Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. lapkričio 8 d.

Teksto autorius: Evelina

Šio 41 kv.m buto interjero Lenkijoje įrengimui buvo duotas ribotas biudžetas - 10 000 eurų. Iškart pastebiu, kad IKEA baldų ir šviestuvų čia tikrai yra, tačiau puikiai suderintos spalvos, tekstūros ir viso buto leitmotyvu tapusios mandalos pavertė butą tikrai jaukia vieta.

Buto interjero stilius - industrinis/skandinaviškas. Industrinę nuotaiką suteikia atviros elektros lemputės su ant lubų išvedžiotais laidais, taip pat balta plytų siena. Kaip sako patys dizaineriai, nors naudojama daug tamsių spalvų, tačiau apvalios mandalos ir stilizuota milžiniška pelėda ant sienos, suskaido juodą spalvą ir interjeras nebėra toks tamsus. Šviesus medis, ryški mėlyna kabykla ir geltoni botai (kurie čia gali stovėti visada vardan spalvos) ir pagalvių gausa pavertė butą žymiai jaukesniu.

Koridoriuje naudojamos itin populiarios raštuotos plytelės, taip suteikiant dinamikos. Vonios kambaryje pagrindiniu akcentu tampa originalus paveikslas su žodžiais, kuriuos galima skaityti tiek per veidrodį, tiek įprastai, o jų reikšmė vonios kambaryje tampa be galo svarbi, ypač, jeigu esi nepatenkintas savo atvaizdu veidrodyje :) Tai galėtų būti puiki motyvacija daugelyje viešų erdvių ar persirengimo kabinose.

Kaip manot, ar Lietuvoje būtų galima įsirengti butą už tokią sumą? Ar jaukus jums šis buto interjeras?

archilovers.commazo buto interjeras ikea

archilovers.comikea baldai

archilovers.comirengtas butas is ikea

archilovers.combaltu plytu siena svetaineje

archilovers.comkoridoriaus idejos

archilovers.comrastuotos plyteles

archilovers.comeuro paletes miegamajame

archilovers.comrubine uz uzuolaidos

archilovers.comeuro paleciu lova

archilovers.commiegamojo idejos

archilovers.compaveikslai vonioje

archilovers.commedis

archilovers.commaza vonia

archilovers.commazas vonios kambarys

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.