Susiję tag'ai
#Vonios kambarys
Nepraleisk! Naujas video!
2022 m. balandžio 21 d.

Teksto autorius: Arsan

Šio straipsnio autorius - arsan.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Nutarus vonios kambaryje montuoti dušo kabiną, norisi, kad ji patikimai tarnautų kuo ilgesnį laiko tarpą ir keltų kuo mažiau papildomų rūpesčių. Visgi, kai tenka susipažinti su pakankamai plačia šios įrangos pasirinkimo įvairove, neretai sunku nutarti, kuris modelis iš tiesų pateisins lūkesčius. Tam, kad priimti sprendimą būtų paprasčiau, pirmiausiai turėtumėte susipažinti su savybėmis, kurios byloja apie dušo kabinos patikimumą.

arsan.lt

1. Stiklo storis

Dušo kabinos yra gaminamos iš saugaus grūdinto stiklo, kuris gali būti įvairaus storio – nuo to priklauso šių gaminių kaina ir kitos ypatybės. Pats žemiausias ir pigiausias pasirinkimas yra 4 mm storio grūdintas stiklas, tačiau jei galite sau leisti, niekuomet nesuklysite pasirinkę 6 mm storio modelius. Tai – vidutinės klasės pasirinkimas, kuris yra saugus, tvirtas ir patikimas. Tuo tarpu stiklai, kurių storis siekia 8 mm ar dar daugiau, pasižymi aukščiausia kokybe ir užtikrina įspūdingą visos konstrukcijos vientisumą. Tokie gaminiai yra itin tvirti, patvarūs ir bendram interjerui gali suteikti prabangos pojūtį.

arsan.lt

2. Lengva priežiūra

Jei dušo kabina ilgą laiką atrodys tarsi nauja, apie pokyčius norėsis pagalvoti kur kas rečiau. Nors šiuo atveju yra reikalingas ir mūsų indėlis, gamintojai pasirūpina, kad tokių įrenginių priežiūra būtų kaip įmanoma paprastesnė. Ypač verta išskirti specialią „Easy Clean“ antikalkinę dangą. Ji turi vandenį atstumiančių savybių: dėl to vandens lašai neužsilieka ant paviršiaus ir nuteka nepalikdami žymių. Tačiau atminkite, kad bet kokį stiklą visada reikia reguliariai valyti specialiomis gamintojo suteiktomis priemonėmis. Ne toks dažnas, tačiau taip pat naudingas sprendimas yra į stiklą integruoti laikikliai. Tuomet sukuriamas visiškai lygus paviršius, kurį galima kur kas paprasčiau nuvalyti. 

arsan.lt

3. Paprastas montavimas

Paprastas montavimas dažniausiai reiškia sklandžius ir dėl to – kokybiškus darbus. Dabar galima rasti sprendimų, kurie užtikrina, kad efektyviai su šia užduotimi pavyks susidoroti net ir tuomet, jei sienos nebus idealiai lygios. Pavyzdžiui, kompanija „Radaway“ siūlo tvirtinimo sistemas su reguliuojamais profiliais, kurie gali kompensuoti vertikalius sienos pasvirimus. Kalbant apie dušo kabinų kokybę, reikėtų paminėti ir sandarumą. Šiuo atveju ypač praverčia magnetinės tarpinės, kurios užtikrina nepriekaištingą gaminio sandarumą ir padeda išvengti bet kokių nuotėkių.

arsan.lt

4. Nesenstantis dizainas

Net ir tuomet, jei dušo kabina vis dar tinkamai atlieka savo funkciją, kartais apie pokyčius norisi pagalvoti vien dėl to, kad jos dizainas neatitinka vyraujančių tendencijų. Visgi, jeigu iš karto rinksitės nesenstančius, elegantiškus dizaino sprendimus, su tokiomis problemomis neteks susidurti. Visuomet žaviai atrodo berėmės konstrukcijos, tačiau taip pat galima rinktis chromuotą, juodą ar aukso spalvos furnitūrą. Tokios dušo kabinos vonios kambariui suteiks lengvos prabangos – šie sprendimai populiarūs ne vienerius metus ir artimiausiu metu neketina užleisti savo pozicijų.

arsan.lt

5. Patikimas prekinis ženklas

Nors rinką nuolat papildo naujos kompanijos, galinčios pasiūlyti kokybiškus gaminius, nesuklysime pasakydami, kad ilgametę patirtį sukaupę prekiniai ženklai visuomet asocijuojasi su patikimumu ir ilgaamžiškumu. Pavyzdžiui, niekuomet nesuklysite išbandę „Radaway“ produkciją: šie gamintojai specializuojasi būtent dušo kabinų srityje ir ypatingą dėmesį skiria aukštai jų kokybei. Ilgametė patirtis ir kompetentinga komanda užtikrina, kad naujoji vonios įranga bus patikima, kokybiška ir moderni.

arsan.lt

Atkreipę dėmesį į visas šias ypatybes, galėsite įsitikinti, ar Jums patikusi dušo kabina iš tiesų tarnaus ilgai ir patikimai. Platus gerai pažįstamais prekiniais ženklais pažymėtų įrenginių pasirinkimas yra pateikiamas Arsan.lt vonios kambario įrangos parduotuvėje, kurioje galėsite gauti profesionalią konsultaciją ir iš arčiau susipažinti su dušo kabinomis atvykę į saloną Vilniuje. 

 
Komentarai

Teksto autorius

Arsan
Arsan

ARSAN – vonios kambario įrangos salonas, siūlantis aukščiausią kokybę užtikrinančius žinomų Europos gamintojų produktus.

Čia rasite išskirtinius vonios kambario sprendimus: nestandartines dušo kabinas, individualiai gaminamus praustuvus, spalvotą keraminę santechniką ir aibę kitų gaminių.

arsan.lt

Teksto autorius

Arsan
Arsan

ARSAN – vonios kambario įrangos salonas, siūlantis aukščiausią kokybę užtikrinančius žinomų Europos gamintojų produktus.

Čia rasite išskirtinius vonios kambario sprendimus: nestandartines dušo kabinas, individualiai gaminamus praustuvus, spalvotą keraminę santechniką ir aibę kitų gaminių.

arsan.lt

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.