Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugsėjo 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Dabar kone visos virtuvės būna daugmaž vienodos - baltos, pilkos arba medžio imitacijos spalvos, o spintelės dažnai iki pat lubų, kad išnaudoti visą virtuvės aukštį. Įdomesni būna sienos virš stalviršio sprendimai, bet akcentas erdvėje nėra kažkas netikėto - visos erdvės turėtų turėti akcentą.

Surinkau pavyzdžių, iliustruojančių nestandartinį virtuvės interjerą - tai gali būti spalviniai sprendimai, medžiagos ir faktūros arba baldų išdėstymas. Kai kada nestandartinius sprendimus lemia pati erdvė, ypač jeigu tai ne naujas pastatas, o kartais tai būna sąmoningas žingsnis ir savęs išreiškimo būdas.

 Visiškas nestandartas. Virtuvės erdvė - žemiau pagrindinės erdvės grindų lygio, tad stalviršis su dvejomis plautuvėmis tampa ir praeinamos erdvės lentynėle. Įdomu, ar toks sprendimas neapsunkina virtuvės priežiūros - įtariu, jog dulkės ant to stalviršio kaupiasi kur kas greičiau nei įprastai.

archdaily.comnestandartine virtuve

Pradedant nuo spintelių spalvos ir sienos apdailos, baigiant grindimis ir pakabinamų spintelių nebuvimu - tai tikrai išskirtinis virtuvės pavyzdys, mėgstantiems originalumą.

living.iprima.czspalvotos grindys virtuveje

Įdomiai atrodo elektrinės žalios ir raudonos spalvų derinys ir rankenėlės. Man patinka šviestuvų pasirinkimas.

gcg-architectes.comelektrine zalia virtuve

Itin jaukiai virtuvėje atrodo baltos plytos. Labiausiai nestandartinis sprendimas - orkaitė, mikrobangų krosnelė ir du stalčiai, integruoti į tą gražią sieną. Mažiau nestandartinis sprendimas - paveikslėliai juoduose rėmuose po spintelėmis.

desdemyventana.esbaltos plytos virtuveje

Visas butas išties išskirtinis (nuoroda ant nuotraukos, kairėje apačioje)! Ties jo interjeru kaip reikiant padirbėta, tad sunku patikėti, kad tai butas trumpalaikei nuomai. Pamažu ir į Lietuvą ateina mada svečiams iš užsienio pasiūlyti kažką išskirtinio. Mane sužavėjo juodos baldų briaunos, kurios pagyvina baltus baldus, rožinių laidų raizgalynės ir juodos lubos, ant kurių netgi galima paišyti su kreida!

tasteofprague.comoriginalus virtuves dizainas

Mane papirko labai gaivus baltos, tamsiai mėlynos ir geltonos derinys vienoje erdvėje. Beje, netikėtas šviestuvų pasirinkimas!

hqroom.rumelyna geltona virtuveje

Be galo smagiai įkomponuotos nišos, kas ir yra šio interjero išskirtinumas.

uxban.comnisos virtuveje

Sekančios dvi nuotraukos yra iš tos pačios virtuvės. Ryški raudonų mozaikinių plytelių siena kontrastuoja su juodais šviestuvais ir šviesiu medžiu. Atkreipkite dėmesį, jog ant spintelių yra surašyti pavadinimai, o orkaitė su jai priklausančia zona, kaip kokia karalienė, įkurta atskirai lyg virtuvės sala.

husohem.seraudonos plyteles virtuveje

husohem.seorkaite virtuves saloje

Tai yra ypatingą aurą turinti nuotrauka. Na, tiesiog tobula. Čia ypač įdomus stalviršio pasirinkimas ir kad po dalimi jo nėra spintelių. Gal kažkada čia bus kėdės? Lyg paveikslas atrodo ant lentynų sudėtos lėkštės ir stiklinės. Gartraukis paslėptas po balta "dėže", o šypseną kelia kairiajame apatiniame kampe matomos rankenėlės - gėlytės :)

cocolapinedesign.comnestandartinis virtuves interjeras

Čia labiau valgomojo erdvė, bet vis tiek :) Mūsų trispalvė šioje virtuvė virto akcentais, o toks spalvų derinys interjere itin retas! Taip pat man patiko puodelių ekspozicija.

finemerch.comgeltona zalia raudona

Visiškai nurauta virtuvė. Industrinis stilius čia išlaikytas tobulai. Kažkodėl įsivaizduoju, kad čia gaminami labai skanūs patiekalai :)

homedsgn.comindustrinio stiliaus virtuve

Na čia ne visai virtuvė, bet sudomino originalus stalo ir vyno laikymo sprendimas.

caandesign.comidejos kur laikyti vyna virtuveje

Iš pirmo žvilgsnio - tai standartiška skandinaviško stiliaus virtuvė, tačiau mane žavi erdvės įspūdis (nėra pakabinamų spintelių) ir žvilgančios rankenėlės, kurios čia be galo dera ir nesudaro kičo įspūdžio.

gravityhome.tumblr.comskandinaviska virtuve be pakabinamu spinteliu

Truputis ryškių spalvų nestandartinėse vietose ir virtuvė jau kitokia!

blog.2modern.comraudonos grindys

1
Komentarai

Debra Parveen

This is the best standard fr kitchen

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. balandžio 9 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.