Susiję tag'ai
#Grindys#Juoda
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Tamsios grindys man nepatinka, nebent tai vonios kambarys. Tuomet pilkos spalvos akmens masės plytelės atrodo tikrai neblogai. Žiūrint iš praktiškumo pusės, tamsios grindys nėra praktiškos - ant jų kuo puikiausiai matosi dulkės. Bet jeigu nepatinka man, nereiškia, kad turi nepatikti ir jums.

yerevanresidence.com

Kokiu atveju patarčiau rinktis tamsias grindis?

Jeigu patalpos yra didelės, tamsi grindų spalva - ne kliūtis. Jos duoda "svorio", stabilumo, dėl to mėgstamos itin moderniuose interjeruose. Taip pat tamsiai rudos medinės grindys visada atranda vietą klasikiniuose namuose.

joannalaajisto.com

Ką daryti, jeigu noriu sumažinti tamsų grindų plotą?

Jeigu ištaisyti padėties nebegalite, pvz. būstą nuomojatės arba tiesiog nebegalite grindų keisti, visada pagelbės kilimas. Kuo daugiau ploto jis užims (pageidautina šviesus, nes juk norite sumažinti tamsą), tuo mažiau liks jus erzinančių tamsių grindų.

boligmagasinet.dk

newdarlings.com

tintjelichter.nl

Kokias spalvas derinti prie tamsių grindų?

Galima elgtis dvejopai. Vienas variantas būtų palikti tamsias grindis vienas lyg kokias karalienes, o sienas, baldus ir visus kitus elementus rinktis šviesių spalvų. Tikėtina, jog tokiu atveju grindys ne taip erzins ir ne taip optiškai mažins erdvę.

Kitas būdas - kad interjeras turėtų dar daugiau "svorio" ir jėgos, rinktis tamsius baldus (bet ne visus), o sienas dažyti šviesiomis spalvomis. Geriausia - baltai arba kreminių atspalvių.

kustomtimber.com.au

frenchyfancy.com

Mažų erdvių savininkams. Yra toks posakis: " Jeigu gali nedainuoti - nedainuok". Aš jį perfrazuočiau, jog jeigu galite nenaudoti tamsių grindų, tai ir nenaudokite. Visada tamsių spalvų galima įnešti į kitus interjero elementus. Žinau, kad vyrai labai mėgsta juodą spalvą ir esu mačiusi nemažai interjerų, kuriuose viskas yra tamsių spalvų, išskyrus sienas. Dar, kaip akcentas, įnešama raudona spalva ir gauname visiškai atgyvenusį ir šaltą interjerą. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau tiems, kas paiso madų ir klausia, ar taip yra madinga, atsakau - ne.

interiorcrisp.blogspot.lt

katrinaleechambers.com

bloglovin.com

saraelman.com

capozzaflooring.com

suzaniinterior.wordpress.com

domzpomyslem.pl

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.