Susiję tag'ai
#Instaliacija
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. balandžio 5 d.

Teksto autorius: Evelina

Net nežinau, ar man pavyks rišliai ir logiškai surašyti tai, kokias emocijas ir mintis man kelia ši instaliacija. Jos mintis - labai gili, tik aš galiu nesugebėti jos tinkamai ištransliuoti. Pačių autorių PanGenerator svetainėje ši instaliacija vadinasi: everything saved will be lost. Ji skirta paauglių (manyčiau, tinka visiems) gyvenimo problemoms atspindėti ir tam pasirinkta, sakyčiau, bene geriausia priemonė.

Instaliacijos metu asmuo mobiliuoju telefonu pasidaro selfie - asmenukę, kuri skaitmeniniu būdu perkeliama ant 1x1m dydžio ekrano. Po akimirkos, veidas pradeda griūti, byrėti, kol tampa tikru juodu žvyru. Kaip trapu! Kaip laikina!

pangenerator.com

Baimė prarasti skaitmeninę informaciją ir failus yra tokia didelė, kad tai yra tapusi viena pagrindinių šiuolaikinio jaunimo (ir ne tik) streso ir nerimo priežasčių. Kas, jeigu dings mano nuotraukos? Ar tai padarys mano praeitį niekine? Ar aš ką nors prisiminsiu, jeigu neturėsiu nuotraukų? Kas, jeigu nenufotografuosiu naujo pirkinio ar to, kaip linksmai leidžiu laiką su draugais, koncerte ar atostogų metu? Ar tai reikš, kad aš ten nebuvau/to nedariau ir gyvenau nuobodų gyvenimą arba iš vis negyvenau?

pangenerator.com

Instaliacijos apatinė dalis atrodo lyg antkapis (ir ne veltui ten uždėtas # simbolis), nes bet kuriuo atveju mes visi mirsim, tad 1000 asmenukių jūsų nepadarys nemirtingu ir jos neteks prasmės. Aš manyčiau, kad prasmės yra, nes tai bus palikimas ir atsiminimas vaikams/anūkams, bet tai tikrai neturi būti jūsų vulgarios asmenukės.

pangenerator.com

Idėjos autoriai šia instalicija taip pat nori atkreipti dėmesį į Instagram Stories ir Snapchat programėles, kurios nuotraukas rodo tik ribotą laiką. Mes saugom savo nuotraukas, tikėdamiesi, jog jos išliks amžinai, bet niekada negali žinoti, kada jos dings dėl kokių nors techninių klaidų. Bam ir viskas! Dings ne tik jūsų nuotraukos, bet ir visa informacija apie jus. Ar tai gąsdina? Pamąstykite.

pangenerator.com

pangenerator.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.