Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. birželio 22 d.

Teksto autorius: Evelina

Trumpai pristatyk save tiems, kurie apie tave nieko nežino.

Esu Kotryna, rašau gyvenimo būdo tinklaraštį www.kotrynabass.com, taip pat padedu blogeriams ir kūrybingiems žmonėms kurti jų internetinį identitetą, bei dalinuosi internetinio verslo subtilybėmis.

kotrynabass.com

Kiek žinau, į šį butą įsikėlei visai neseniai. Kuo jis tave papirko?
 

Iš tiesų, naujoje vietoje gyvenu tik trečias mėnuo, bet jau po pirmos nakties čia, jaučiausi, kaip namie. Aukštos lubos, senas parketas ir židinys yra tai, kas privertė mane visiškai įsimylėti šią vietą.

Ar esi sėsli, ar mėgsti keisti savo gyvenamąją vietą?

Uoj, tikrai ne! Neseniai su gyvenimo draugu suskaičiavome, jog tai jau mūsų aštuntoji vieta per septynerius bendro gyvenimo kartu metus, tai kraustytis teko jau ne sykį. Neprisirišu prie vienos vietos. Manau dabartinė karta nekuria namų visam gyvenimui ir tai suteikia labai daug laisvės.

kotrynabass.com

Tavo namuose vyrauja vintažinis, mid-century stilius. Kuo žavus šis stilius?
 

Savo istorija. Pastatas, kuriame yra mūsų butas, buvo suprojektuotas prieš daugiau nei šimtmetį, tad daug daryti net nereikia, pati aplinka atneša savotiška stilių.

Iš kur sėmeisi įkvėpimo? Ar visi sprendimai atėjo iš nuojautos / atsitiktinai?

Viskas, kas ateina į šiuos namus, ateina per jausmą ir su istorija. Mano nuomone, namai turėtų būti ten gyvenančių žmonių atspindys, tad stengiuosi čia parnešti tik tuos daiktus, kas man tikrai patinka, per daug negalvodama apie dekoro precižiškumą.

kotrynabass.com

kotrynabass.com

kotrynabass.com

Tavo darbas – labai dinamiškas ir nepastovus. Internete nuolat viskas keičiasi. Ar tai veikia tave, kaip asmenybę? Ar namuose ir baldų, apdailos sprendimuose norisi pastovumo, o gal atvirkščiai - nuolat atsinaujinti?

Darbas internete skatina nuolat augti, bet nepasakyčiau, kad tai priverčia mane blaškytis. Manau kartu su draugu turime savo skonį namams, kurio neveikia trendai.

Ar paprasta dirbti namuose ar kyla pagunda veikti ką nors kita, tik ne dirbti?

Tiek aš, tiek mano draugas turime įsikūrę savo darbo kampus namuose. Seniai nebesusimąstau, jog darbas iš namų gali būti neproduktyvus. Iš tiesų po kelių metų freelancinimo išmokau nudirbti darbus net ir šventės įkarštyje. Jei reikia- tai reikia :)

kotrynabass.com

kotrynabass.com

kotrynabass.com

Kuris namų kambarys tau pats svarbiausias?

Svetainė. Čia turime židinį, čia susirenkame aptarti mūsų šeimai svarbių dalykų, čia įvyksta patys smagiausi vakarai draugų rate. Manau didelė, bendro naudojimo erdvė yra svarbiausias dalykas namuose.

kotrynabass.com

Kaip jautiesi namuose? Ar yra kažkas, ko labai trūksta iki visiško jaukumo ir pilnatvės jausmo?

Aš moku prisitaikyti, tai man retai ko trūksta :D Galėčiau ir palapinėj gyventi, jei tik šalia būtų draugas, šuo ir ... geras internetas! :))

Ar aš teisi, jog tau įdomesni daiktai, su savo istorija (galbūt antikvariatas, senoviniai baldai) negu naujausias tendencijas atitinkantys nauji?

Tikrai taip! Kad ir kaip patogu būtiniausius dalykus rasti IKEA, bet mieliau visada yra parsitempti kokį nors įdomesnį, istoriją turintį daiktą iš kelionės, turgaus ar mažos senamiesčio parduotuvėlės.

kotrynabass.com

Ar tau sunku išsirinkti baldus?

Dažniausiai aš jų nesirenkų, o jie išsirenka mane :)

Apie kokius namus visada svajojai? Kas tau yra namai plačiąja prasme?

Namai tai ne pastatas, tai vieta, kur smagu gyventi, kurti ir mylėti.

isabellathordsen.com

buzzfeed.com

lovingit.pl

pinterest.com

isabellathordsen.com

Ar kreiptumeisi į interjero dizainerį, jeigu turėtum tam visas galimybes?

Manau, kad taip. Visada vertinu profesionalų pagalbą. Pati esu gana chaotiška, tad kartais sunku išsigryninti idėjas. Čia manau puikiai praverstų interjero dizainerio patarimai.

Ačiū už pokalbį!

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.