Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. lapkričio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Esu peržiūrėjusi daugybę filmų ir kai kurie ilgam įstringa atminty ne tik dėl gero (o galbūt nelabai) turinio, bet ir dėl matyto interjero. Kai sugalvojau rašyti šį straipsnį, galvoje turėjau tik kelis filmus. Pavadinimai greitai užsimiršta, tad teko nemažai panaršyti internete, kol radau tai, ko norėjau. O kurių filmų interjerą pamenate jūs?

1. The Intern (2015)

Nuostabus filmas su Robert De Niro ir Anne Hathaway. Ypatingai šiuolaikišas, atitinkantis šio meto tendencijas filmo turinys ir ofiso bei pagrindinės aktorės namų interjeras.


cultfurniture.cominterjeras is filmo

cultfurniture.comofias filmas

cultfurniture.comthe intern interjeras2. Me Before You (2016)

Kadangi neradau nei vienos nuotraukos iš filme esančio interjero, teko daryti print screen'us :) Labai kviečiu visus pasižiūrėti šį filmą - nuostabi istorija, priversianti ir vieną kitą ašarą nubraukti. Man labiausiai įsiminė pagrindinio herojaus namai: kadaise buvusi arklidė (berods), prikelta naujam gyvenimui. Išlaikytas autentiškumas, suderintas su moderniais sprendimais (ypač jo kambaryje).

me before you3. Danish Girl (2015)

Ir vėl didžiausios pagyros. Be galo įdomus filmas, itin talentingi aktoriai, filmo ilgai nepamiršite. Privalote pažiūrėti! Interjeras atspindi filme vaizduojamą laikmetį ir net neabejoju, jog patiks bohemiškiems, meną, istoriją ir senovę mėgstantiems žmonėms.

petrakutova.blogspot.ltdanish girl

cinematographyalive.tumblr.cominterjeras is filmo4. Ex Machina (2015)

Kol rašiau šio įrašo juodraštį, šio filmo nebuvau mačiusi. Pirmą kartą filmą radau pagal interjero nuotraukas, o ne pavadinimą ar dar ką. Vakar jį pažiūrėjau - puikus filmas apie dirbtinį intelektą ir galbūt visai netolimą ateitį :)  Na, o interjeras kalba pats už save - įspūdingas.

losinterrogantes.comex-machina-movie-interiors

losinterrogantes.comgeriausi filmu interjerai5. Ghost Writer (2010)

Tiksliai papasakoti turinio negalėčiau - seniai žiūrėjau, bet atsimenu, jog man patiko ir nuolat stebėjausi, koks geras interjeras. Žinoma, tai buvo prieš 6 metus, bet jis ir dabar atrodo pakankamai šiuolaikiškai.

ravepad.comGhostwriter-Study-with-views6. Chloe. (2009)

Ganėtinai paini neištikimybės istorija. Žiūrėjau seniai, bet atsimenu, jog pagrindinės aktorės namai buvo visai neprasti tam laikmečiui. Beje, labai gražios aktorės :)

plataformaarquitectura.clinterjeras is filmo kloja

kinoteka.ltkloja filmas7. Love and Other Drugs. (2010)

Gana lengvas romantinis filmas apie sudėtingą ligą ir, žinoma, meilę. Merginos namai - tipinis amerikietiškas loftas.

cineinformacion.blogspot.ltinterjeras is filmo

pinterest.comlove and other drugs apartment bohemian loft bathroom

cineinformacion.blogspot.ltlove-and-other-drugs-19208. The Best Offer (2013)

Labai intriguojantis filmas, kupinas inteligencijos, meno, romantikos, nors visa tai - itin kruopščiai suplanuota vagystė. Vėlgi, meniškos sielos žmogui, turėtų patikti tai, ką matys filme.

cinematip.czfilmu interjerai

cameralook.itKinostarts -

dobremiejsce.orgthe-best-offer089. The Devil Wears Prada (2006)

Seniai seniai žiūrėtas, dažnos jaunos merginos mėgstamas filmas, tad jeigu jūs patenkate į tą grupę, kurioms patinka mada  ir jeigu dar nematėte šio filmo - pirmyn! Bus ką pamatyti.

dgpyfrom.wordpress.comthe devils wears prada10. We Are Your Friends (2015)

Galbūt kai kuriems jis pasirodys lėkštas, bet man patiko dėl geros muzikos ir jis visai nėra toks lėkštas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio :) O vieno iš pagrindinių aktorių būstas tikrai įspūdingas.

trilbee.comwe-are-your-friends-5

nahtud-nagemata.blogspot.ltwe-are-your-friends-movie-review

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.