Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. gegužės 15 d.

Teksto autorius: Evelina

Kilimų sluoksniavimas - nauja mada, dar tik po truputį atrandanti savo vietą Lietuvoje. Tai visiškai neįprastas akiai sprendimas, kurį priimti ir suprasti gali tikrai ne kiekvienas. Turbūt kyla klausimas: kam kloti vieną kilimą ant kito? Tam yra kelios priežastys, kurias šiame straipsnyje aptarsiu.

theglitterguide.com

1. Netradicinė grindų danga / kambario akcentas

Turbūt tai pirma, į galvą šovusi mintis, kuri gali pateisinti bet kokius sprendimus. Kilimas ant kilimo - nekasdieniškas sprendimas, kuriuo ne tik nustebinsite svečius, bet ir patenkinsite savo norą būti išskirtiniais. Kai kurie turi tokį poreikį ir vis suka galvą, kaip gi išsiskyrus iš kitų ir nedarius visko taip, kaip visi. Štai ir sprendimas :)

amberinteriordesign.com

2. Aiškesnis zonavimas

Kad būtų aiškiau, įsivaizduokite svetainės zoną, kur dažniausiai ir klojamas kilimas. Kilimas šią zoną dalinai atskiria nuo bendros erdvės, tačiau tikrai ne tiek, kiek su dviem kilimais. Pavyzdyje žemiau matome, jog kai ant didesnio kilimo atsiranda kitos spalvos mažesnis kilimas, jis labiau sukoncentruoja dėmesį į zoną po kavos staliuku. Norintiems aiškaus zonavimo bendroje erdvėje, verta apmąstyti tokį variantą.

studio-mcgee.com

3. Probleminių grindų paslėpimas

Po keliais sluoksniais kilimų galima paslėpti grindų nelygumus, broką, dėmes ir kitas bėdas. Tikrai atsiranda situacijų, kai grindys - sugadintos, bet jų nesinori keisti, o baldų nėra kur patraukti. Galbūt kažkur susiduria skirtingos grindų dangos ar dėl kažkokių priežasčių vienoje vietoje visai nėra parketo? Gali būti, jog kilimų sluoksniavimas padės šią problemą išspręsti.

theglitterguide.com

4. Netinkami TO kilimo matmenys

Galima ir tokia situacija: turite nusižiūrėję nuostabų kilimą, tačiau jo matmenys per maži. Tokiu atveju jūsų nužiūrėtas kilimas gali keliauti ant didesnio, neutralaus kilimo, kuris bus tinkamo dydžio ir tuo pačiu priglaus mažesnįjį.

placeofmytaste.leadpages.co

Kaip derinti skirtingus kilimus?

Išnagrinėjus pavyzdžius, galiu drąsiai teigti, jog pats paprasčiausias būdas suderinti skirtingus kilimus yra rinktis didelį neutralios spalvos, geriausia sizalio medžiagos, kilimą, o ant jo pakloti mažesnį ryškesnių spalvų ar net margintą įvairiais raštais kilimą. Galima ant sizalio kilimo kloti karvės kailio kilimą ar netgi derinti du visiškai skirtingų spalvų ir raštų kilimus, tačiau tai reikalauja jautrumo medžiagoms, faktūroms ir spalvoms. Skirtingos tekstūros erdvei suteiks jaukumo ir dinamiškumo.

Kokiems interjerams tinkamas kilimų sluoksniavimas?

Geriausiai toks sprendimas atrodo boho, mid-century, maroko stiliaus interjeruose. Žinoma, tai galima pritaikyti šiuolaikiniuose interjeruose, bet, kaip minėjau anksčiau, reikalingas ypatingas jautrumas ir bendro vaizdo matymas. Dažniausiai kilimai sluoksniuojami ten, kur gausu afrikietiškų, marokietiškų detalių, natūralių medžiagų ir medžio apdailos.

Kilimas ant kilimo tinkamas ne tik svetainės ar valgomojo zonai, bet ir miegamajame po lova.

anitayokota.com

anitayokota.com

progressive.com

studio-mcgee.com

bloglovin.com

styleyourspace.nz

laurenbolshakovfineart.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.