Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. balandžio 9 d.

Teksto autorius: Evelina

Pakalbėkime apie žaliuzes. Greičiausiai daug kam iškyla ofiso vaizdas ir tos senos, bet geros aliuminės žaliuzės, tačiau pastaruoju metu vis dažniau naudojamos medinės žaliuzės ir aš pati savo būsimuose namuose labai rimtai planuoju tokias naudoti.

fargerike.no

Man patinka, jog su žaliuzėmis galima labai lengvai ir greitai reguliuoti šviesos patekimą. Norite, prisidengiate dalinai ir pro tarpelius vis tiek pateks šviesa, norite – užsidengiate aklinai, užfiksuojate bet kokiame aukštyje arba visai atitraukiate ir mėgaujatės skaidriais langais ir vaizdu pro langus.

Jeigu kalbėti konkrečiai apie medines žaliuzes, tai pats medis juk visada yra šilumos, jaukumo į namus įnešantis elementas, todėl tai labai subtilus būdas namams suteikti jaukumo. Taip pat medis žiemos metu neleidžia šalčiui, kuris sklinda nuo lango, patekti į vidų,  o vasarą – sulaiko šilumą nuo langų. Kadangi mediena yra padengta trigubu sluoksniu (pagrindas dažams, dažai ir lakas), ji įgyja „imunitetą“ UV spinduliams.

fargerike.no

Medinės žaliuzės yra nesenstanti klasika ir ilgalaikė investicija. Toks langų uždengimas ilgai neišeis iš mados – net po 10 metų atrodys moderniai ir bus nepakeitę savo išvaizdos. Girdėjau istoriją, kai viena šeima pirko namą, kuriame naujai perdarė visa interjerą, bet dizainerė paliko ten kabėjusias tamsiai rudas medines žaliuzes. Dabar joms jau 11 metų, o atrodo kaip naujos (beje, pirktos iš DEXTERA salono).

rawinteriors.nl

Žinau, kad atsiras žmonių, paniškai bijančių tokių paviršių, nes ten juk renkasi dulkės :) Bet juk dulkės renkasi visur! Nuo medinių žaliuzių jas galima lengvai nušluostyti drėgna šluoste, jų nenuimant arba tiesiog nusiurbti mažu galingumu su minkštuoju dulkių siurblio antgaliu.

Žiūrint iš estetinės pusės, horizontalios žaliuzės atrodo labai moderniai, ypač jeigu jūsų interjere atsiranda daugiau vertikalių ar horizontalių juostų elementų (pvz. ant durelių fasadų, pertvarų ar sienų). Jos puikiai žiūrisi netgi skandinaviško stiliaus interjeruose, taip pat industriniuose, jau nekalbu apie modernius namus. Žinoma, klasikai medinės žaliuzės jaukiau žiūrisi, derinamos su užuolaidomis. Dienos metu galite naudoti žaliuzių privalumais, o nakčiai užtraukti naktines užuolaidas. Žaliuzės susilies su aplinka, jeigu pasirinksite panašų atspalvį į grindų (jeigu grindys medinės).

rawinteriors.nl

dextera.lt

Šiek tiek techninės informacijos:

  • Medinės žaliuzės tvirtinamos prie lango rėmo arba virš jo;
  • Jas galima valdyti virvele su rankenėlė arba gali būti integruotas elektrinis variklis (elektros įvadas nebūtinas);
  • Pagamintos iš 100% natūralios medienos, todėl šio tipo žaliuzės – puikus pasirinkimas turintiems alergijų ar ieškantiems aplinkai draugiško langų uždengimo būdo;
  • Yra medžio imitacijos žaliuzių, kurios tinka net virtuvei ar voniai;
  • Galima rinktis iš 25mm arba 50mm pločio juostų. Pastaruoju metu populiaresnės platesnės juostos;
  • Horizontalių žaliuzių max. plotis - 2700mm, o aukštis – 2600mm.

dextera.lt

behance.net

Žemiau matote kelis DEXTERA salono medinių žaliuzių ir vertikalių juostelių pavyzdžius. Visą medinių žaliuzių asortimentą galite pamatyti nuvykę į prekybos saloną arba tiesiog pasikvietę DEXTERA konsultantą į namus. Gal jūs turite medines žaliuzes? Papasakokit savo įspūdžius komentaruose po straipsniu!

dextera.lt

Straipsnis parašytas bendradarbiaujant su DEXTERA.

4
Komentarai

Helena Mesko

Man asmeniškai nepatinka

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 9 d.

Evelina

Mes turime medines horozontales žaliuzes. Būtų viskas gerai ir yra gražu,bet viršuje esantis uždengimas vis krenta,nes prilimpa silpnais magnetukais.

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 10 d.

SimonaL

Labai patinka! Pati turiu dviejuose namo kambariuose. Pirkau pas tą patį gamintoją kur straipsnyje.  Labai patogiai valdosi, lengva nuvalyti dulkes, o svarbiausia atrodo klasiškai. Jei kelčiaus į naują namą, vėl dėčiau žaliuzes, tik šįkart ne tamsiai rudas,bet baltas

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 11 d.

cianidas

o kodėl medinemis vadinat,pagal kainą,tai auksines

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 16 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.