Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. gruodžio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Gyvi baldai šioje temoje turės kiek kitokią "gyvumo" reikšmę. Surinkau pavyzdžių, kuriuose baldams naudojamos žmonių ar gyvūnų formos, kūno dalys ir pan. arba pats baldas iš savęs atrodo gyvas ir judantis. Keistų vis tik baldų galima rasti dizaino pasaulyje! Vieni pamišę dėl moters formų, kiti dėl gyvūnų. DIY projektai tokie, kaip kostiumo panaudojimas foteliui apsiūti yra tikrai be galo linksmi ir originalūs, o šių baldų panaudojimas tikrai realesnis, nei tarkim fotelio su banginio uodega :)

rebloggy.comaprengtas fotelis

rebloggy.comkostiumo panaudojimas

rebloggy.comDIY iš kostiumo

rebloggy.comfotelis kostiumas

Lipančios, linkstančios kėdės - žodžiu, judesy. Antrosios tarytum klausosi viena kitos.

demilked.comkėdė lipanti ant sienos

demilked.comgyvos kėdės

Greičiausiai šių fotelių praktiškai nelabai panaudosi, na, nebent esi raganosio ar kokio kito gyvūno fanatikas! ARBA tokie, šiek tiek "creepy" foteliai, galėtų stovėti kokiam nors teminiame viešbutyje ar siaubo kambaryje.

max-riera.squarespace.comgyvūnų formos kėdė

max-riera.squarespace.comgyvi baldai

max-riera.squarespace.comvarlės formos fotelis

Besituštinantys šunys ar arklys su šviestuvu ant galvos yra naudojami ir pati mačiau lietuviškame interjere vieną iš šunų. Jei tik patalpos paskirtis ir formatas tai leidžia, tai kodėl gi ne?

whokilledbambi.co.ukšuns formos šviestuvas

en.wikinoticia.combaldai gyvūno formos

Hmm.. labai įdomius jausmus keliantis šviestuvas. Tarsi čia viskas gerai, nes gi menas, bet iš kitos pusės kažkaip nelabai malonu žiūrėti, pritūpęs šuo man žiūrisi maloniau...

whokilledbambi.co.uklempa iš žmonių kūnų

whokilledbambi.co.ukžmonių modeliukai

Smagios minkštos ir uodeguotos kėdutės!

welldecors.comminkštos kėdės

Labai moteriškų formų šviestuvai, kėdės, stalai, spintos... :) Yra ir daugiau panašaus pobūdžio erotinių baldų, tačiau manau kam bus įdomu, tas pasigooglins pats.

artboom.infomoters figūros šviestuvas

artboom.infomoters formų stalas

artboom.infospinta su kojomis

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.