Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. birželio 10 d.

Teksto autorius: Evelina

Eco-friendly butas - 100 kv.m erdvė, kurioje įsikūrusi 5 asmenų šeima. Šeimininkai nusprendė nesikraustyti į kitą vietą, bet nusipirko virš savojo  esantį butą ir su architektų pagalba sujungė juos į vieną.

Pirmajame aukšte suprojektuotos daugiau viešo naudojimo patalpos: valgomasis, žaidimų kambarys ir svetainė. Viršutinis aukštas talpina darbo kambarį, skalbyklą, tris vaikų kambarius ir šeimininkų miegamajį. Buvo naudojami ekologiški sprendimai renovacijai, tvirtos, patikimos ir natūralios medžiagos bei aplinkai draugiškos sistemos.

Nors bute gyvena 3 vaikai, bet interjeras tikrai neypatingai skiriasi nuo "suaugusiųjų" interjero. Tiesiog keliose vietose naudojamos ryškesnės spalvos, o patys vaikų kambariai tikrai labai skoningi ir neapkrauti žaislais - viskas turi savo vietą.

Sudėti langai, pagerinantys šilumines savybes, o kaip izoliacinė medžiaga naudojamas perdirbtas džinsas! Siekiant pagerinti oro ir vandens kokybę, sumontuoti įvairūs filtrai kartu su geriamojo vandens, dušų bei oro drėkintuvų filtrais ir sistemomis.

Dėl kitų ekologiškumo apraiškų negaliu nieko sakyti, nes neradau informacijos. Apskritai kalbant, net nebūtų galima jo vadinti ECO-FRIENDLY, nes tai būtų visai kitokia interjero išvaizda ir visai kitokie baldai. Matyt jis taip buvo pavadintas dėl tam tikrų sprendimų, bet ne pačio dizaino. Šio interjero stilių apibūdinčiau, kaip mid-century modern, kuris dar kitaip gali būti vadinamas vintažiniu.

design-milk.comeco friendly flat

design-milk.comeco friendly house

design-milk.comeco friendly loft

design-milk.comekologiškas butas

design-milk.comdining room

design-milk.comgeltoni akcentai interjere

design-milk.comperdirbtas džinsas

design-milk.comkėdžių dizainas

design-milk.comvirtuvė

design-milk.comvalgomojo stalas

design-milk.comvaikų kambario idėjos

design-milk.comvaikų darbo zona

design-milk.comjaunuolio kambarys

design-milk.comkid room chair

design-milk.commaster bedroom

design-milk.comvonios interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.