Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2021 m. spalio 15 d.

Teksto autorius: Blank Page

Blank Page akademijos nemokamų edukacinių seminarų – mokymų tikslas yra kilstelėti interjero dizainą ir namų įsirengimo procesus į aukštesnį lygį. Kad atsirastų dialogas tarp specialistų ir užsakovų ir visi galėtų susišnekėti ta pačia kalba. Kad atsirastų daugiau objektyvumo pasirinkimuose ir klientai galėtų rinktis iš daugiau ir skirtingų sprendimų bei atrastų geriausius savo srities specialistus, ekspertus, kurių patirtys galėtų apsaugoti nuo nenumatytų klaidų. Rugsėjo mėnesį, naujus mokslo metus Blank Page akademija pradėjo su nemokamu seminaru apie sienų apdailos sprendimus. Jį galite peržiūrėti nemokamai nuotolinėje mokymų platformoje https://bit.ly/3zZZqrd.

Sienos atrodo yra pats paprasčiausias konstrukcinis elementas namuose, tačiau būtent sienos formuoja namų erdves ir yra didžiausios plokštumos, aktyviai veikiančios namų gyventojus. Sienos gali būti kūrybos objektais – verčiant jas unikaliais meno kūriniais atitinkamomis technikomis. Sienos taip pat gali būti tiesiog fonas Jūsų šeimos kasdienybei arba drobė Jūsų asmenybei atspindėti.

Blank Page mokymų akademijos organizuotame seminare SIENOS skirtingų sričių specialistai pateikė savo ekspertiškas įžvalgas, kurios padės renkantis geriausią sienų apdailos būdą, atitinkantį būtent Jūsų poreikius bei padės išvengti klaidų renkantis.

DAŽYTOS SIENOS

Apie vidaus sienų dažymo mitus ir klaidas renkantis dažus pasakojo dažų ekspertas Rokas Vičkus, Tikkurila Akademijos mokymų ekspertas. Specialistui dirbant šioje srityje ilgus metus teko susidurti su daug skirtingų situacijų, tad remdamasis praktika jis drąsiai griauna įsisenėjusius įsitikinimus, paneigdamas šiuos mitus:

MITAS nr.1 - visą namą galima dažyti tais pačiais dažais.

NE. Dažus reikia rinktis atsižvelgiant į patalpos paskirtį, dažų blizgumą ir atsparumą valymui. Skirtingiems kambariams gali būti reikalingos skirtingos išvardintų savybių reikšmės. Tai, kas tinka sausoje patalpoje pvz. miegamajame, dažnu atveju tikrai nebus geras pasirinkimas vonios kambariui. Skirtingos erdvės ir jų dalys reikalauja skirtingos priežiūros, tad ir dažų atsparumas valymui jose gali būti skirtingas.

Reikia įsivertinti, ar tikrai nepasirinksite perteklinės kokybės. Sausose patalpose pilnai pakanka vidutinio atsparumo valymui dažų klasės.

tikkurila.lt

MITAS nr.2 - dažai spalvinti parduotuvėse nėra tokie kokybiški, kaip spalvinami gamykloje.

NE. Tiek gamykloje, tiek ir pardavimo vietose dažai tonuojami tokiais pačiais pigmentais. Parduotuvėse, kur teikiama tonavimo paslauga, dažai tonuojami specialiu tonavimo aparatu, kuris leidžia pasiekti aukštą spalvos tikslumo lygį.

Patarimas: pasirinktos spalvos kodą išsisaugokite, kad esant reikalui galėtumėte susimaišyti jį iš naujo. Patogu jį užrašyti ant vidinės, nematomos rozetės pusės, taip jis nepasimes, o esant reikalui perdažyti, visada jį rasite.

MITAS nr.3 - dažų spalvą rinktis internetu yra patikima.

NE. Prisiminkit, kad kiekvienas monitorius skirtingai rodo spalvas dėl skirtingo kalibravimo, todėl spalva matoma ekrane gali atrodyti visai kitaip negu realybėje. Ekrane pasirinktas spalvas būtina pagal kodą pasitikrinti realiose paletėse, o siekiant geriausio rezultato susimaišyti bandomąjį kiekį spalvos ir nudažius nedidelius gipso kartono gabalėlius, pažiūrėti, kaip spalva atrodys būtent Jūsų erdvėje su konkrečiu, jai būdingu apšvietimu.

Svarbu: įvertinkite tai, kad tos pačios ardvės skirtingos sienos gali atrodyti skirtingai, priklausomai nuo apšvietimo kiekio, todėl išmėginkite spalvą ant skirtingų sienų ir kampų.

tikkurila.lt

MITAS nr.4 - dažant sienas pakanka išsirinkti kokybiškus dažus ir kokybiškas rezultatas garantuotas.

NE. Labai dažnai pasitaikantis klaidingas įsitikinimas, galintis turėti liūdnas pasekmes. Svarbu suprasti, kad kokybiški dažai yra labai svarbu, tačiau net ir geriausių dažų savybes gali sugadinti netinkamai parinktas glaistas ar gruntas bei technologinių procesų nesilaikymas. Kiekvienas gamintojas dažniausiai garantuoja už savo konkrečių gaminių linijos santykį ir geriausi rezultatai pasiekiami renkantis vieno gamintojo glaistą, gruntą ir dažus bei vadovaujantis jo pateikiamomis naudojimo rekomendacijomis.

Svarbu! Sienos paruošimo receptas prieš dažymą:

 • Dažomas paviršius turi būti švarus, sausas, tvirtas;
 • Glaistai parenkami pagal patalpos paskirtį;
 • Po glaistymo ir šlifavimo privaloma pašalinti dulkes;
 • Parenkamas tinkamas gruntas ir atitinkamai dažai.

tikkurila.lt

MITAS nr.5 - dažymo metu dažai išskiria nemalonius kvapus ir kenksmingas medžiagas, todėl geriau nebūti dažomoje patalpoje.

NE. Technologijos yra gerokai pažengusios į priekį ir dauguma dažų yra gaminami vandens pagrindu. Yra dažų rūšių, kurios į aplinką išskiria itin mažą LOJ kiekį bei turi ekologinius ženklus ir yra draugiški aplinkai. Būtent tokie dažai yra saugesni naudoti.

Rokas Vičkus išskiria dažniausiai užduodamą klientų klausimą t.y. klausimas apie dažus – kokį blizgumą rinktis? Dažymų ekspertas sako, kad atsakymas skirtingas kiekvienam žmogui ir kiekvienai situacijai, tačiau bendrai dažai skirstomi į šešias skirtingo blizgumo kategorijas: visiškai matiniai, matiniai, pusiau matiniai, pusiau blizgūs, blizgūs ir labai blizgūs.

tikkurila.lt

Svarbūs faktai:

 • Kuo blizgesni dažai, tuo didesnė tikimybė, kad jų priežiūra bus paprastesnė;
 • Kuo paviršius matiškesnis, tuo jis mažiau atspindi šviesą;
 • Lubos turi būti dažomos visiškai matiniais dažais, kitaip atsiras nepageidautini atspindžiai (nebent Jūsų idėja to reikalauja, tuomet lubos gali būti ir labai blizgios);
 • Matinis paviršius atrodo jaukesnis, o ant matinių paviršių spalva gilesnė ir tikresnė;
 • Matiniais dažais lengviau dengti paviršių;
 • Renkantis visiškai matinius dažus, reikia įsitikinti, kad jie būtų atsparūs valymui, trinčiai ir plovimui.

Atkreipkite dėmesį, svarbu: blizgesys priklauso ne nuo spalvos, o nuo dažų rūšies.

Ekspertas pasidalino ir specialia dažų rūšimi: pavyzdžiui magnetiniai dažai, kurie traukia magnetukus ir leidžia Jums sieną paversti interaktyvia erdve.

tikkurila.lt

FOTOTAPETAI

Klaidingas asociacijas ir įsitikinimus vis dar sužadina terminas fototapetai. Tačiau Daiva Mažvilaitė - Varnienė (UAB Antalis) sako, kad fototapetai pasiruošę grįšti į interjerus ir nustebinti savo įvairove, estetika bei geru skoniu. Ko reikia, kad fototapetai geriausiai atskleistų Jūsų įdėjas?

Svarbu ne tik vaizdas, bet ir medžiagos pasirinkimas. Kada spausdinti ant tapetų sprendimai gali būti tinkamiausi Jums?

 • Kai reikalingi išskirtiniai, originalūs sprendimai ir kūrybos laisvė interjere. Spauda leidžia rinktis ne iš to, kas jau sukurta, bet tai, ką mes norim ir galim sukurti. Nuotraukos, vaizdai, piešiniai. Spauda leidžia perkelti savo fantazijos vaisius į interjerą.
 • Kai interjere siekiate vientisumo. Naudojant spaudos galimybes interjero detalės gali turėti apjungiančius elementus – sienos, roletai, pagalvėlės gali būti suderintos tarpusavyje.
 • Kai nesate tikri dėl savo drąsių sprendimų, spauda yra geras būdas eksperimentuoti ir bandyti. Pavyzdžiui, norite akcentinės sienos, tačiau nežinote ar piešinys nebus per intensyvus ir bėgant laikui Jums neatsibos. Prieš darant ilgalaikį sprendimą, pirmiausia jį  galima išbandyti ant fototapeto, o esant reikalui lengvai jį pašalinti.

antalis.lt

Interjero dizaineris Artūras Akstinas

Spaudos sprendimai sužavės tuos, kuriems svarbu unikalumas, nes spaudos būdu ant sienų gali būti perkeliama ne tik gausybė esamų paveikslėlių ar nuotraukų, tačiau ir bet koks Jūsų sukurtas grafikos darbas ar unikalus vaizdas, nuotrauka.

Ką ypatingai svarbu žinoti renkantis medžiagą fototapetui:

Pagrindas - svarbi tapetų dalis, lemianti, kaip lengvai tapetai bus klijuojami ir nuklijuojami.

1. Popierinis pagrindas – draugiška kainų klasė, tačiau jautri medžiaga, todėl klijuojant gali lengviau plyšti. Nuklijavimas sudėtingas, medžiaga plyšta. Popierinio pagrindo tapetai turi savybę trauktis, tad pasirinkus tokio tipo pagrindą, turėtumėte nusimatyti didesnes užlaidas, kad laikui bėgant neatsirastų tarpai.

2. Neaustinis, flizelino pagrindas - lengviau klijuojami, klijus galima tepti tiesiogiai ant sienų, klijavimo procesas paprastesnis. Nuklijavimas taip pat lengvesnis, nes tapetas nusilupa vientisai. Toks pagrindas garantuoja, jog tapetai mažiau trauksis, bus reikalingos mažesnės užlaidos, o kai kuriais atvejais bus galima suvesti net kraštą su kraštu.

jointerior.lt 

Interjero dizainerė Jovita Bingelytė

Tapeto paviršiaus medžiagiškumas - dalis, lemianti, bendrą vaizdą ir estetinį pojūtį bei priežiūros ypatumus.

1. Natūralus paviršius – ant pagrindo dedamas minimalus, mažai apdortos medžiagos sluoksnis. Toks paviršius negali būti valomas, yra lengvai pažeidžiamas ir nėra atsparus mechaniniams pažeidimams. Norėdami natūralumo turite suprasti, kad “gyvą” daiktą ir saugoti reikės labiau.

2. Vinilas - didesnis tekstūrų pasirinkimas ir didesnis atsparumas nedideliems įbrėžimams, mechaniniams pažeidimams, valymui.  Priežiūra paprasta ir produktas ilgaamžiškesnis.

3. Tekstilė – lengva klijuoti ir suvesti kraštą su kraštu, nėra susitraukimo rizikos. Reikės labiau pasaugoti, nes valosi sunkiau nei vinilas.

Kaip pasirinkti paviršiaus tekstūrą? Ekspertė siūlo čia atsiriboti nuo techninių parametrų ir pamąstyti apie tai, kokį jausmą norite sukurti savo interjere. Siekiantiems natūralesnio, gamtos pojūčio geriausiai tiks natūralios tekstūros. Ant jų ir spalvos atrodo švelniau, išgaunamas pasteliškumas. Jeigu norite savo piešinį sustiprinti, tam pasitarnaus tekstūros, kurios atlieptų piešinio turinį.

antalis.lt

Svarbu: tapeto medžiagos ir faktūros paskirtis yra sustiprinti piešinio įspūdį. Siekiantiems efektingumo puikiai pasitarnaus gausi paletė žėrinčių ir efektus suteikiančių paviršių. Tokiu atveju rezultatas labai priklausys ir nuo apšvietimo. Siekiantiems autentiškumo, tautinių raštų vaizdo, puikiai tiks tekstilės paviršius. Jeigu tekstūra puikiai suderinta su idėja, galutinis rezultatas visada atrodys ypatingai.

Dėmesio svarbu! MATMENYS. Rekomenduojama matuoti sieną bent keliose vietose kiekvieną parametrą. Jeigu išmatavus aukštį ar plotį keliose vietose jis skiriasi, vadovautis reikia didžiausiu matmeniu. Ypatingai svarbu įsivertinti visus sienoje atsirandančius elementus (durys langai, rozetės ir t.t). Fototapetai dažnai turi aiškų vaizdinį, kurio vietą reikėtų parinkti tik įvertinus visus paminėtus parametrus ir ar jie neatsidurs keistose vaizdo vietose. Taip pat labai svarbu iš anksto numatyti baldų išdėstymą prie tapetuojamos sienos.

Šlapiose patalpose ekspertė rekomenduoja naudoti lipnias dekoratyvines plėveles, kurių piešiniai pasirenkami jau  iš esamų kolekcijų. Tačiau šis gaminys, tinkamai hermetizuotas, ilgaamžiškai tarnaus drėgnose patalpose.

antalis.lt

REKOMENDACIJOS NUOTRAUKOS DYDŽIUI, kad ji būtų atspausdinta kokybiškai: 3456x2345 pikseliai, 300dpi rezoliucija, 5Mb dydis.

Na, o Jūsų kūrybai Daiva Mažvilaitė - Varnienė pristato magnetinę plėvelę. Magnetinį pagrindą tvirtinant prie sienos, prie jo magnetinio pritraukimo principu tvirtinasi Jūsų pasirinktos spaudos viršutinis sluoksnis. Taigi Jūsų siena gali tapti dekoratyviu ir dinamiškai kintančiu elementu, nes viršutinį sluoksnį su spauda galima keisti, tuo pačiu keičiant ir erdvės charakterį. Ypatingai šis sprendimas derės ir įdomiai skleisis vaikų kambaryje.

antalis.lt

DEKORATYVINĖ SIENŲ APDAILA

Ekspertė Tatjana Firsanova (UAB Decoramentum) pristatė dekoratyvinių sienų apdailos medžiagų savybių skirtumus ir jų panaudojimo galimybes. Dekoravimo sprendimus dažniausiai renkamasi, siekiant akcentuoti sieną. Svarbu suprasti, kokį efektą norime išgauti ir kokia medžiaga mums tinkamiausia siekiant norimo efekto, atsižvelgiant į medžiagos galimybes bei savybes.

Būtina atskirti dvi svarbias sąvokas, kurias vis dar painioja vartotojai bandydami apibūdinti siekiamą efektą, tai yra:

Faktūra - apčiuopiamas paviršiaus iškilumas

decoramentum.lt

Tekstūra – plokštuminis medžiagos raštas

decoramentum.lt

Abu paviršiaus efektai gali būti gaunami naudojant dekoratyvinius dažus ir dekoratyvinius tinkus, bet svarbu įsivertinti, kuri iš šių medžiagų geriausiai atitiks Jūsų poreikį.

Dekoratyvinių dažų pliusai:

 • Su dekoratyviniais dažais yra paprasčiau dirbti neįgudusiems apdailos specialistams;
 • Jie atsparūs drėgmei, trinčiai, mechaniniams pažeidimams, o jeigu visgi pažeidžiami, tai ypatingai lengvai pataisomi, nepaliekant žymių;
 • Dekoratyviniai dažai lengvai valomi;
 • Pigesnė kainų klasė, lyginant su dekoratyviniu tinku.

Ypač svarbus sienos paruošimas. Siena dekoratyviniams dažams turi būti ruošiama tokiu lygmeniu, kaip įprastam dažymui.  Rezultatas sienos neruošiant gali būti sunkiai nuspėjamas.

menesienos.lt

Dekoratoriaus Roberto Stundžio darbas

Dekoratyvinių dažų ekspertė pasidalino informacija apie specialias dažų rūšis, kuriomis išgaunami oksiduoto vario arba metalo rūdžių efektai (čia ne imitacija, o tikras cheminis oksidavimas).

decoramentum.lt

Dekoratyvinio tinko pliusai:

 • Dekoratyvinio tinko naudojimas reikalauja geriau išmanyti techniką, norint išgauti išraiškingas faktūras ar natūralių medžiagų imitacijas.
 • Atsparus mechaniniams pažeidimams, pažeidus užtaisyti įmanoma, tačiau nuo dekoravimo technikos priklauso ar bus matomi pataisymai, ar ne.
 • Valomas ir nebijantis drėgmės (gali būti naudojamas vonios kambaryje, bet ne dušo zonoje!).

Dekoratyvinis tinkas dažniau naudojamas, kai siekiama išgauti išraiškingą faktūrą ir reljefą, nors jo pagalba taip pat gali būti imituojama ir natūralaus  akmens, marmuro tekstūra. Pastarajam efektui išgauti naudojamas keliais plonais sluoksniais tepamas Venecijos tinkas, kuris  galutiniame etape yra dengiamas vašku ir poliruojams iki veidrodinio blizgesio. Dekoratyvinis tinkas leidžia imituoti įvairias faktūras ir medžiagas pavyzdžiui betoną ar natūralų akmenį. Tinkas gali būti lakuojamas, vaškuojamas, dažomas dekoratyviniais dažais.

decoramentum.lt

Norintiems sukurti ypatingus dekorus vonios kambaryje, ekspertė siūlo rinktis Mikrocemento dangą, pasižyminčią itin geru atsparumu drėgmei ir vandeniui,  mechaniniams pažeidimams, tvirtumu. Tai sprendimas žmonėms siekiantiems interjero vientisumo, vengiantiems keraminių plytelių gausos, norintiems kuo mažiau jungimų, vientiso vaizdo visame vonios kambaryje, taip pat ir dušo zonoje. Iš šios medžiagos gali būti formuojamas ir pats vonios bei praustuvo indas.

Dekoratoriaus Valerijaus Vitkovsko darbas

Patarimai:

 • Jeigu ruošiatės patys dekoruoti, kruopščiai atlikite namų darbus, pasidomėkite dekoratyvios medžiagos gamintojų pateikiamomis instrukcijomis. Įsigykite tinkamus įrankius ir paruoškite dekoruojamo paviršiaus pagrindą. Jeigu nesate tikri, kaip tiksliai atlikti dekorą, bandykite ne ant sienos, o ant pavyzdžio arba kreipkitės į šios srities ekspertus, produktų prdavėjus.
 • Jeigu patikite dekoro darbus atlikti apdailos meistrams, o ne profesionaliems dekoratoriams, būtinai paprašykite pavyzdžių. Dažnai meistrai imasi dirbti su medžiaga visiškai nesuprasdami jos savybių, tad pavyzdžio atlikimas bus ir puiki treniruotė meistrui, o ir planuojamas ant sienos rezultatas bus lengviau nuspėjamas.
 • Visuomet ieškokite kainos ir kokybės santykio. Kaip tai padaryti? Įsivertinti tikslų savo poreikį, siekiamą rezultatą ir tik tuomet rinktis geriausiai juos atitinkančias medžiagas.

menesienos.lt

Dekoratoriaus Roberto Stundžio darbas

Eksperto įžvalgos ir patarimai

Seminaro ekspertas Tomas Tomkus (Full House Masters) komandos apdailos darbų vadovas dalinasi įžvalgomis iš meistrystės pusės, pabrėždamas, kad bet kuriam procesui svarbu pasidėti stiprius “pamatus”, kitaip tariant, gerai pasiruošti pagrindą. Jeigu akcentuosimės į paskutiniu setapus ir sutelksime visą savo dėmesį tik į dekoro (galutines apdailos medžiagas), tačiau nebūsime tinkamai paruošę joms pagrindo, galutinis rezultatas gali visiškai nedžiuginti. Pasak Tomo, žmonės vis dar neretai/dažnai daro šią klaidą manydami, kad daugiausia reikia investuoti į matomą sluoksnį – sienos paviršių.

Dažnai sienų dažymo, dekoravimo procesuose pasitaikančios klaidos, kurių reikėtų vengti:

1. Gruntavimas tarp glaisto sluoksnių. Ši techninė klaida dažnai sutinkama dėl klaidingo įsitikinimo, kad tokiu būdu paruoštas paviršius bus atsparesnis ar manymo, kad reikia šlifuoti bei gruntuoti kiekvieną sluoksnį atskirai. Tuomet vietoj techniškai tvarkingo šlifavimo proceso pradeda vykti paviršiaus poliravimas, kas nėra pageidautina (gali padaryti įtakos galutiniam rezultatui).

2. Dulkių siurblio nenaudojimas.  Siurblys - vienas svarbiausių elementų sienos pagrindo paruošime. Jeigu atliekate darbus patys, visuomet galite išsinuomoti tokią įrangą. O jeigu be siurblio dirba meistrai, reikėtų suabejoti jų kompetencija. Dulkių nusiurbimas nuo sienų yra privalomas ruošiant pagrindą.

3. Gipso kartono pertvarų glaistymas tik ties savisriegiais ir siūlėmis. Gipso kartono paviršius gali skirtingai įgerti gruntus ir dekoratyvines sienos dangas. Taigi, pavyzdžiui, nudažius gali išryškėti tos vietos, kurios glaistytos, o popieriaus paviršius kitaip priims dekoro spalvą, atrodys skirtingai negu prieš tai minėti (matyti) paviršiai.  Visuomet svarbu įsivertinti, kokiai patalpai ruošiate sienos paviršių ir koks kokybinis lygis yra reikalingas. Įsivertinkite optimaliai. Jeigu pakanka mažesnio kokybinio lygio, pavyzdžiui ūkinėse patalpose, tuomet galima rezultatą optimizuoti, tačiau, jeigu siekiate aukšto kokybinio lygio, būtina glaistyti visą gipso kartono paviršių.

Meistrų pasirinkimo kriterijai

Klaidinga manyti, kad vidaus apdailos meistrus galima išsirinkti, žvelgiant vien į galutinę sąmatos eilutę. Svarbu suprasti, kad rinkos kaina visuomet yra rėžiai “nuo - iki”, priklausantys nuo daugelio dedamųjų ir netgi žmogiškųjų faktorių. Todėl renkantis svarbu vertinti objektyviai ir įsivertinti visus aspektus.

Meistrų darbų kainos dedamosios:

 • Komunikacija. Profesionalai visuomet išlieka tokiais nuo pradžių iki pabaigos, todėl svarbu, kaip meistras komunikuoja, kaip laikosi duoto žodžio ir pan.
 • Patirtis. Nepabijokite apžiūrėti jau atliktų meistro darbų, paklausti rekomendacijų, buvusių klientų kontaktų. Visiškai normali praktika susirinkti atsiliepimus ir tik tada rinktis sau tinkamiausią.
 • Pagarba darbui.  Ji susideda iš pasiruošimo darbui, darbo etikos ir estetikos, naudojamų įrankių ir jų priežiūros, siekio tobulėti.

Patarimas: padarę gerą analizę ir atsirinkę meistrus, pasitikėkite jais. Negalvokite, kad jeigu siūlo tam tikrus produktus, nori Jums šališkai įpiršti produktą. Dažnu atveju, profesionalai tiesiog yra išbandę įvairius produktus ir atsirinkę tuos, kurių savybes puikiai išmano ir gali garantuoti už galutinį rezultatą. Jeigu vieno ar kito konkretaus produkto naudojimas Jums yra labai svarbus ir esate tikri, kad norėsite, jog meistrai dirbtų būtent su juo, jau atrankos metu kalbėkite apie tai, kad meistrai turėtų laiko susipažinti su nauja medžiaga ir jos savybėmis, išsibandyti ir pasiekti geriausio rezultato.

Komentarai

Teksto autorius

Blank Page
Blank Page

Blank Page - specialistai namų įrengimo srityje. Mūsų tikslas objektyviai, paprastai ir suprantamai pasidalinti svarbiausiomis žiniomis apie skirtingus namų įrengimo procesus - žinojimas Jūsų namų įsirenginėjimą pavers lengvu ir maloniu.

blankpage svetainė

Teksto autorius

Blank Page
Blank Page

Blank Page - specialistai namų įrengimo srityje. Mūsų tikslas objektyviai, paprastai ir suprantamai pasidalinti svarbiausiomis žiniomis apie skirtingus namų įrengimo procesus - žinojimas Jūsų namų įsirenginėjimą pavers lengvu ir maloniu.

blankpage svetainė

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.