Susiję tag'ai
#Langai
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. lapkričio 20 d.

Teksto autorius: Evelina

Leisiu sau spėti, jog terminą "plisuotos žaliuzės" girdėjote, o tuo labiau jas savo akimis matėte, retas. Nors pasaulyje šis langų dengimo būdas yra populiarus, Lietuvoje - dar ne iki galo atrastas ir retai naudojamas. Jeigu reiktų apibūdinti paprastai ir suprantamai, tai tarpinis variantas tarp žaliuzių ir roletų, turintis tokių privalumų, kurių neturi kiti.

b-cinternational.com

Pagrindiniai plisuotų žaliuzių pliusai būtų šie:

  • Plisuotos žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų, tad galima uždengti tik centrinę lango dalį ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos;
  • Jos pritaikomos bet kokios formos langams (apvaliems, trikampiams ir kitoms nestandartinėms formoms);
  • Šios žaliuzės montuojamos arčiausiai lango stiklo, lyginant su kitais langų dengimo būdais (tarp stiklajuosčių), dėl to plisuota žaliuzė yra minimaliai išlindusi ir leidžia pilnai atidaryti langą;
  • Lengva priežiūra, audinys neblunka;
  • Tinkama net virtuvėje (arčiau viryklės galima rinktis teflonu dengtą audinį, kuris lengvai valosi);
  • Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus;
  • Galima valdyti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu (aktualu išmaniuose/moderniuose namuose bei turintiems vaikų).

onlytonneaucovers.com

b-cinternational.com

Plisuotos žaliuzės, mano subjektyviu suvokimu, tinkamos skandinaviško, modernaus, šiuolaikiško stiliaus namuose. Klasikiniame interjere vis tik matau tik užuolaidas :) Vienos pastarosios žaliuzės atrodo paprastai, neužgožia interjero, apsaugo nuo aplinkių žvilgsnių, bet tuo pačiu praleidžia šviesą į namus.

kleuropkleur.nl

hogazon.nl

Šias žaliuzes galima puikiai derinti ir su užuolaidomis - toks derinys atrodo tikrai gerai. Aš siūlyčiau rinktis neutralią spalvą ir spalvų įnešti kituose namų elementuose, bet vaikų kambaryje galima pažaisti ir su spalvingu ar raštuotu audiniu.

karwei.nl

eggscreamhoney.com

b-cinternational.com

b-cinternational.com

bol.com

Svetainėje dextera.lt galite pasižiūrėti mini vizualizaciją ir pamatyti, kaip ant lango atrodo konkretus audinys ir netgi pasikoreguoti sienos spalvą. Tai padės lengviau suprasti, kuri spalva labiau tinkama jūsų namams, na o jeigu rimtai svarstote pirkti tokias žaliuzes, audinius galite pasižiūrėti tiek salonuose, tiek pasikviesti specialistus į namus. Labai patogu, nes jie ne tik atsiveža visus audinius, bet ir tiksliai išmatuoja langus :)

Aukščiau matote kelis DEXTERA plisuotų žaliuzių audinių pavyzdžius. Visi audiniai su žodžiu Reflex atspindi saulės šviesą, bet tuo pačiu praleidžia ją į vidų. Kai kurie iš jų yra netgi atsparūs ugniai, tad puikiai tinka tiek ofisuose, tiek namuose (papildomas saugumas dar niekam nepakenkė). Apačioje dešinėje matomi Cetus-S Aluminium audiniai padengti aliuminio sluoksniu, kuris dar efektyviau atspindi saulės spindulius ir apsaugo nuo ugnies.

Tiems, kurie mėgsta techninę informaciją - šie audiniai pagaminti Vokietijoje, be PVC, atsparūs drėgmei ir turi OEKO-TEX® sertifikatą.

Tikiuosi, pakankamai supažindinau su šiuo langų dengimo būdu ir atradote kažką naujo! Parašykite komentaruose, ar tai jums buvo naujiena?

Straipsnis parašytas bendradarbiaujant su DEXTERA.

3
Komentarai

Laima Norkeviciene

Man tai nebuvo naujiena:). Turime namie beveik ant visų langų ir labai jomis patenkinti.

(3) · (0) · Atsakyti · 2018 m. lapkričio 21 d.

Rūta

Man irgi tai nėra naujiena :) Mes bute tokias turėjome, bet kai persikelėm į nuosavą namą pasirinkome fasadines žaliuzes ieškojome sprendimo tvirtinamo lauke. Be to, kadangi mūsų langai į pietus ir vakarus, tai reikėjo, kad apsaugotų nuo karščių. Šiuo atveju lauko žaliuzės buvo tinkamas variantas mums, nes jos montuojamos namo išorėje, todėl tarpas tarp jų ir lango neįkaista (priešingai būna, kuomet žaliuzės ar kitokios apsaugos priemonės nuo saulės kabinamos viduje). Taigi, visi sprendimai geri, tik viskas priklauso nuo poreikio :)

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. vasario 27 d.

Rasa

Rūta, gal kartais fasadinės žaliuzės kažkiek sulaiko uodų patekimą į namo vidų? Nes ieškau kažko patikimesnio nei roletiniai tinkleliai.

(0) · (0) · Atsakyti · 2022 m. rugpjūčio 29 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.