Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. lapkričio 11 d.

Teksto autorius: Evelina

Puikiai žinau, kaip sudėtinga rasti ne tik sau patinkančius, bet ir erdvei pagal apšvietą tinkančius šviestuvus. Taip pat labai dažnai susiduriu su problema, jog erdvė labai aukšta, bet patinkantys šviestuvai turi per trumpus laidus, o juos perdarius į ilgesnius, netenkama garantijos. Džiaugiuosi galėdama jus supažindinti su šviestuvų salono sviesoscentras.lt produkcija ir paslaugomis.

Šviesos centras įsikūręs Kaune, tačiau turi ir elektroninę parduotuvę. Kaip interjero dizainerė, buvau maloniai nustebinta plačia šviestuvų pasiūla (nemažai nematytų ar dar neatsibodusių šviestuvų), taip pat išsamiu kiekvieno šviestuvo aprašymu, patogiu prekių filtru. O geriausia žinia, kad jie gali pakoreguoti kiekvieno šviestuvo ilgį pagal jums reikiamą ir jūs išlaikysite garantiją! Tad problemų su aukštomis erdvėmis NEBĖRA!

sviesoscentras.lt

Kas be ko, kaip ir pridera specializuotam šviestuvų salonui, galite pateikti jiems savo apšvietimo planą, o jie pagal reikiamą apšvietą pasiūlo tinkančius šviestuvus. Taip pat, jeigu nerandate patinkančio šviestuvo, parodykite jiems nuotraukas, pagal kurias pabandys jums surasti tokį patį ar panašų šviestuvą! Na, o kad straipsnis būtų dar naudingesnis, parinkau 10 pakabinamų šviestuvų su trumpais komentarais, kur juos rekomenduoju naudoti ir kuo jie geri.

 1. Pakabinamas šviestuvas Borgo Amber V6 - nuoroda

Interjerui, kuriame yra aukso/žalvario detalių. Stilistiškai tiks praktiškai bet kuriame interjere, ypač modernios klasikos. Panaudojimo galimybės plačios: virš virtuvės salos, stačiakampio valgomojo stalo ar net svetainėje. Kadangi šviestuvas nėra aukštas, puikiai tiks žemoms patalpoms.

sviesoscentras.lt

2. Pakabinamas šviestuvas Aldeia Amber - nuoroda

Išskirtinio dizaino, tarsi išlydyto stiklo. Tokį šviestuvą įsivaizduoju miegamajame (pavyzdžiui vienoje lovos pusėje toks pakabinamas, o kitoje - pastatomas ant staliuko). Taip pat tiktų vonios kambaryje, kaip dekoro ir švelnaus apšvietimo detalė veidrodžio šone arba keli tokie patys šviestuvai virš stalo/salos su ilgesniu laidu.

sviesoscentras.lt

3. Pakabinamas šviestuvas SIRIUS - nuoroda

Įspūdingo dizaino šviestuvas, kuris taps erdvės akcentu. Galimi trys dydžiai, 75/90/110 cm diametro, dvi spalvos (chromo ir vario). Galite kabinti aukštose erdvėse, nes laido ilgis su šviestuvu kartu gali būti iki 246 cm. Keli skirtingo diametro šviestuvai puikiai atrodys svetainėje su aukštomis, šlaitinėmis lubomis arba aukštoje laiptinėje. Su trumpesniu laidu puikiausiai tiks ir įprastoje svetainėje. Dar nuostabiai žiūrėsis virš apvalaus valgomojo stalo.

sviesoscentras.lt

4. Pakabinamas LED šviestuvas Durban - nuoroda

Galima ir nikelio spalva. Šiuo metu ypač populiarius dizainas tiek šiuolaikiškiems moderniems, tiek modernios klasikos interjerams.  Ypatingai didelė apšvieta - net 5000 lm, su kuriais apšviesite visą 15-19 kv.m kambarį. Galimas ir dimeriavimas, tad galėsite mėgautis ir blankesne šviesa. Rekomenduoju šį šviestuvą svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ar vaikų kambaryje, ypač, jeigu aukštos lubos, nes šviestuvo aukštis iki 200 cm.

sviesoscentras.lt

5. Pakabinamas šviestuvas Broadway - nuoroda

Tokio tipo šviestuvas - tikras išsigelbėjimas, kai jau pravesti laidai, nieko keisti nenorite, o stalą sugalvojote statyti ne per vidurį. Taip pat puikiai tiks tokiose situacijoje, kaip nuotraukoje, tarkime, svetainėje, kai šalia sofos stovi darbo stalas. Tuo pačiu šviestuvu galite apšviesti tiek stalą, tiek turėti apšvietimą ant sofos skaitant knygą.

sviesoscentras.lt

6. Pakabinamas LED šviestuvas Clamor - nuoroda

Šis šviestuvas turi nemažą galingumą - 2800 lm, tad tiks didesniems plotams apšviesti. Virš salos ar stalo gali būti daugoka šviesos (nebent norima apšviesti visą valgomajį), tačiau svetainėje puikiai tiks. Įsivaizduočiau moderniame bei industriniame interjere. Dizainas mažai matytas ir dar neatsibodęs.

sviesoscentras.lt

7. Pakabinamas šviestuvas Belmonte - nuoroda

Puikus sprendimas virš virtuvės salos arba stačiakampio valgomojo stalo! Didelis pliusas, kad yra dimeriuojamas. Dabar ypač populiarus dizainas ir spalvų derinys modernios klasikos, moderniuose ir šiuolaikiškuose interjeruose.

sviesoscentras.lt

8. Pakabinamas šviestuvas Malaga - nuoroda

Dar vienas "gelbėjantis" šviestuvas, panašus į nr. 5, tik didesnis. Puikus sprendimas virš apvalaus valgomojo stalo, kuris vis keičia vietą. Gali būti trijų spalvų, pasukamas net 340 laipsnių kampu, tad tai itin praktiškas šviestuvas.

sviesoscentras.lt

9. Pakabinamas šviestuvas Techno - nuoroda

Taip pat itin praktiškas šviestuvas, nes jums tereikia vieno laido, o lempų turite 5, kurias galite sumontuoti skirtingose vietose arba tvarkingai, kaip šiame pavyzdyje. Šviestuvo aukštis net iki 270 cm, o plotis iki 230 cm, tad jeigu yra tokia situacija, jog reikia kuo mažiau laidų, bet kuo daugiau apšvietimo įvairiose vietose - neprašausite su šiuo šviestuvu. Taip pat gali būti juodos spalvos.

sviesoscentras.lt

10. Pakabinamas LED šviestuvas Wheel XXL - nuoroda

Paskutinis, bet ne prasčiausias! Net 11400 lm šviesos srautą duodantis šviestuvas ypatingai aukštoms patalpoms. Dažnai susiduriu su problema, jog sunku rasti šviestuvą patalpai, kurios aukštis ~6m. Šviestuvo aukštis gali būti net iki 5m, tad tikrai rekomenduoju tokį šviestuvą itin aukštoms erdvėms. Dar vienas pliusas - dimeravimo galimybė. Galimos trys spalvos.

sviesoscentras.lt

Kuris šviestuvas jums labiausiai patiko? Parašykite komentaruose žemiau.

Straipsnis parašytas bendradarbiaujant su sviesoscentras.lt

3
Komentarai

Rasa

1,2,3,4

(1) · (0) · Atsakyti · 2020 m. gruodžio 3 d.

Egle

1,2,7,6!

(1) · (0) · Atsakyti · 2021 m. sausio 7 d.

Justina

3,4,10 dar dar 1. 

(0) · (0) · Atsakyti · 2022 m. vasario 1 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.