Susiję tag'ai
#Vonios kambarys
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2023 m. lapkričio 14 d.

Teksto autorius: Pigu.lt

Šio straipsnio autorius - pigu.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Norint sukurti tvarkingą aplinką vonios kambaryje, svarbu užtikrinti, jog visi daiktai turėtų aiškią savo vietą – tam į pagalbą pasitelkiamos vonios spintelės. Kaip ir galima tikėtis, tokie baldai pasižymi itin plačia pasirinkimo įvairove, todėl norint išsirinkti pačius tinkamiausius, reikia apgalvoti kelis pagrindinius aspektus – juos šį kartą ir aptarsime.

Pasirinkite tinkamą montavimo būdą
Iš pradžių reikėtų atsižvelgti į tai, kad vonios spintelės gali būti dviejų skirtingų tipų – pastatomos arba pakabinamos. Abu šie variantai turi savų privalumų, apie kuriuos Jums reikėtų žinoti. Pakabinami baldai leidžia sutaupyti papildomo grindų ploto, tokiu būdu maksimaliai išnaudojant vonios kambario erdvę. Be to, tokiu būdu sukuriama didesnės erdvės iliuzija. Tokias spinteles galima pakabinti bet kokiame patogiame aukštyje. Tiesa, pirminiai tvirtinimo darbai bus kiek sudėtingesni.

Tuo tarpu pastatomos vonios spintelės bus tvirtinamos kur kas paprasčiau – jei prireiks, jas galėsite pastumti į kitą vietą. Visgi, šiuo atveju nepavyks sutaupyti grindų erdvės ir sukurti erdvesnės patalpos iliuzijos, tad turėtumėte pagalvoti, kokioms šių baldų ypatybėms Jūs patys teikiate pirmenybę.

Apsispręskite dėl vonios spintelių tipo
Be prieš tai minėtų tipų, prekyboje galima rasti ir kitų vonios spintelių rūšių, apie kurias Jums reikėtų žinoti:

  • Vonios spintelės su veidrodžiu. Dažniausiai veidrodžiu yra aprūpinami pakabinami baldai – taip pavyksta išvengti papildomo baldo ir sutaupyti dar daugiau vietos šiame kambaryje. Veidrodžiai gali pasiūlyti ir apšvietimą, kuris leis patogiau atlikti grožio procedūras.
  • Spintelės su kriaukle. Praustuvai dažniausiai yra įmontuojami į spintelės stalviršį, tačiau norint, kad šie procesai būtų paprastesni, iš karto galima rinktis bendrus jų komplektus. Taip pat parduodamos spintelės, turinčios iš anksto išpjautas kriauklės ertmes.
  • Vonios spintelės su skalbinių krepšiu. Tokie baldai sutinkami rečiau, tačiau pravartu žinoti, kad kartais spintelėse iš karto yra integruojamas skalbinių krepšys – jis subtiliai paslepiamas, tad pavyksta išsaugoti tvarkingą aplinką.

Pasirinkite tinkamą dydį
Nepriklausomai nuo to, kurį spintelės tipą pasirinksite, turėsite galimybę rinktis iš skirtingų jų dydžių. Priimant šį sprendimą teks pagalvoti ir apie poreikius, ir apie galimybes. Iš anksto reikėtų numatyti tokių baldų stovėjimo vietą ir ją išmatuoti. Nepamirškite įsitikinti, kad naujoji spintelė netaps kliūtimi norint praeiti ar pasiekti kitus daiktus.

Taip pat reikėtų pagalvoti, ar toks baldas iš tiesų galės sutalpinti visus reikalingus daiktus. Atkreipkite dėmesį, kad spintelės gali turėti skirtingo dydžio stalčius ir lentynėles – pastarosios gali būti atviros arba uždaros. Kitaip tariant, turėtumėte kuo tiksliau žinoti, kur tokį baldą statysite ir ką jame laikysite – tuomet paieškos bus kur kas paprastesnės.

Paskirkite dėmesio jų dizainui
Galiausiai beliks apgalvoti paskutinį niuansą – vonios spintelių dizainą. Nors dažniausiai šie baldai yra balti, prekyboje galima išvysti ir kur kas įdomesnių atspalvių: šiuo atveju reikėtų įsitikinti, kad pasirinkta spalva iš tiesų derės prie vonios kambario interjero. Griežtų taisyklių nėra, tačiau jeigu stilistika išliks harmoninga, patalpos atmosfera bus kur kas jaukesnė.

Tiesa, turėkite omenyje, kad spintelių išvaizdą bet kada galėsite atnaujinti pasitelkę specialias plėveles, kurios suteiks dar daugiau erdvės eksperimentams. Tai reiškia, kad vonios spintelių dizainą galėsite rinktis kur kas drąsiau. El. parduotuvėje Pigu.lt lipni plėvelė susilaukia didelio pirkėjų susidomėjimo – čia bet kuriuo metu galėsite iš arčiau susipažinti su tokiais gaminiais.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, pakankamai efektyviai turėtumėte išsirinkti tinkamiausias vonios spinteles. Jų asortimentas iš tiesų yra pritaikytas labai skirtingiems poreikiams – spauskite čia, jeigu norite tuo įsitikinti.

 

Komentarai

Teksto autorius

Pigu.lt
Pigu.lt

Pigu.lt – viena didžiausių elektroninių parduotuvių Baltijos šalyse, šiuo metu galinti pasiūlyti daugiau kaip 350 000 prekių asortimentą. Čia rasite prekių visai šeimai – namams,
vaikams ir netgi augintiniams. Visus pirkinius gera kaina galite užsisakyti internetu – taupykite savo laiką ir pinigus!

Teksto autorius

Pigu.lt
Pigu.lt

Pigu.lt – viena didžiausių elektroninių parduotuvių Baltijos šalyse, šiuo metu galinti pasiūlyti daugiau kaip 350 000 prekių asortimentą. Čia rasite prekių visai šeimai – namams,
vaikams ir netgi augintiniams. Visus pirkinius gera kaina galite užsisakyti internetu – taupykite savo laiką ir pinigus!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.