Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. kovo 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Greičiausiai šis interjeras sukels daugybę emocijų - nuo susižavėjimo iki pasimetimo, kur kas ir kaip. Aš pati pamačius šias nuotraukas negalėjau suprasti, ar interjeras man patinka, ar ne. Nusprendžiau, kad jei vis tik sustojau prie jo ilgiau, matyt radau, kas jame žavi.

Pati tikrai negyvenčiau tokiame interjere, tačiau jei kur keliaudama turėčiau galimybę apsistoti porai naktų Skyhouse apartamentuose, taip ir padaryčiau. Ne kiekvieną dieną pamatysi tokį kontrastuojantį ir itin rėksmingą bei įsimenantį interjerą. Kai kurios detalės išties žavios - pavyzdžiui, valgomojo stalas su lėkščių kompozicija ant sienos, taip pat labai viliojanti lauko terasa, itin originalus šviestuvas - arklys bei labai keisti gerąja prasme paveikslai.

Skyhouse - New York'e projektuotas interjeras, kurio šeimininkai pageidavo erdvinių siurprizų, griežtumo, bet tuo pačiu ir žaismingumo. Erdvė išsidėsčiusi per keturis lygius su sudėtingais praėjimais bei vaizdais į miesto panoramą. Viską apjungiantis elementas - nerūdijančio plieno čiuožykla  - turbūt vienas keisčiausių elementų, kurį teko matyti žiūrint interjero projektus. Šioje čiuožykloje netgi įrengti langai, kad natūrali šviesa patektų į šį tunelį! Interjere apstu interjero dizainerės kurtų freskų, elementų ir net įrenginių - liūdna čia tikrai nebūna!

Interjero autorius: gvinteriors.com

gvinteriors.comšviestuvas arklys

gvinteriors.commodernus interjeras

gvinteriors.comgeltonos durys

gvinteriors.comskyhouse interjeras

gvinteriors.comvalgomojo idejos

gvinteriors.commoderni kėdė

gvinteriors.commoderni virtuvė

gvinteriors.comsupynes interjere

gvinteriors.comkontrastingas interjeras

gvinteriors.comgėlėta tekstilė

gvinteriors.comčiuožykla interjere

gvinteriors.commiegamojo idėjos

gvinteriors.commodernus dušas

gvinteriors.comžalia interjere

gvinteriors.commiegamojo interjeras

gvinteriors.comlauko terasa

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.