Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. vasario 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Metalinės kėdės, kurios atrodo lyg tinklas pastaruoju metu tapo ypač mylimos ir geidžiamos dizainerių. Turbūt tokias kėdes būtų galima priskirti prie šių metų interjero tendencijų.

Kiek pamenu anksčiau tokio didelio pasirinkimo nebūdavo - buvo vos keli žymiausių dizainerių metalinių kėdžių variantai, na, o dabar pasirinkimas milžiniškas formų ir spalvų prasme. Bet man į galvą lenda klausimas: o kaip su patogumu? Sėdėti ant tokios kėdės neteko, tačiau nuojauta kužda, kad neturėtų būti ypatingai patogu, nebent pasidėjus po sėdimąja kokį paminkštinimą. O vasarą prisėdus ant tokios kėdės nuoga nugara ir kojom turėtų gautis neblogi kūno raštai :)

Panašiai kaip visiškai permatomos kėdės, šios turi kažkokių panašumų - yra ganėtinai lengvai atrodančios, tačiau turi ryškesnį baldo pavidalą nei permatomos. Taip pat su tokia metaline kėde išsprendžiama problema, kuomet kambariui reikia kažkokio akcento. Man asmeniškai jos sukelia dvilypius jausmus - kartais atrodo, kad tokios kėdės tarsi pranyksta ir susilieja su aplinka, o kartais daugiau nieko ir nesimato, tik pastarosios kėdės. 

dwell.comvielinės kėdės

79ideas.orgvielinė kėdė

interiorsoriginals.blogspot.comvalgomojo idėjos

greigedesign.blogspot.comvalgomasis

interiorsbystudiom.comsvetainės interjeras

laostudio.blogspot.comrestorano interjeras

pinterest.commetalinės kėdės

yeayea.demetalinė kėdė

3d-spike.blogspot.inkėdės prie stalo

en.paperblog.comkėdė tinklas

athomeinlove.comkėdė miegamajame

veryfirstapartment.blogspot.comkėdė iš vielos

weheart.co.ukgeltonos vielinės kėdės

lespetitsplusdudesign.wordpress.comeames wire chair

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.