Nepraleisk! Naujas video!
2022 m. rugsėjo 19 d.

Teksto autorius: Evelina

Akylesni, kažkiek besidomintys interjeru, turbūt jau pastebėjote plytelėmis apklijuotų stalų ir staliukų išpopuliarėjimą. Lietuvoje jie žengia tik pirmus žingsnius ir jau atsirado, kas jai prekiauja (apie tai vėliau), bet man patinka, jog tokius baldus galite pasidaryti ir patys - tereikia laiko ir kruopštumo.

etsy.com

Dažniausiai tam naudojamos smulkios kvadratinės plytelės, bet galima rasti pavyzdžių su šiek tiek didesnėmis ir net reljefinėmis plytelėmis. Tiesa, jeigu plytelės su reljefu, jos nebus labai praktiškos, nes bus daugiau vietų, kur kaupsis nešvarumai, o juos reikės išvalyti. 

desiretoinspire.net

desiretoinspire.net

Apskritai, tokį baldą įvardinčiau kaip neypatingai praktišką, nes kuo smulkesnės plytelės, tuo daugiau siūlių ir tuo daugiau valymo. Įsivaizduokite, jog išpylėte kavą ant tokio staliuko. Yra reikalų viską išblizginti, ypač, jeigu dėmės įsigėrė į siūles (nebent siūlės tamsios ir nieko nesimato). Taip pat, įtariu, jog turėtų būti nemažas svoris, bet kartais grožis reikalauja aukų. Šiai tendencijai prognozuoju trumpą gyvavimo laikotarpį.

portobelloamerica.com

Itin populiarūs - kubo, stačiakampio formos staliukai, kuriuos galima naudoti kaip kavos staliuką, stovą augalui ar šoninį staliuką. Taip pat galima rasti neaukštų suoliukų ar konsolių, apklijuotų plytelėmis. Retas, bet irgi sutinkamas variantas - plytelėmis apklijuotas valgomojo stalas.

lottaagaton.se

architecturaldigest.com

archdaily.com

christinedelmar.dk

Virtuvės sala, apklijuota plytelėmis, tikrai įprastas užsienyje sprendimas naudojamas jau seniai, ypač visuomeninėse erdvėse, tad šiai tendencijai nepriskirčiau, nors vizualiai ir būtų galima.

retaildesignblog.net

Paieškojau keletos DIY projektėlių, kad darbščiausieji ir nenorintys pirkti ganėtinai brangiai kainuojančių staliukų, pasidarytumėte juos patys. 

Na, o jeigu pakvaišote dėl kvadratėlių ir norite juos panaudoti ne vienoje namų vietoje, surinkau įvairias detales, kurias galima įsigyti Lietuvoje. Nuorodas rasite po koliažu.

1 | 23456 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.