Nepraleisk! Naujas video!
2023 m. birželio 22 d.

Teksto autorius: Blank Page

Interjero projekto kūrimas ir dekoravimas – skamba skirtingai, tačiau interjero dizaineris vis dar dažnai yra laikomas dekoruotoju ir atvirkščiai. Šias sąvokas svarbu atskirti, kad suprastume, jog interjero dizainas – tai menas ir mokslas, padedantis suprasti žmonių elgesį, kuriant funkcines zonas pastatuose, o interjero dekoravimas – tai erdvės apstatymas arba papuošimas dekoratyviniais elementais, siekiant tam tikros estetikos.

Dekoravimas tai detalesnis kiekvienos zonos stilizavimas. Interjero dizaineris tarsi sukuria rūbą. Dekoravimas erdvėje gali vykti nuolat, tai tarsi to rūbo stilizavimas, jo nuotaikos keitimas. Kartais tai gali būti mažų detalių pokyčiai, o kartais ir sienų bei audinių spalvų ar net baldų keitimas. Tačiau bet kokiu atveju tai būdas namų erdvę keisti pagal nuotaiką, poreikį, asmenybės pokytį.

eleganthome.lt

Daug kam dekoravimas atrodo itin sudėtingas procesas, nes tiek daug elementų reikia suderinti tarpusavyje. Bet ar tikrai? Ar tikrai daug? Ar tikrai reikia “derinti”? Įžvalgomis apie tai dalinasi dekoravimo ekspertė, ELEGANT HOME salonų įkūrėja, Gustė Pocevičienė. Ji sako, kad dekoravimas tai nuolatinis eksperimentavimas, kuriam reikia tik drąsos ir daug bandymų, bei žinoti kelias taisykles, kurios padės nepasiklysti.

Svarbiausi dekoravimo žingsniai:

 1. Įvertinti situaciją – kur yra dekoruojama erdvė, kokio dydžio, ar turite išskirtinių architektūrinių vietų, ką norite paryškinti, o ką paslėpti. Ką turite savo erdvėje, kokie baldai ar detalės lieka, kokie parenkami naujai. Reikia įsivertinti kiekvieną atskirą paviršių, kuris galėtų būti dekoruojamas ir jam sukurti užduotį.
 2. Apsispręsti dėl galutinio varianto - ką norime sukurti, kokia nuotaika, koks stilius, ką norime iš transliuoti.
 3. Pasirinkti tinkamas priemones – įvertinti, kokių priemonių reikės pagrindiniam tikslui.
 4. Praktikavimasis – būtina eksperimentuoti, bandyti vis iš naujo ir nesitikėti, kad pirmas ir vienintelis bandymas turėtų būti idealus.

eleganthome.lt

Dekoravimo elementai, kuriuos turėtų žinoti, kiekvienas, norintis geriau susipažinti su dekoravimo subtilybėmis, anot specialistės, yra šie:

 • Augalai/vazos. Augalai erdvei įneša ne tik organinę formą, bet ir gyvybę. Dekoratoriui tai nėra tik skambūs žodžiai, jo misija erdvėje kurti tam tikrus scenarijus ir nuotaikas. Ypač dekoratoriui svarbu dinamika, o erdvė, kurioje nėra gyvybės yra nuobodi bei depresyvi. Džiugu tai, kad augalai gali būti labai lengvai randami ir į namus parnešami iš gamtos. Tokiu dekoro elementu puikiai gali tapti tiesiog vazoje pamerkta šaka parsinešta iš kiemo.
 • Meno kūriniai. Meno kūrinių vis daugėja interjeruose ir tai džiugina, bet visada reikia prisiminti, kad meno kūriniai yra privalomas dekoro elementas. Jie įneša ne tik savo dinamikos, bet užpildo vertikalias namų plokštumas, kurios dažnai paliekamos tuščios. Paveikslai įveda ne tik papildomas spalvas, formas, bet ir medžiagiškumus.
 • Knygos. Knygų yra kiekvienuose namuose, tik ne visuomet susimąstom, kad jas galima panaudoti kūrybiškai ir jų spalvingus viršelius “įdarbinti”, kaip dekoro elementus. Duokit sau laisvę kurti, galbūt Jūs neturite sienos, kur galėtų atsirasti tapybos darbas, bet ant kavos staliuko atsiradęs tapybos darbų albumas, gali būti miela detalė, kuri subtiliau įveda į namų erdvę meno kūrinius, tik kita forma.
 • Dubenys. Dubenys užpildo horizontalią kompozicijos erdvę.
 • Skulptūros. Nebūtina priimti šio elemento tiesiogiai. Jeigu nemėgstate skulptūrų, galima jas keisti skulptūriškais elementais, kaip žvakidės, žvakės, kriauklės ir kiti organiški namų elementai.

eleganthome.lt

Visi šie elementai atrodo labai paprasti, tačiau visi jie parinkti neatsitiktinai - kartu jie gali sukurti harmoningą kompoziciją. Gustė Pocevičienė pabrėžia, kad svarbu nebijoti turėti namuose daiktų, kurie atsiranda tik dėl grožio. Kiekvienas daiktas turi teikti gyventojams džiaugsmo. Daiktas turi būti svarbus ir vertingas Jums asmeniškai. Svarbu pabrėžti, kad nebūtinai brangus daiktas, bus tai, kas brangu Jums. Minimalistams rekomenduojama į šį elementų sąrašą žiūrėti prioriteto tvarka nuo viršaus į apačią. Jeigu atrodo, kad visi elementai smarkiai apkraus Jūsų erdvę pradėti galima nuo pirmojo ir pridedant papildomai po vieną, bandyti pajausti, koks kiekis Jums būtų optimalus.

Dekoruojant namus ypatingai svarbu ieškoti įvairovės. Dažniausiai matomos klaidos namuose tai didelės plokštumos, sukurtos naudojant vienodas medžiagas. Svarbu suprasti, kad “derinimas” nėra vienodų medžiagų parinkimas. Priešingai – tai pajautimas, kokios skirtingos medžiagos turi bendrumo tarpusavyje. Derinimas taip pat gali būti atliekamas kontrasto principu. Niekuomet nesuklysite tarpusavyje derindami skirtingas natūralias medžiagas.

Svarbu kaupti skirtingų dekoravimo objektų biblioteką ir drąsiai eksperimentuoti medžiagų deriniais. Gustė siūlo Namuose turėti bent 10 skirtingų tekstūrų. Kad jaustumėtės užtikrinčiau, įkvėpimo visuomet galite semtis iš geriausių dekoratorių. Raskite sau patinkančius profesionalus ir paanalizuokite jų darbus. Atkreipkit dėmesį, kaip jie dirba, ar naudoja vienodas, o gal visiškai skirtingas medžiagas, kokie deriniai, kokias nuotaikas sukuria. O svarbiausia būkit drąsūs ir supraskit, kad dekoravimas – tai procesas. Pajauskit jame malonumą.

eleganthome.lt

“Savo namų istoriją kuriate Jūs patys” - teigia kompanijos RETROFORMA įkūrėja Lina Kalinauskaitė - Forsman, kuri daugiau nei 20 metų atstovauja pripažintus Europos audinių ir tapetų dizaino namus. Raštais, spalvomis ir drąsiais deriniais dekoruoja savo klientų namus ir kuria namų istorijas. Ji teigia, kad įsileisdami raštus į savo gyvenamąją erdvę suteikiame papildomą galimybę atsiskleisti savo asmenybei ir savo namams suteikti papildomos meninės vertės bei išskirtinumo.

retroforma.lt

Dabartinės technologijos suteikia galimybę tapetus spausdinti pagal klientų sienų išmatavimus, tad meninė sienų dekoro erdvė stipriai padidėja. Specialistė atkreipia dėmesį, kad namų istorijos nesuprojektuosi, ji kuriama derinant šeimininkų pomėgius, gyvenimo būdą, prisiminimus, meno kūrinius ir fotografijas su mėgstamais baldais, kilimais, įvairių raštų, spalvų ir faktūrų audiniais bei tapetais. Šios visos detalės pasakoja kiekvieno iš mūsų unikalią ir nekartojamą istoriją, kiekvieno iš mūsų grožio supratimą ir patirtis.

Kuriant naujus ar atnaujinant jau esamus namus yra labai svarbu vizualizuoti mintyse savo gyvenimą juose. Ką įsivaizduojame, kokias emocijas, kurias erdves norėtume išskirti ir ką tose erdvėse veiksime. Kad kiekviena erdvė būtų lyg nauja energijos pasikrovimo stotelė. Ar ji kurs ramybę, ar suteiks stimuliuojančių pojūčių.

retroforma.lt

Kas garantuoja tapetų rašto, dizaino pasirinkimo nepavaldumą laikui? Ar egzistuoja tapetų “mados” ir ar jos turėtų daryti įtaką tapetų raštų pasirinkimui?

Dabar kaip niekad daug dėmesio skiriame tvarumui. Kuriant savo namus ir renkantis raštus savo namams dažnas pagalvoja: ar neišeis iš mados? Ar po kelių metų neatrodys, kad tai paseno? Specialistė, sako, kad geras dizainas neišeina iš mados. O kaip pasitikrinti ar tai geras dizainas? Dabar ypatingai pradedame vertinti vintažinius baldus ir jų formas. Tai kas yra apgalvota ir yra tvaru. Dėmesys sau ir savo aplinkai yra labai svarbu, tad renkantis raštus reikėtų skirti laiko ir atsirinkti tai kas džiugina. Džiaugsmas ir yra didžiausia vertybė namuose. Gera savijauta ir emocinė ramybė yra didžiausia dovana. Kartais užtenka vieno ryškesnio, drąsesnio elemento ar rašto erdvėje ir nuotaika iš karto pasikeičia. Specialistė teigia, kad nieko nesuderinimo nėra. Daiktai, spalvos, medžiagos, kurie teikia džiaugsmo ir yra apie Tave, juos perdėliojant, keičiant jų santykį vienas su kitu, gali tapti įrankiais, kuriančiais harmoningus ir asmeniškus namus.

luxesource.com

Pakanka atsigręžti į dizaino pradininko XIXa. meninio judėjimo Arts and Crafts (Menų ir amatų) pradininko William Morris sukurtus raštus. Raštai sukurti prieš 160 metų, bet yra mėgstami ir kaip niekad aktualūs dabar. Paskutinių metų kolaboracijos su mados industrija, tik patvirtino, kad raštai sukurti tapetams ir skirti sienoms dekoruoti yra aktualūs ir gyvena savo nepriklausomą gyvenimą. Jais marginami kilimai, audiniai užuolaidoms ir baldams, drabužiams, jie perkeliami ant įvairių namų apyvokos daiktų: indų, padėklų, patalynės.

Raštų derinimo taisyklės

Pagrindinė raštų derinimo taisyklė yra ta, kad taisyklių nėra. Derindami remiamės įgūdžiais ir patirtimi, lavindami savo "akį". Raštų derinime gali būti absoliučiai laisvas, svarbiausia pažindintis su skirtingais raštais ir mėginti pajausti, kurie iš jų kelia maloniausius jausmus.

Kaip pažinti, kokie raštai yra tinkamiausi Jums ar Jūsų klientui?

Su šiuo iššūkiu dažnu atveju susiduria interjero dizaineriai. Kaip išrinkti tinkamus raštus ir spalvas savo klientams? Interjero dizaineris turi gerai pažinoti savo klientą. Tad labai svarbu remtis savo emocijomis, kurias jie sukelia. Britų dizaino kompanija HARLEQUIN pradėjo domėtis emociniu raštų derinimu ir atliko mokslinius tyrimus, kurių metu buvo išsiaiškinta, kaip spalvos veikia žmogaus nuotaiką ir kaip pasirinkti spalvų ir raštų derinius atlikus nesudėtingus asmenybės testus. Šiuo testu gali naudotis ir interjero dizaineriai siūlydami jį atlikti savo klientams. Tai palengvins darbą interjero dizaineriams ir suteiks žinių patiems užsakovams.

Kaip derinamas raštas prie asmenybės?

HARLEQUIN besiremdami tyrimais raštus ir spalvas grupuoja pagal žmogaus asmenybę, savijautą, saviraišką, gyvenimo būdą, net gyvenamąją vietą.

 • Rewild – liet. pajauskime laukini šėlsmą;
 • Renew – liet. atsinaujinkime;
 • Retreat - liet. pasisemkime jėgų, energijos
 • Reflect - liet. susikaupkime ir mąstykime.

REWILD – tai raštų ir spalvų kategorija skirta visoms ryškioms, gyvenimu besimėgaujančioms asmenybėms, kurios trykšta energija, džiaugsmu. Šie žmonės džiaugiasi ne tik raštų ir spalvų įvairove, bet ir istorijų prisotinti raštai atgaivina mintis ir namus. Trykštančios spalvos kviečia save išreikšti, būti drąsiems ir spalvingiems.

Lina skatina būtinai pasvarstyti apie raštų įliejimą į interjerą ir taip lavinti savo vaikų ar savo vaizduotę. Juk prisiminkime, kaip savo vaikystės namuose gulėdavote lovoje ir analizuodavote tapetų raštus, sujungimus, lubų dekorą, kilimų raštus. Dabar tam tikri raštų prisiminimai Jus nukelia į tuos, vaikystės namus, kur saugu ir įmanoma viskas.

retroforma.lt

RENEW - ši raštų kategorija kviečia atsipalaiduoti, ilsėtis. Kolekcija praturtinta, gamtos tonų spalvomis ir atspalviais. Būtent gamtos elementai, faktūros, spalvos padeda atsipalaiduoti ir kartu džiugina. Spalvų spektras apimantis nuo saulės iki vandens. Idealiai tinka vasarnamių ar užmiesčio namų dekoravimui. Deja, vis dar labai dažnai girdima dvejonę iš klientų apie spalvas interjere „ar man neatsibos?“, kai vietoje neutralių bespalvių sprendimų siūloma spalvotas sprendimas. RETROFORMA specialistė, dvejojančius kviečia savęs paklausti: “Ar Jums atsibosta mėlynas dangus? O žydintis sodas?”.

retroforma.lt

Naudoti gamtos motyvus galima ne tik užmiestyje, bet ypač rekomenduojama, gyvenantiems mieste, drąsiau įsileisti į savo interjerą šiek tiek gamtos, sodo bei miško spalvų. Taip sukursime atpalaiduojančią erdvę. Yra tikimybė, kad gyvendami mieste jausitės geriau ir šis gamtos intarpas padės numalšinti gamtos ilgesį. Jeigu vis tik spalvos tikrai ne Jums, specialistė rekomenduoja rinktis neutralius derančius atspalvius ir sukurti harmoniją naudojant tik spalvos detales aksesuaruose. Dabar labai populiarus atgimimą išgyvenantis linas, vilna, ilgo plauko, minkšto plauko faktūros, kurias norisi liesti, prisiglausti. Audiniai baldams tartum apgaubia kūną, jį apkabina.

retroforma.lt

RETREAT - raštų kategorija kviečia atgauti jėgas, prisipildyti ir lepinti save vaizdu, spalvomis ir tiesiog mėgautis. Kartu su šiais raštais bei spalvomis atsigręžiame į gamtą, švelnius motyvus, pastelinę spalvų gamą, elegantišką šilumą. Tai tiesiog globojanti ir tausojanti spalvų bei raštų grupė. Tai kas mus ramina ir gaivina. Specialistė pataria nesivaikyti mados vėjų, bet domėtis tendencijomis ir naujienomis ir atsirinkti, kas yra tinkamiausia Jums. Pasirinkus vieną spalvą galima keisti jos atspalvius, grafinius elementus, tekstūras, bet spalvos bazę išlaikyti, taip galima sukurti vientisą interjero jausmą ir stipriai nenuklysti.

retroforma.lt

REFLECT- tai raštų ir spalvų grupė atspindinti miesto gyvenimą, skirta stiprioms, tikslų siekiančioms asmenybėms. Vyrauja aiškūs, struktūriški, linijiniai raštai, geometrija, sodrių spalvų deriniai su juoda ir balta spalvomis. Šiuose deriniuose dažniausiai vyrauja modernūs, laikui nepavaldūs sprendimai papildyti aukso ar sidabro detalėmis. Spalvos juoda, balta, melsva, smėlio, ochros. Tad jeigu siekiate savo gyvenime siekiate susikaupimo, disciplinos, konstruktyvumo, struktūros, jėgos tikėtina, kad atlikę testą atrasite, kad REFLECT yra jūsų spalvų ir raštų erdvė.

retroforma.lt

Kurioje interjero dizaino projekto etape reikia pradėti galvoti apie dekoravimo sprendimus, raštą?

Labai dažnu atveju interjero dekoravimas yra paliekamas paskutiniame etape ir klientas likęs vienas t.y. be interjero dizainerio pradeda dekoruotis savo namus savarankiškai arba samdosi interjero dekoravimo specialistą. Dažnai interjero dizaineris ir interjero dekoratorius tai nėra tas pats asmuo, tai yra atskiri žinių, patirčių ir mokslų šaltiniai. Specialistė rekomenduoja raštų įsivedimo neskubinti. Tai procesas užimantis laiko, geriau palaukti nei daryti skubotus sprendimus. Svarbu išjausti erdvę ir kitus dekoratyvius sprendimus, kuriuos atlikote savo interjero dizaino projekte. Juk tapetus klijuoti lengva, tai padaryti galite ir patys.

 harlequin.sandersondesigngroup.com

LANGŲ DENGIMAS

Medinės žaliuzės namams visuomet suteiks jaukumo ir natūralumo jausmą. Rinktis šias langų uždangas savo namams reikėtų ne vien pagal spalvą. Svarbu žinoti, kad skiriasi žaliavų rūšys ir įsivertinti, kokia būtų tinkamiausia individualiu atveju. "Domus Lumina" specialistė Jurga Šiugždinytė dalinasi, kad naujausioje medinių žaliuzių kolekcijoje Timberlux® yra trys skirtingų medienos rūšių kolekcijos:

 • Šarvamedžio mediena pasižymi ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
 • Amerikinė liepa – populiariausia mediena, naudojama medinių žaliuzių lamelėms, pasižyminti nepriekaištingu lygumu ir spalvų gausa.
 • Iš bambuko gaminamos itin lengvos ir plonos lamelės. Tai ekologišku tvarumu pasižyminti žaliava.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad medinės žaliuzės nerekomenduojamos drėgnose patalpose. Tokiuose kambariuose Jurga Šiugždinytė pataria rinktis ne natūralios medienos, o ją imituojančias žaliuzes.

 domuslumina.lt

Žaliuzių montavimo galimybės

Renkantis medines žaliuzes labai svarbu atsižvelgti ne tik į estetines jų savybes, tačiau ir į valdymo patogumą – dažnai šiuolaikiniuose namuose montuojami aukšti ir platūs langai, tad norint juos uždengti žaliuzėmis ir patogiai šias valdyti, vertėtų pagalvoti apie automatinį valdymą. Toks sprendimas turi būti numatomas dar interjero projekto rengimo pradžioje, kad būtų galima suprojektuoti reikiamus elektros įvadus ar nišas.

Svarbus aspektas renkantis žaliuzių sprendimą langams – įvertinti montavimo galimybes.

 • Montavimas ant lango rėmo – dažniausiai naudojamas tada, kai langas varstomas, žaliuzėms naudojamos siauresnio pločio lamelės.
 • Montavimas lango nišoje – naudojamas, kai langai visiškai nesivarsto, o žaliuzės tik pridengia langą arba aklinai jį uždaro.
 • Montavimas ant lubų ar lubų nišose – toks būdas leidžia darinėti langą, sukėlus žaliuzes virš jo.

domuslumina.lt

Roletų sugrįžimas

Renesansą išgyvenantys roletai, arba kitaip – ritininės žaliuzės, grįžta į namų erdves ir stebina ne tik spalvų, bet ir skirtingų audinių pasirinkimo gausa bei funkcionalumu – nuo švelnaus šviesos srauto valdymo iki visiško užtemdymo.

Roletų audinių pasirinkimai:

 • Skaidrūs audiniai – puikiai tiks, jei nesinori pilnai užtemdyti patalpos ir ieškoma alternatyva dieninėms užuolaidoms.
 • Dalinį užtemdymo efektą sukuriantys audiniai pasižymi gausiu spalvų ir raštų pasirinkimu. Spalvoti audiniai padės rasti įvairius individualius sprendimus ir roletus pritaikyti pačiuose įvairiausiuose interjeruose.
 • Patalpas visiškai užtemdantys, vadinami „Blackout“, roletų audiniai yra storesni, pasižymi prabangiais audimo raštais ir tekstūromis.

domuslumina.lt

Roletai šiandien nebeatrodo taip, kaip jų pirmtakai, kurių vaizdas iškyla galvoje pirmiausiai. Juos renkantis, labai svarbu atkreipti dėmesį į detales. Šiandien yra galimybės rinktis net mechanizmo ir tvirtinimo elementų spalvą, grandinėlės medžiagas ir spalvas bei reguliavimo galimybes. Roletai, kaip ir žaliuzės, gali būti automatizuoti ir lengvai valdomi vienu pultelio mygtuko paspaudimu, per programėlę telefone ar balsu.

Plisuotos žaliuzės – net ir sudėtingiausios konfigūracijos langams

Architektūrinės formos šiuo metu kinta, jomis drąsiai eksperimentuojama. Tokiu būdu namuose gali atsirasti ne tik standartiniai tvarkingos formos langai, bet ir kreivalinijiniai sprendiniai, kurių dengimas gali tapti iššūkiu. Plisuotos žaliuzės išsiskiria tuo, kad turi net 12 skirtingų montavimo tipų, todėl dažnai pasirenkamos, siekiant rasti atsakymus nestandartiniams sprendimams. Šis langų dengimo būdas išskirtinis tuo, kad sudėtingų konfigūracijų langai ne tik uždengiami, bet ir pilnai reguliuojami, pasirenkant konkrečiam atvejui tinkamiausią būdą – automatinį arba mechaninį valdymą.

domuslumina.lt

Plisuotų žaliuzių audiniai:

 • Klostuoti vieno sluoksnio audiniai gali būti skaidrūs, dalinai peršviečiami ar „Blackout“ tipo – visiškai nepraleidžiantys šviesos. Klostuot audiniai pasižymi spalvų, tekstūrų įvairove. Pavyzdžiui, galima rinktis audinius su perlamutro danga, kuri optimaliai atspindi šviesą ir padeda sumažinti energijos suvartojimą.
 • Korėti – iš dviejų sluoksnių sudaryti audiniai (tarp jų atsiranda oro kišenė-korelis) suteikia galimybę sukurti maksimalų užtemdymo efektą. Tai puikus pasirinkimas ramybe ir jaukumu dvelkiančiai miegamojo ar svetainės erdvei. Korinis audinys yra padengtas blizgia danga, kuri užtikrina maksimalias izoliacines savybes. Taip pat yra vandeniui atsparių korėtų audinių, todėl plisuotas žaliuzes galima naudoti drėgnose, pavyzdžiui vonios patalpose.

Plisuotos žaliuzės gali būti valdomos automatiškai, rankenėlėmis arba virvelėmis. Automatinis valdymas nepakeičiamas montuojant stoglangių, žiemos sodų ar dideliame aukštyje esančių langų uždangas.

Plisuotos žaliuzės gali būti montuojamos įvairiausiais būdais. Pavyzdžiui, kombinuojant du audinius: skaidrų, bet privatumą suteikiantį dieninį ir neperšviečiamą naktinį. Pažymėtina, kad plisuotos žaliuzės dėl spalvų gausos ir tvirtinimo ypatumų yra nepamainomas sprendimas vaikų kambariuose. Ypač dėl praktinių sumetimų – nėra virvelių bei grandinėlių, taigi tai ne tik estetiškas, bet ir saugus pasirinkimas.

„Domus Lumina“ specialistė siūlo nepamiršti ir klasikinio langų dengimo sprendimo – užuolaidų, tačiau siūlo jas derinti su alternatyviais langų dengimo būdais (žaliuzėmis, plisuotomis žaliuzėmis, roletais). Lietuvoje turime kintančias klimato sąlygas, tad derindami skirtingus langų dengimo būdus, galime sukurti komfortą erdvėje bei įvairesnę estetiką. Drąsiai eksperimentuokime – juk langų dengimo elementai pakankamai lengvai transformuojami, o pasirinkimų gausa tikrai įspūdinga, tad galime leisti savo fantazijai skleistis.

Komentarai

Teksto autorius

Blank Page
Blank Page

Blank Page - specialistai namų įrengimo srityje. Mūsų tikslas objektyviai, paprastai ir suprantamai pasidalinti svarbiausiomis žiniomis apie skirtingus namų įrengimo procesus - žinojimas Jūsų namų įsirenginėjimą pavers lengvu ir maloniu.

blankpage svetainė

Teksto autorius

Blank Page
Blank Page

Blank Page - specialistai namų įrengimo srityje. Mūsų tikslas objektyviai, paprastai ir suprantamai pasidalinti svarbiausiomis žiniomis apie skirtingus namų įrengimo procesus - žinojimas Jūsų namų įsirenginėjimą pavers lengvu ir maloniu.

blankpage svetainė

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.