas vaikas atras sau patinkančią temą, nes jų yra tikrai nemažai: nuo transporto ir kelionių - iki gyvūnų ir gėlių. Nebūtina visų baldų rinktis su spalvingomis iliustracijomis - jų gali būti vos vienas kitas, o likę baldai gali būti lygaus paviršiaus. Nebijokite derinti skirtingų kolekcijų baldų arba pasidomėti, ar nėra kitokios moduliacijos (MEBLIK siūlo šią galimybę).

Kokias spalvas rinktis sienoms, tekstilei ir aksesuarams? Kadangi patys baldai iš savęs yra gana spalvingi (išskyrus kolekcijas, kur raižiniai yra pilki), patarčiau sienoms rinktis neutralias: baltą/pilką spalvas arba kurią nors šviesią spalvą iš pačios kolekcijas, kaip matome "Builder" kolekcijoje. Vienoje nuotraukoje sienos dažytos švelniai melsva spalva, o kitoje įvestas ryškus geltonos spalvos akcentas, kuris matomas ir kolekcijos iliustracijose.

 berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Jeigu renkatės ramesnę kolekciją, tarkim "Marie", galite sienoms, tekstilei ir aksesuarams naudoti ryškesnes spalvas. Šiuo atveju violetinės spalvos atspalviai atrodo labai rafinuotai bei puikiai dera su klasikinio stiliaus užuolaidomis bei pufu. Kadangi šios kolekcijos baldai - visišikai neutralūs savo spalvomis, prie jų galite rinktis bet kokią patinkančią sienų spalvą. Pastarieji baldai taip pat tiks ir jaunai panelei.

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Piratų temos kambaryje galite įnešti dar daugiau jūros motyvų - dryžuotą kilimą ar kitą tekstilę bei įvairių jūros tematikos aksesuarų. Net neabejoju, jog vaikas prieš miegą svajos apie kelionę laivu aplink pasaulį bei prašys paskaityti pasaką apie Robinzoną Kruzą :)

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

"Rose" kolekcijoje vyrauja balta, salotinė ir rožinė spalvos, tad ir siūlomuose kambarių interjeruose atsispindi šios spalvos. Aš asmeniškai rinkčiausi mažesnį ryškių sienų santykį ir dažyčiau ar tapetuočiau vieną sieną ryškiai, o kitoms rinkčiausi neutralesnes spalvas, palikdama vietos ryškesniems aksesuarams.

 berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Šis straipsnis parašytas bendradarbiaujant su Berry baldai.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.