Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. birželio 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Antikvarinis šviestuvas, stalas ar servizas skamba normaliai, bet būstas?? Būtent taip pavadinau šią jaukią 5 asmenų šeimos gyvenamoji vietą.

Šeimininkai visai nesitikėjo remontuojant būstą atrasti autentišką plytų mūrą, akmenis ir parketą, tačiau būtent šie atradimai padiktavo dabartinį interjero vaizdelį. Tiesą pasakius, žiūrėdama nuotraukas jaučiausi lyg žvalgydamasi po pilį... Nors interjeras senovinis, bet įnešta ir modernių akcentų.

Na, vaizdelis išties pasakiškas. Net pagalvočiau, jog čia yra ekspozicija, o ne gyvenamasis interjeras! Kiekviena detalė taip kruopščiai apgalvota...Atrodo, jog kiekvienas kampelis turi savo akcentą ir savo naują kompoziciškai gražiai besižiūrintį vaizdelį.

Taigi, dalinuosi šiuo atradimu su jumis. Tikiu, jog atsiras žmonių, kurie, kaip ir aš, įsimylės šį interjerą. Šiais laikais taip trūksta romantikos ir natūralumo, o būtent visa tai ir telpa šiame Paryžiaus būste! Nenustebčiau, jei pamatyčiau kokiame filme šį interjerą - drąsiai galėtų nuomoti filmavimo aikštelėms.

milkmagazine.netvalgomasis

milkmagazine.netplytos interjere

milkmagazine.netlaiptų dizainas

milkmagazine.netinterjero detalės

milkmagazine.netinterjeras šeimai

milkmagazine.netantikvarinis interjeras

milkmagazine.netantikvaras interjere

Nesunku nepastebėti, jog namuose pilna su drugeliais ar kitais vabzdžiais susijusios atributikos ir simbolių. Šiek tiek primena laboratoriją, bet tuo pačiu drugeliai nuteikia romantiškai...

milkmagazine.netrėmeliai paveikslams

milkmagazine.netvaikų kambario dizainas

Na, ant sienos kabančių tokių senovinių automobiliukų matyti neteko, bet jie čia ideliai tinka!

milkmagazine.netvaikų kambario idėjos

milkmagazine.netšviestuvų dizainas

milkmagazine.netsenovinis interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.