Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. birželio 11 d.

Teksto autorius: Evelina

E-interjeras Blogas siūlo Jums daugybę skirtingų idėjų, tik jos dažniausiai yra netiesioginės... reikia įsižiūrėti į nuotrauką ir kaip mat atrasite įvairių idėjų!

Kodėl pati nesurašau visos tos litanijos ir savo įžvalgų? Paprasčiausiai neturiu tiek laiko, o antra priežastis ta, kad noriu, jog patys nagrinėtumėtės pavyzdžius. Netikiu, kad nerasite nieko, ką galima būtų pritaikyti savo namuose. Mano nuojauta sako, kad kai kurie iki šiol nesupranta, kaip gi galima iš interjerų, kurie iš pažiūros yra visai netinkantys jūsiškio būsto kvadratūrai ar finansinei padėčiai, rasti kažką tinkamo sau. Aš sakau, kad galima!

Neretai kituose internetiniuose puslapiuose skaitau, jog interjerų pavyzdžiai ir pavadinimo antraštė visiškai netinka skaitytojui, kadangi straipsnyje esančiose nuotraukose butas didesnis, daiktai brangesni ar ne toks išplanavimas. Bet ar būtina rasti idealų atitikmenį jūsiškiui? Neieškokite visko tiesiogiai - kaip ir literatūroje, taip ir interjere, reikia mokėti interpretuoti ir skaityti tarp eilučių :)

Galbūt pradžioje tai atrodys pernelyg sudėtinga, ypač kai su interjeru esate visiškai nesusiję, o jūs tik ieškote patarimų, apibūdinančių jūsų situaciją (tokiu atveju kreipkitės į specialistą, kuris asmeniškai jums atsakys į klausimus susijusius su jūsų interjeru), tačiau pabandžius atidžiau panagrinėti nuotraukas, netrukus net nepajausite, kaip semiatės žinių. Taip, kai kurie įrašai yra skirti labiau savišvietai ar tam tikra sritimi besidomintiems žmonėms, tačiau tikrai yra temų, kurių pavadinimas nebūtinai atspindi tai, jog daugiau nieko, apart pavadinime esančios temos, nerasite. Rodau kelis pavyzdžius:

1. Tema "Sodybos interjeras"

Bandau įsivaizduoti, ką jūs galvojate: "Miegamasis ir tiek, visai neblogas užvalkalas ir tos lentos jaukiai sodyboje atrodytų" ir tuo viskas baigiasi.

Aš čia matau kelis dalykus:

  • Naktinio staliuko idėja - kėdutė;
  • Apšvietimo sprendimas - ne sieniniai, o pastatomi šviestuvai;
  • Lietuvoje dažnai matomo popierinio pakabinamo šviestuvo panaudojimas, kuris čia labai tinka;
  • Pavyzdys, kaip atrodo paslėptos lubose užuolaidos.

Neabejoju, jog pastebėjus šiuos sprendimus, galima alternatyva liks jūsų galvoje ir prireikus tinkamo sprendimo, panorėjus pasikeitimų namuose, jau žinosite, kokių sprendimų gali būti.

mibarquitodepalet.blogspot.comsodyba miegamasis

2. Tema "Tabaco viešbučio interjeras"

"Ką čia galiu rasti tinkamo sau? Turbūt čia viską projektavo dizaineriai ir viskas labai daug kainuoja..." - na ir kas, kad čia viešbutis?

Turite puikų vonios kambario pavyzdį, kurį panagrinėjus pamatysite tai, kas galbūt jums seniai neduoda ramybės. Tarkim, neapsisprendžiate, kokio formato plyteles klijuoti. Štai jums pavyzdys, kaip atrodo itin didelio formato plytelės ir dar tos pačios spalvos ant grindų.

Aš matau ir sprendimą, kaip galima suteikti kambariui akcentą, įvedus kitokios spalvos ir formato plyteles, šiuo atveju aprėminus pakabinamą unitazą bei įvedus šias plyteles dušo zonoje. Pažiūrėkite, kaip idealiai sutampa mažųjų ir didžiųjų plytelių siūlės - neabejoju, jog šiek tiek paskaičiavus ir paieškojus ir jūs galite vonioje priderinti visiškai skirtingas plyteles.

Sekantis sprendimas - rankšluosčių džiovintuvas virš unitazo esančioje nišoje. Atrodo, kad tikrai ne visiems būtų patogu ten kabinti rankšluostį, tačiau pažiūrėkite, jog lubos čia tikrai neaukštos - geriausiu atveju 2,20 m, nes dušo kabinos aukštis spėju tik 10 cm žemesnis nei lubos. Pastebėjus tokį niuansą, tampa nebe taip keista, kodėl rankšluosčių gyvatukas pakabintas taip aukštai ir tuomet suprantu, kad ir aš viską pasiekčiau - gi durų staktą tai pasiekiu :) Žinoma, toks sprendimas galimas, kai labai trūksta vietos, o gali būti, kad būtent taip jums ir yra.

Na ir dar vienas aspektas - šviestuvai. Nestandartinis ir šiuolaikiškas sprendimas vietoje įleidžiamų halogenų ar lubinio apvalaus šviestuvo kambario viduryje.

archdaily.comviešbučio vonios kambarys

3. Tema "Penthouse apartamentai"

Na taip, čia APARTAMENTAI ir čia išleista daug pinigų, o taip pat ir erdvės nemažai, bet ką aš čia pamačiau? Ogi kuo puikiausią sprendimą mažai voniai! Kaip jaukiai atrodo medžio apdaila (būna atsparių vandeniui), koks superinis sprendimas praustuvo stalviršį pratęsti virš vonios ir taip sukurti vietą vonios reikmenims, o kai reikia ir žvakėms pasidėti!

freshome.comvonios interjeras

4. Tema "Virtuvės dizainas juoda - balta"

Tema tai apie spalvas, tačiau man pasižiūrėjus į virtuvę dar ir kitų vaizdų matosi.

Pavyzdžiui ar pastebite, kaip išmaniai išnaudotas kiekvienas plotelis aukštoms spintelėms? Taip pat įdomus sprendimas apšvietimui - šiek tiek nuo sienos atitraukta "sija" ant kurios sumontuoti sieniniai šviestuvai. Tikrai gera idėja ir puikiai pritaikoma dažname interjere, jei tik nekabinamos lubos ir nėra pakabinamų spintelių. Na ir taip pat galite pasižiūrėti, kaip dera pilki baldai, baltos sienos ir medinės grindys. Galbūt būtent apie tokį derinį ir galvojote?

makaohome.blogspot.compilkos spintelės

Tikiuosi padėjau ir dabar matysite ne tik tai, kas parašyta pavadinime, o pažvelgsite atidžiau ir kartais kitu kampu. Nenuvertinkite savęs - jūs taip pat galite rasti įdomių sprendimų bei pritaikyti juos sau!

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.