Susiję tag'ai
#Langai
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2024 m. gegužės 7 d.

Teksto autorius: dextera.lt

Kiekvienas naujakurys susiduria su dilema, ar langus dengti užuolaidomis, ar rinktis kitokį sprendimą. DEXTERA siūlo atkreipti dėmesį į DIENA-NAKTIS roletus, kurie patenkins įvairiausius poreikius ir bus pritaikomi skirtinguose namuose.

dextera.lt

Vienas gaminys – dvigubas efektas

Dextera DIENA-NAKTIS roletai yra funkcionali dieninių bei naktinių užuolaidų atmaina. Jų audinys yra sudarytas iš saulės spindulius praleidžiančio tinklelio ir šviesos srauto patekimą į patalpą ribojančios medžiagos. Būtent juostų persidengimas sukuria galimybę turėti įvairaus intensyvumo šviesos lygį kambaryje – nuo visiško užtemdymo iki pilnai atvertų langų, per kuriuos patenka šviesa. Tad klientų pamėgti roletai DIENA-NAKTIS – sprendimas du viename. Vienas gaminys atlieps visus Jūsų poreikius.

dextera.lt

DIENA – NAKTIS ROLETAI skirtingose namų erdvėse

DIENA-NAKTIS roletai pritaikomi vairiose erdvėse – nuo virtuvės, vonios iki vaikų ar darbo kambarių namuose. DEXTERA siūlo platų audinio spalvų pasirinkimą, tad sau tinkantį išsirinks kiekvienas. Roletų audinių paletėje esantys tiek žemiški, šviesesni, natūralūs tonai, tiek ryškūs ir dinamiški atspalviai, skirtingų faktūrų raštai, kurie gali tapti išskirtine jūsų namų interjero detale.

dextera.lt

Bendrose erdvėse roletus galite drąsiai rinktis kaip spalvinį interjero sprendimą ir derinti prie baldų, sienų spalvos ar grindų atspalvio. Vaikų kambaryje roletai gali būti ir atskiras ryškus akcentas, o darbo kambaryje roletų spalvą galite pritaikyti prie lango nišos ar rėmo, kad erdvė leistų susikaupti. Šis erdvės vientisumas, autentiškumas, originalumas itin svarbus šiuolaikiškose stilingose erdvėse. Galimybė rinktis skirtingą roletų mechanizmą. Jei roletus montuosite ant atidaromo lango rekomenduojame rinktis DIENA-NAKTIS prigludusius prie lango  tam, kad roletai netrukdytų lango atidarymui. Šie roletai gal būti tvirtinami tiek prie lango, tiek i nišą, lubas ar ant  sienos.

dextera.lt

Šio tipo roletus mėgsta tiek naujakuriai, tiek norintys atsinaujinti erdves su nedidelėmis investicijomis. DIENA-NAKTIS roletais galėsite išpildyti interjerą ir apsaugoti savo privačią erdvę nuo pašalinių žvilgsnių.

Svarstantys apie pokyčius, bet nenorintys iš pagrindų keisti interjero, roletai gali būti puikus būdas atsinaujinti jau pabodusias namų erdves. Jeigu jau turite DEXTERA roletus, vien jų audinio pakeitimas gali padėti įnešti naujų spalvų namuose, nes roletai DIENA-NAKTIS gali būti tiek vienspalviai, tiek intensyvių spalvų. Taip pat, galite rinktis iš skirtingų audinio tankumų bei raštų. O jei nusprendėte namus atnaujinti dabar įsigydami DIENA-NAKTIS roletus, tai bus puiki bei efektyvi investicija į namų jaukumą. Juk iš tiesų mažos detalės ir gali tapti stilingų namų akcentu.

dextera.lt

Taip pat būtina paminėti ir tai, kad roletų tvirtinimo mechanizmas gali būti ne tik tradicinės baltos spalvos, bet ir rudas, pilkas, antracito spalvos. Sakome drąsiai – šiandien DEXTERA siūlomos galimybės atlieps Jūsų poreikius.

Stilingiems namams – stilingi pasirinkimai

Namuose pasirinkus roletus DIENA-NAKTIS Jūs neapkrausite erdvės, Jūsų langai bus lengvai prieinami. Tai ypač aktualu nedidelėse patalpose, kuriuose nenorima prarasti kambario erdvės. Tačiau DEXTERA roletų DIENA-NAKTIS universalumas svarbus ir turint namuose didelius langus, kadangi šiuos roletus galima montuoti ir ant vitrininių langų, nepaslepiant langų po užuolaidomis ir jų neužgožiant. Juostų dryžiai suteikia galimybę reguliuoti šviesos patekimą į erdvę ir kurti skirtingą atmosferą – nuo jaukios romantiškos prieblandos iki atviros, saulėtos erdvės. Drauge galite apsaugoti namus nuo kaitrios saulės, kurios, turint vitrininius langus, tikriausiai neįmanoma išvengti. Roletuose esančios besikeičiančios audinio juostos leidžia sukurti daugybę šviesos režimų, pritaikytų pagal saulės bei šviesos intensyvumą.

dextera.lt

Jau minėtas roletų DIENA-NAKTIS universalumas matomas ir jų pritaikyme skirtingose erdvėse, kuriose dienos metu reikia skirtingo šviesos kiekio. Vaikų kambaryje, vaikai dienos metu ne tik žaidžia, mokosi, bet ir miega. Bendrose erdvėse, galime nepageidauti būti matomi praeivių gatvėje ar smalsios kaimynų akies, o darbo kambaryje, pridengiant langą ne tik išvengiama tiesioginių saulės spindulių, bet kartu sumažinamas išorės dirgiklių kiekisir galima efektyviau dirbti. Nekalbant apie roletų pritaikymą vonioje ar miegamajame, kur norime išlaikyti privatumą, tad visuomet turime galimybę pilnai uždengti langą.

dextera.lt

Išmanūs sprendimai

Kalbant apie funkcionalumą, yra galimybė nustatyti laikmatį, kad, pavyzdžiui, Jums esant darbe, langai būtų dalinai pritemdyti, o grįžtant namo jie bus pilnai atverti. Čia galite rinktis Jums tinkamiausią variantą ir laiką planuotis pagal gyvenimo būdą. Jau nekalbant apie galimybę roletus valdyti balsu, kai rankos yra užimtos ir pasinaudoti pulteliu ar išmaniąja programėle yra per sudėtinga.

dextera.lt

Sprendimas tinkamas kiekvienam

DEXTERA siūlomi roletai DIENA-NAKTIS šiandien Lietuvoje yra vieni mėgstamiausių tarp klientų. Jų populiarumą lemia ir tai, kad šie roletai atstoja dienines ir naktines užuolaidas, turi itin plačią spalvų pasirinkimo paletę, yra pritaikomi skirtingose namų erdvėse, gali būti valdomi automatiškai bei montuoti juos galima tiek įprastuose, tiek vitrininiuose languose. Tai puiki investicija į stilingą bei efektyvų namų erdvių atnaujinimą.

dextera.lt

Turite daugiau klausimų susijusių su šiais gaminiais ar nežinote nuo ko pradėti ir kiek tai kainuos? Susisiekite su DEXTERA specialistais, kurie nemokamai pakonsultuos, išmatuos ir pateiks jums kaininį pasiūlymą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite telefonu: 8 800 00013 arba el.p info@dextera.lt.

 Susikurkite išskirtinį savo namų stilių su DIENA‑NAKTIS roletais!

 
Komentarai

Teksto autorius

dextera.lt
dextera.lt

UAB “DEXTERA” – viena didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje, gaminanti bei parduodanti aukščiausios kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui. UAB „Dextera“ ne tik gamina, parduoda savo gaminius, bet ir matuoja, montuoja bei remontuoja ir suteikia dvejų metų garantiją daugeliui gaminių.

dextera.lt

 

Teksto autorius

dextera.lt
dextera.lt

UAB “DEXTERA” – viena didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje, gaminanti bei parduodanti aukščiausios kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui. UAB „Dextera“ ne tik gamina, parduoda savo gaminius, bet ir matuoja, montuoja bei remontuoja ir suteikia dvejų metų garantiją daugeliui gaminių.

dextera.lt

 

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.