Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. balandžio 23 d.

Teksto autorius: Evelina

Prieš prasidedant "Namų idėja su IKEA" sekėjai manęs klausė, ar darysiu laidų apžvalgas, tad pamaniau, kad kai pasibaigs laida, viename straipsnyje viską ir aptarsiu :) Laida jau pasibaigė, tad nieko nelaukus, kimbu į aptarimą.

Visų pirma, aš visada džiaugiuosi, kai atsiranda kokia nors laida, susijusi su interjeru. Deja, dažnai jos būna pernelyg reklaminio turinio ir primena "Baltojo katino svetainę", bet šiuo atveju viskas kaip ir aišku - remėjas IKEA ir viskas sukasi aplink tai. Iš tikrųjų, labai sveikintinas žingsnis iš marketingo pusės ir iš socialinės, žinoma. Visiškai naujai įrengti 7 šeimų kambarius yra tikrai geras darbas ir puikus pavyzdys, kad IKEA turi gerų sprendimų. Tie, kurie IKEA nelabai mėgo, turbūt dabar ją mėgs labiau :))

ikea.lt

Pati laida ir jos turinys

Mano manymu buvo per mažai pačio remonto vaizdų, parodymo, kaip buvo sprendžiamos tam tikros problemos su elektra, apšvietimu, kaip montavo pačius baldus ir pan. Arba laida turėjo būti ilgesnė, arba mažiau pokalbių ir vaizdų iš pačios IKEA. Suprantama, kad norėjosi iš arčiau parodyti šeimų istorijas, bet norėjosi ir pamatyti daugiau "juodosios" dalies, kaip pritaikė esamą situaciją prie naujo išdėstymo. Bet visumoje, laida žiūrėjosi smagiai.

Man patiko, jog buvo surengtos savotiškos varžybos ir dalyvavo 7 atskiri dizaineriai. Iškart matėsi, kurios komandos susibendravo labiausiai ir kad kambariai buvo parinkti daugmaž pagal dizainerių stipriąsias puses (tarkim kalbant apie vaikų k. arba virtuves). Nežinau, kaip jie dirba, bet įsivaizduoju, kad ne prie visų baldų kategorijų.

facebook.com

Laida atskleidė dažną problemą - per daug daiktų, per mažai vietos jiems laikyti. Daugumoje erdvių buvo neišnaudotos sienos, baldai žemi, o visa kita laikoma bet kaip, pintinėse ar sukrauta vienas ant kito. Todėl aš visada sakau - geriau daugiau spintų ir spintelių, nei mažiau :)

Ir labai gaila, jog nebus rodomas laimėtojų visų namų įrengimas. Na, tikiuosi bent jau IKEA Facebook paskyroje pamatyti galutines nuotraukas!

 1 laida

Pati šeimyna labai faina, bet atrodė, jog su dizainere kartais įvykdavo "trumpų sujungimų" :D Manau, kad kambarys funkciškai išnaudotas tikrai neblogai, spalvos irgi geros, tačiau man nepatiko darbo zona su atviromis lentynomis. Stelažų tipo lentynos man su jaukumu nesiderina, aš tikriausiai būčiau dariusi kažką su pasatomais baldais + pakabinamais, bet gali būti, jog to neleido gylis arba siena per silpna atlaikyti kažką kabančio. Taip pat nebūčiau klojusi apvalaus kilimo po vaiko lovyte.

ikea.ltDaugiau nuotraukų čia

 2 laida

Labai šilta komanda - tiek vyras su žmona, tiek dizainerė. Matėsi, jog jiems kartu patiko dirbti, o dizainerė savo darbą puikiai išmano! Pokyčiai buvo puikūs, sunku patikėti, kad dar yra žmonių, gyvenančių taip, kaip prieš pokyčius. Juk galima kambarį keisti po truputį ar bent jau perdažyti baldus į šviesesnę spalvą. Na, bet ne man teisti, svarbu, kad dabar turės šviesų ir stilingą miegamajį!

Prisipažinsiu, kad kai pamačiau kambario pokyčius, apsiašarojau :) Erdvė kardinaliai pasikeitė, dizainerė puikiai suderino spalvas ir parinko visas detales. Duočiau 10 balų!

ikea.lt

 Daugiau nuotraukų čia

3 laida

Sakyčiau ši šeima pokyčių ir laimėjimo nusipelnė daugiausiai, juk vienai mamai auginti tris vaikus yra didžiulis darbas! Dizainerė puikiai padirbėjo ir suprojektavo tą tipinę IKEAinę, bet tikrai daugumai lietuvių, ypač moterų, jaukią virtuvę. Kaip ir minėjau pradžioje, seniai remontuotuose namuose yra didžiulė daiktų pasidėjimo problema - neišnaudotas lubų aukštis, gartraukiai "kaminai" užima daug vietos, kurią geriau išnaudoti spintelėms ir pan. Naujoji virtuvė tikrai funkcionalesnė ir daug kartų gražesnė!

Žinoma, rozetė virš kaitlentės - nėra geras dalykas, bet anksčiau ten buvo uždara spintelė ir matyt kažkas buvo jungiama, todėl ten pat ir liko. Beje, puikiai pataikyta su pačiu stiliumi: senosios plytelės ir sienos prie naujų baldų tikrai tinka!

ikea.lt

Daugiau nuotraukų čia

4 laida

Dar viena abipusiai šilta ir faina komanda, labai gražūs, geri ir šilti žmonės! Dizainerės darbą vertinu tikrai puikiai ir jai, kaip ir 2 laidos dizainerei rašyčiau 10! Stilingas, šiuolaikiškas kambarys dviems vaikams (na, tie vaikai jau labai dideli:)) su visomis zonomis, kurių jiems reikėjo ir kurių norėjo. Pereinamojo kambario sprendimas, dengiant užuolaidomis ir įrengiant papildomą apšvietimą - labai geras ir sąlyginai nebrangus. Pakeisčiau tik vieną dalyką - pakabinamas lentynas būčiau dariusi vienoje linijoje.

Nors, kaip ir rašiau, man norėjosi, jog laimėtų 3 laidos šeima, dėl šios irgi labai džiaugiuosi. Manau daugelį papirko tiek nuoširdžios šeimos emocijos ir šiltumas, tiek šilta dizainerė - tikrai puiki komanda! Sveikinimai jiems!

 ikea.lt

Daugiau nuotraukų čia

5 laida

Dizainerė, dirbusi su šia šeima tiesiog sutverta darbui su vaikais ir tai labai matėsi. Zonos 3 vaikams padalintos tikrai neblogai, funkciškai išspręsta gerai, tačiau man asmeniškai kambaryje trūksta jaukumo. Galbūt dėl to, nes nesu TROFAST baldų mėgėja, kambaryje atrodo per daug plastiko, bet kaip ir minėjau, suzonuota tikrai gerai. Net neabejoju, jog vaikai (ir tėvai) bus labai patenkinti.

ikea.lt

Daugiau nuotraukų čia

6 laida

Garažas man pasirodė mažiausiai vertas pokyčių, nes manau tikrai buvo šeimų, labiau vertesnių pokyčių namuose, kurios gyvena vargingiau. Šiame garaže juk laikomi pomėgių daiktai, bet suprantu, jog IKEA norėjo parodyti, kokius sandėliavimo sprendimus gali pasiūlyti šiai erdvei. Kas be ko, pokyčiai akivaizdūs ir tikrai į gerają pusę - aplinka grynai darbinė, patogu pasiimti/surasti daiktus, tad viskas čia gerai.

ikea.lt

 Daugiau nuotraukų čia

7 laida

Pagyrimai labai smagiai dizainerei! Pakeitus tokią seną svetainę bet kas atrodys gražiau, todėl rezultatas, žinoma, tikrai geras. Man gal kiek per ryšku spalviškai, atsižvelgiant į moters amžių, bet kaip ji sakė laidoje, kad jai patinka, tai tai ir svarbiausia. Ką noriu pasakyti, kad pažiūrėjęs į interjerą tikrai nesuprasi, kad čia gyvens garbaus amžiaus moteris, greičiau - jauna šeima su vaiku, tačiau tai nei blogai, nei gerai - tiesiog pastebėjimas. Man gal kiek trūksta jaukumo, būčiau šiai moteriai rinkusi kitokią stilistiką - kaip 2 laidoje. 

 ikea.lt

Daugiau nuotraukų čia

Ką jūs manote apie šią laidą ir apie pakeistus kambarius? Parašykite komentaruose po straipsniu!

4
Komentarai

Vi

Man atrodo, kad turint vaikų balta virtuvė ne itin tinka. Pati vaikų neturiu ir virtuvė pilka, bet vis purvina ir purvina :(  O dėl laimėtojų, tai džiaugiuosi, nes jei jų visas butas toks kaip tas kambarys, tai labai džiugu, kad atnaujintas bus.

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 23 d.

Egle B.

Jei atvirai, laidų nemačiau, bet žiūrėjau foto IKEA psl. Puikūs pasikeitimai. Būčiau balsavusi uz miegamąjį arba už laimėtojus. O šiaip baisu, kaip žmonės gali būti tokie abejingi savo gyvenamai aplinkai. Ir ne pinigai čia svarbiausi. Yra nebrangių sprendimų. O dėl Trofast, tai čia labai gera IKEA serija, bet įvertini tik kai turi vaikų ;) 

(3) · (0) · Atsakyti · 2019 m. balandžio 23 d.

Edita

Tikrai labai tikėjausi įrengimo užkulisius pamatyti. Gaila, kad nuėjo lengviausiu keliu. 

Balta spalva tepli kaip ir visos kitos - turiu baltą virtuvę, valyti reikia kaip ir visas kitas :) Gal lengviau pastebėti ir pavalyti, tad sakyčiau net praktiškiau: užtiško, pamatei, iškart pavalei. 

Sutinku su Evelina dėl trofast - turiu vaikų, kurie turi milijonus žaislų. trofast užima pernelyg daug vietos ir per mažai funkcionalu, nei, tarkim, kallax lentynos su dėžėmis. Be to vaikui augant galima dėžes pakeisti ar išvis jų atsisakyti. 

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. gegužės 4 d.

Aliona Nedveckaja

Labai dziaugiosime uz  seima kuri buvo 4 laidoje, emocijos tikros tikrai zmones kuri niekaip negalejo ssu pasidaryt remonto, ispuole tokia laime laimet ir nesitikejo kad laimes nes netikejo to, cia stebuklas jiems ir jie niekaip negaliu atsidziaugt tuo kambaruo ir laukia pabaiguos remonto kaip bus sutvarkytas visas butas! Taip pat ir mes laukiame nuotrauku naujo atnaujinimo. 

(1) · (0) · Atsakyti · 2019 m. gegužės 19 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.