Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. liepos 21 d.

Teksto autorius: dextera.lt

Šio straipsnio autorius - dextera.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Ir vėl rodos gyvename įprastą gyvenimą. Tačiau pažvelgus atgal lydi jausmas, kad teko perkainoti vertybes, net jei apie tai nemąstėme. Visas pasaulis į daugelį dalykų buvo priverstas pažvelgti kitaip, nulenkti galvas ir paklusti tvarkai, kur kiekvienas žmogus negali elgtis kaip jam patinka. Esame priklausomi vieni nuo kitų, kaip vaikai priklausomi nuo suaugusiųjų ar silpnesni nuo stipriųjų. Kaip ir gamta, kuri kartais atrodo nesutramdoma ir galinga savo didingumu, pati yra priklausoma būtent nuo mūsų veiksmų jos atžvilgiu.

Sudėtingi laikotarpiai išgrynina vertybes, vienija žmones ir sutelkia dėmesį į prasmingesnius gyvenimo džiaugsmus. Todėl didžiuojamės, kad esame ta karta, kuriai gamtos tausojimas yra natūrali gyvenimo filosofija.

dextera.lt

Tai mūsų indėlis švaresniam gyvenimui

Kai gamta dūsta nuo išmesto plastiko, tik laiko klausimas kada socialiai atsakingos įmonės imsis iniciatyvų, paremtų žiedinės ekonomikos principu. „Eco Essence“ – tai roletų kolekcija, kurios visi audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko. Šią Nyderlandų partnerio „Coulisse“ kolekciją Lietuvoje pristato įmonė DEXTERA.

„Eco Essence“- tai pirmoji tokia tvari roletų linija:

  • Audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko;
  • Metalinis roleto rėmas ir audinys gali būti vėl perdirbami;
  • 1 kv.m. audinio pagaminti perdirbama 11 plastiko butelių;
  • Audinio gamybai sunaudojama 50% mažiau energijos ir vandens;
  • Poveikis klimato kaitai sumažinamas 30%, lyginant su įprastų audinių gamyba;
  • Maksimalus audinio plotis – 2,8 m, ilgis – 25 m.
  • Audinio svoris 194 g/kv.m, plonumas – 0,23 mm.
  • Visi audiniai sertifikuoti Oeko Tex.
  • Lengvai valomi drėgna šluoste.

dextera.lt

 „Eco Essence“ roletų audiniai nei savo išvaizda, nei pojūčiu nesiskiria nuo įprastų roletinių audinių – galite tuo įsitikinti patys! Šių audinių pavyzdžius galite gyvai apžiūrėti DEXTERA salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Elektrėnuose, Telšiuose, Plungėje. Salonų adresus rasite svetainėje dextera.lt.

Švelnios ir neutralios spalvos

„Eco Essence“ kolekcijoje rasite septynias roletų audinių spalvas. Subtili audinių tekstūra ir šviesos filtras suteiks norimo privatumo dieną nuo saulės ir vakare nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Kaip išsirinkti tinkamiausią audinio spalvą roletams, pataria DEXTERA dizainerė Ineta:

 1. „Blanc“ – balta spalva suteikia švaros ir ramybės pojūtį, tinka beveik visuomet ir visur. Jei renkantis spalvas jaučiate vidinę įtampą ir jums sunku apsispręsti – rinkitės baltą. Balta visuomet bus ta spalva, kuri tiks. Mažiau įtampos - ilgesnis gyvenimas.

2. „Metal“ – pati metalo balta spalva savo savybėmis atspindi šviesą ir saugo mus nuo kaitros vasaros metu, todėl patarčiau šią spalvą rinktis darbo kambariui, biure ir namams, kuriuose langai orientuoti į pietinę pusę.

3. „Limestone“ spalva – švelni akmens pilka. Ji labai populiari madinguose moderniuose interjeruose ypač, kai norima pasilikti prie žemiškų atspalvių, kurie net specialiai nederinami tarpusavyje puikiai dera – pilka, rusva, ruda, smėlio, balta.

dextera.lt

4. „Moth“ – drugio spalva. Pilkšvai rusvas atspalvis dera su visais žemiškais atspalviais, tačiau labiausiai atsiskleis būdamas šalia persiko rausvos ir tamsiai raudonos.

5. „Twill“ – dramblio rusva. Ši spalva gimininga visiems rudiems atspalviams, tačiau šalia šviesios neužmirštuolių melsvos spalvos ji atrodys stulbinančiai! Jei sienas dažysite melsvai, roletus būtinai rinkitės dramblio rusvos spalvos.

6. „Raven“– varno ruda. Tai tamsi ir drąsi spalva, kuriai vieta - išskirtinio dizaino namuose. Ši spalva įrėmins langus ir papuoš juos išryškindama. Tai mėgstama vyriško tipo spalva, kuri tiks oficialiose patalpose, gal skaitykloje, galbūt konferencijų salėje, o gal viengungio namuose?  Sienų spalva čia derėtų šilta smėlio arba žalsvai gelsva šampano.

dextera.lt

7. „Dark shadow“ – juoda, griežta ir tiksli, kai norisi šešėlio ir tamsos. Gal tiems, kurie dirba naktimis, o dienomis miega? Arba tiesiog mėgstantiems išsiskirti. Juoda niekada nebus niūri, jei ji papuošta smulkiu subtiliu raštu, kaip šios išskirtinės, tausojančios gamtą „Eco Essence“ kolekcijos audiniai. Šalia visada gražiai atrodys tiek seni, antikvariniai, tiek nauji modernūs mediniai baldai, šviesaus medžio grindlentės, raštuoti ir pinti baldai bei viskas, kas sena ir gera, laiko patikrinta, bet naujai atrasta.

„Eco Essence“ tvarus dizainas apjungia spalvas ir mūsų kartos gyvenimo filosofiją – išsaugoti gamtą ateities kartoms, rūpintis ne tik savimi, bet ir aplinka kurioje gyvename. Ši kolekcija skirta tiems, kurie myli gamtą ir kiekvienu savo pasirinkimu nori prisidėti prie švaresnio pasaulio.

Komentarai

Teksto autorius

dextera.lt
dextera.lt

UAB “DEXTERA” – viena didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje, gaminanti bei parduodanti aukščiausios kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui. UAB „Dextera“ ne tik gamina, parduoda savo gaminius, bet ir matuoja, montuoja bei remontuoja ir suteikia dvejų metų garantiją daugeliui gaminių.

dextera.lt

 

Teksto autorius

dextera.lt
dextera.lt

UAB “DEXTERA” – viena didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje, gaminanti bei parduodanti aukščiausios kokybės funkcionalius saulės kontrolės sprendimus namams bei verslui. UAB „Dextera“ ne tik gamina, parduoda savo gaminius, bet ir matuoja, montuoja bei remontuoja ir suteikia dvejų metų garantiją daugeliui gaminių.

dextera.lt

 

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.