Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. sausio 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Nusprendžiau pasidalinti dizaino, architektūros, interjero dizaino svetainėmis, kurių galbūt dar nežinojote ir atmesti tokius praktiškai visiems žinomus gigantus, kaip kad pinterest, archdaily.com, dezeen.com ar designboom.com

1. 79ideas.org

Tai man labai patinkantis tinklaraštis, vienas iš populiariausių pasaulyje. Ilgai jį sekiau, staiga vieną dieną dingo, bet ir vėl atsirado, tik su kiek kitokia koncepcija. Dabar keliama daugiau pačios autorės fotografijų, negu interjero nuotraukų iš kitur. Gerų nuotraukų čia tikrai rasite!

79ideas.org79ideas

2. Blog.gessato.com

Labai tvarkinga svetainė, daugiausiai besiorientuojanti į architektūrą, bet yra praktiškai visų dizaino rūšių.

blog.gessato.comgessatoblog

3. Frameweb.com

Šioje svetainėje kartais galima atrasti tai, ko populiariausiose nebūna, nors pačio puslapio navigacija nėra labai patogi.

frameweb.comframeweb

4. Stadshem.se

Dievinu šį puslapį. Nė velnio nesuprantu švediškai, bet kiek suprantu tai svetainė, kurioje nekilnojamo turto agentai parduoda butus/namus (o gal nuomoja). Nuotraukų kokybė, planų ir informacijos pateikimas yra superinis! Galėtų ir Lietuvoje atsirasti panašaus formato nekilnojamo turto svetainių.

stadshem.sestadshem

5. Milkmagazine.net

Svetainėje galima rinktis prancūzų arba anglų kalbą. Nuoroda kreipia į interjerų kategoriją, nes būtent ši man įdomiausia. Čia randu tikrai išskirtinių interjerų, dažniausiai šeimų su keliais vaikais arba itin įdomių asmenybių ir ,kas įdomiausia, visada gali matyti, kas ten gyvena :) Beje, čia taip pat nuotraukos yra be galo geros kokybės.

milkmagazine.netmilkmagazine

6. Theselby.com

Išskirtinė svetainė, kupina žmonių istorijų, jų namų, gyvenimo detalių ir interjero nuotraukų, nors dabar pastebėjau, jog interjero nuotraukų keliama mažiau. Kiekvienas įrašas turi ir po trumpą interviu su tos vietos, kurioje fotografuojama autoriumi.

theselby.comtheselby

7. Decor8blog.com

Kaip jau sako pavadinimas, šioje svetainėje gausu dekoro idėjų tiesiogine ta žodžio prasme. Tikrai galvą susuks, kiek ten grožybių sudėta :)

decor8blog.comdecor8

8. Myidealhome.tumblr.com

Puslapis įdomus tuo, jog galima išsifiltruoti nuotraukas pagal kambarius. Čia nėra jokių tekstų, tiesiog nuotraukų galerija.

myidealhome.tumblr.commyidealhome

9. Abeautifulmess.com

Iš karto nukreipiu jus į DIY kategoriją, kurioje yra be galo daug gerų idėjų ne tik namų dekoravimui, bet ir kitoms smulkmenėlėms.

abeautifulmess.comabeautifulmess

10. Ohhappyday.com

Dar viena itin miela svetainė, kupina dar mielesnių DIY idėjų ir nuotraukų!

ohhappyday.comohhappyday

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.