Susiję tag'ai
#Baldai#Miegamasis
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2023 m. birželio 19 d.

Teksto autorius: varle.lt

Šio straipsnio autorius - varle.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Miegamasis - vienas iš svarbiausių kambarių, namuose. Tai poilsio, ramybės ir asmeninio laiko oazė, kurioje praleidžiame tikrai daug laiko. Kadangi, miegamasis yra itin asmeninė ir poilsiui bei miegui skirta erdvė, labai svarbu, kad ji būtų jauki, šilta ir raminanti. Na, o tokią aplinką tikrai pavyks sukurti pasirinkus tinkamus miegamojo baldus

 

Tinkamai pasirinkti miegamojo baldai ne tik sukurs jaukią atmosferą, bet ir suteiks erdvei funkcionalumo, praktiškumo. Tačiau, pasirinkti tinkamus ir geriausiai derančius miegamojo baldus gali būti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ši rinka yra labai plati ir įvairi, o baldų asortimentas - milžiniškas. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie padės lengvai ir greitai pasirinkti tinkamus baldus, miegamojo erdvei.

Kokio dydžio yra miegamasis?

Prieš pradėdami rinktis baldus miegamajam, pirmiausia svarbu atsakingai atsižvelgti į miegamojo erdvės dydį. Tinkamas baldų išdėstymas bei tinkamas jų dydis privalo derėti prie erdvės dydžio. Tik tokiu būdu pavyks sukurti stilingą, praktišką ir patogią miegamojo erdvę. Per dideli baldai gali užgožti erdvę, o per maži baldai atrodys neproporcingai didelėje erdvėje. Būtina pagalvoti ir apie tai, kaip baldai atkeliaus iki miegamojo. Nors gali atrodyti kaip smulkmena, baldų fizinio dydžio pasirinkimas labai priklauso ir nuo to, ar pavyks pasirinktus baldus įnešti į namus. Dėl šios priežasties, renkantis lovą, spintą, o ypač baldus, kurie nėra išardomi ir pasižymi masyvumu, labai svarbu išsimatuoti ne tik juos, bet ir durų rėmų plotį, aukštį, koridoriaus plotį.

Ar jau išsirinkote norimą stilių?

Siekiant sukurti tikrai jaukią, malonių ir šiluma bei ramybe alsuojančią miegamojo erdvę, labai svarbu apgalvoti ir stilių, kurį naudosite erdvei dekoruoti. Dažniausiai, žmonės renkasi arba tradicinio arba modernaus stiliaus baldus. Modernaus stiliaus baldai, šiomis dienomis, yra itin dažnas ir populiarus pasirinkimas. Tiesa, šis interjero stilius nuolat keičiasi, nors ir yra labai minimalistinis ir neužgožiantis erdvės. Tad, jei esate žmogus, kuris daug dėmesio skiriate madoms, interjero tendencijoms, gali būti, kad modernaus stiliaus miegamojo baldus keisite tikrai ne vieną kartą. Tuo tarpu, tradicinio stiliaus miegamasis - klasikinis pasirinkimas. Tai gana saugus ir iš mados niekada neišeinantis stilius, kurio baldai puikiai papildys bet kokią erdvę. Šio stiliaus miegamojo baldai dvelkia elegancija ir net prabanga, tad, ieškantiems būtent to, tai gali tapti geriausiu pasirinkimu.

Svarbiausi miegamojo baldai

Atsižvelgus į miegamojo kambario dydį, apsvarsčius norimą interjero stilių, lieka tik atsakingai išsirinkti baldus, kurie papildys šią erdvę. Be abejo, lova yra miegamojo centras. Tai svarbiausias baldas šioje erdvėje, kuris suteikia patogią, jaukią vietą poilsiui bei miegui. Nenuostabu, kad rinktis lovą reikia itin atsakingai. Ji privalo būti pakankamai didelė, kad suteiktų daug vietos patogiam gulėjimui. Taip pat, ji privalo būti patogi bei, žinoma, stilinga ir graži. Priklausomai nuo pasirinkto kambario stiliaus, priklausys ir lovos dizaino pasirinkimas. Neatsiejami lovos kompanionai - naktiniai staliukai. Nors daugelis juos labiau naudoja kaip dekoraciją, šie baldai gali būti tikrai funkcionalūs ir praktiški. Derinkite naktinius staliukus prie lovos aukščio, rinkitės jų dizainus pagal vyraujantį stilių kambaryje bei kitus, erdvėje esančius baldus.

Be abejonės, labai svarbi yra ir spinta. Naudinga rinktis tokią, kuri savo dydžiu neužgožtų kambario erdvės, bet tuo pat metu suteiktų pakankamai vietos drabužių laikymui. Priklausomai nuo vyraujančio interjero stiliaus, spintų pasirinkimas yra tikrai nemažas. Galima rinktis klasikines, pastatomas, o taip pat ir įmontuojamas spintas. Nors šie pagrindiniai baldai puikiai užpildys erdvę, dažnas savo miegamąjį renkasi papildyti ir kitais baldais. Puikiu pasirinkimu ir jaukumo garantu gali tapti stilingas fotelis ar pufas. Praktišku pasirinkimu taps ir komoda ar net kosmetinis staliukas. Na, o tie, kurie nenori sukti galvos ir gaišti daug laiko atskirų baldų paieškoms, visada gali rinktis miegamojo baldų komplektus. Pastarieji pasižymi vienodu dizainu, stiliumi ir susideda iš svarbiausių miegamojo baldų.

Nuo patogios lovos iki stilingo fotelio bei talpios spintos - visus reikiamus baldus tikrai rasite Varle.lt internetiniame prekybos centre. Čia rasite ne tik platų miegamojo baldų asortimentą, bet ir puikias kainas!

 
Komentarai

Teksto autorius

varle.lt
varle.lt

VARLĖ – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖ dirba su didžiaisiais technikos tiekėjais ir gamintojais iš Lietuvos ir užsienio. Turėdami labai daug tiekėjų ir produktų, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę ir atvežti iš gamintojų sandėlių.

varle.lt

 

Teksto autorius

varle.lt
varle.lt

VARLĖ – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖ dirba su didžiaisiais technikos tiekėjais ir gamintojais iš Lietuvos ir užsienio. Turėdami labai daug tiekėjų ir produktų, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę ir atvežti iš gamintojų sandėlių.

varle.lt

 

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.