Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. vasario 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Knygos namuose - tema, įkvėpta laidos, kurioje neseniai dalyvavau. Kalbėjomės ne tik apie pačias knygas, tačiau ir apie jų svarbą, jų tvarką interjere. Anksčiau jau rašiau panašia tema, kuri vadinosi "Skaitykla namuose", kur rodžiau įvairius skaitymo "kampelius", tačiau šį kartą parodysiu įvairesnių, gal kartais netikėtų būdų, kaip sudėti knygas ir ką iš jų būtų galima padaryti.

Yra žmonių, kurie knygų nemėgsta kaupti: jas skolinasi arba ima iš bibliotekos. Jeigu pakankamai knygų neturite, o jas matyti norisi ir jums patinka jų kuriama nuotaika, galite pabandyti ją sukurti su tapetais. Labai realistiškais tapetais. Tai, be abejo, ne tas pats, kas tikra knyga, bet vis šis tas.

iwantwallpaper.co.uktapetas knygos

rockettstgeorge.co.uktapetai su knygomis

Dar vienas netikėtas būdas  - sieninės plytelės su knygų atvaizdu. Turbūt tvirčiau sudėti knygų jau nebeįmanoma :)

archiexpo.frplytelės knygos

Kartais knygos pačios tarnauja kaip lentynos ir tai atrodo itin įdomiai. Yra pirkti specialių laikiklių, kurių pagalba knygos tvirtinamos prie sienos. Tai išties originalus sienų dekoravimo variantas!

pict.rocksknygu laikymas idejos

kdesign.frknygos prie sienos

Esti ir įdomesnių lentynų nei horizontalios ar vertikalios plokštės. Čia išmonei ribų nėra, panaudoti galima beveik bet ką, o formų "pagooglinus" rasite ne ką mažiau - nuo medžio iki lenktų.

jenniferrana.comoriginali knygų lentyna

ezyshine.comlenkta knygų lentyna

trendir.comknygų lentynos idėjos

desiretoinspire.netkitokios knygų lentynos

Na, sudėlioti knygas spalvas yra nemenkas iššūkis. Turbūt tokiu atveju knygos perkamos ne dėl jos turinio, o dėl išvaizdos. Interviu metu sakiau, jog greičiausiai reiktų šiek tiek pasukčiauti ir knygas patiems apvilkti spalvotu popieriumi, tačiau šiame pavyzdyje, viskas atrodo sąžininga :)

1decor.netknygos pagal spalvas

Jaukiai atrodo įvairios smulkmenos, kurios atsiduria tai ant knygų, tai šalia jų.

theorderobsessed.comknygų lentynos

kopchenuj.blogspot.comknygos

Galima nusipirkti ir skirtingų "dėžučių" knygoms, kurios būna skirtingo aukščio ir ilgio. Tiesa, tokios lentynos kainuoja be galo daug, tad paprasčiausia būtų pasigaminti juos pas lietuvių baldininkus už kur kas mažesnę sumą. Tokia netvarkinga knygų lentyna suteikia tam tikro šarmo ir nerūpestingumo erdvei.

muuto.comknygos

Tikriausiai čia yra tas atvejis, kai knygas reikia "aprengti" vienodos spalvos popieriumi, nes kitokio varianto, kaip paaiškinti tokį knygų vaizdą nežinau.

interiorzine.comknygos lentynose

Itin patogus ir paprastas būdas knygoms laikyti - sudėti jas ant žemės. Vėlgi, sukuriama nerūpestingumo nuotaika, žmogus, gyvenantis tokioje erdvėje bent jau man atrodo laisvas ir meniškas. Kita vertus, kartais knygos laikomos taip tiesiog dėl to, nes taip netyčia gavosi, nebuvo vietos kitur ir t.t.

decordots.comknygos ant žemės

ideastosteal.comknygos ant žemės

Knygos yra tas daiktas, kuris turi daugybę panaudojimo galimybių. Turbūt esate matę ir iš knygų padarytą stalą, lovos galvūgalį ar dar kokį DIY darbelį. Internete idėjų tikrai nemažai, tik čia lemiama būna žmogaus nuostata apie knygos svarbą ir jos šventumą. Vieniems "darkytis" iš knygos nėra priimtina, kitiems knyga neteikia jokios reikšmės.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.