Susiję tag'ai
#Baldai#Svetainė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2023 m. balandžio 28 d.

Teksto autorius: Magrės baldai

Šio straipsnio autorius - magresbaldai.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Kone kiekvienas nori gyventi tvarkinguose, funkcionaliuose ir estetiškuose namuose. Tvarka namuose suteikia ramybės ir harmonijos, todėl nenuostabu, kad vis dažniau ieškoma efektyvių sprendimų, kaip išvengti daiktų keliamo chaoso. Atsižvelgdami į tai, straipsnyje pateiksime naudingus patarimus, kurie leis ne tik sutaupyti vietos, bet ir palaikyti tvarką vienoje mėgstamiausių namų erdvių.

magresbaldai.lt

Apgalvokite baldų išdėstymą

Didelę įtaką svetainės erdvei daro baldų išdėstymas. Kadangi svetainėje praleidžiama kone daugiausia laiko, svarbu, kad joje būtų patogu ne tik susėsti, bet ir judėti. Tiek minkšti kampai, sofos, tiek kavos staliukai, pastatomi šviestuvai neturėtų tapti kliūtimi, norint praeiti į kitą kambarį ar pasiekti langą. Puikus pavyzdys – kavos staliukas. Jeigu kambarys nedidelis ar siauras, šis nebūtinai turi būti standartinėje vietoje priešais sofą. Ieškokite kitokių sprendimų, tokių, kurie leistų pasinaudoti baldo funkcijomis, bet neužimtų daug vietos.

 magresbaldai.lt

Tad planuodami baldų išdėstymą, būtinai įvertinkite svetainės plotą, kambario formą, mat nuo to priklausys ir baldų pasirinkimas. Pavyzdžiui, jeigu svetainė yra kompaktiška, patariama rinktis kelis mažesnius baldus. Žinoma, erdvioje svetainėje galima eksperimentuoti ir derinti skirtingų proporcijų baldus tarpusavyje.

Rinkitės funkcionalius baldus

Šiandien stilingas interjeras neatsiejamas nuo funkcionalių baldų. Šie leidžia suvaldyti daiktų chaosą ir palaikyti minimalizmą namuose. Pavyzdžiui, jeigu domina modernus minkštas kampas, įvertinkite ne tik medžiagas, iš kurių šis pagamintas, bet ir funkcionalumą. Geriausia, jeigu minkštas baldas turėtų:

  • miegamojo mechanizmą;
  • integruotą daiktadėžę;
  • reguliuojamus galvos atlošus.

Papildomi privalumai, kurie leistų sutaupyti vietos – įmontuojamos garso kolonėlės, USB jungtys, žurnalų ir pultelių laikiklis. Galima pagalvoti ir apie staliukus „padėklus“, kurie patogiai užsideda tiesiog ant minkšto kampo ar sofos atlošo.

magresbaldai.lt

Į patogią ir vietą taupančią daiktadėžę galima susidėti įvairius, rečiau naudojamus daiktus. Miegamojo mechanizmas leis patogiai išskleisti sofą ar minkštą kampą ir kartu su šeima žiūrėti filmus ar pernakvoti svečiams. Patogūs reguliuojami atlošai suteiks maksimalų komfortą sėdint tiek mažyliams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.

Jeigu svetainė itin maža ir ieškote korpusinių baldų, pavyzdžiui, kavos staliuko, atkreipkite dėmesį į transformuojamus baldus. Transformuojami staliukai šiandien gali būti suskleidžiami iki vos 11 cm aukščio (baldą galite patogiai pastumti po komoda ar sofa ant kojelių). Taip pat nepalikite tuščių sienų – jas galima kuo puikiausiai išnaudoti lentynoms, uždaroms spintelėms, sporto inventoriui pakabinti (beje, ant sienos pakabinta banglentė ar riedučiai taps išskirtiniu kambario akcentu).

Papildykite erdvę sumaniomis dekoracijomis

Tinkamai pasirinkus dekoracijas, galima vizualiai padidinti kambarį ir suteikti erdvei daugiau gyvybės. Svarbiausia atsižvelgti į vyraujančias interjero spalvas, raštus, medžiagas. Įvertinus minėtus aspektus, šioje namų zonoje galima įsigyti praktiškus elementus, pavyzdžiui:

  • veidrodžius;
  • išskirtines langų uždangas;
  • staliukus ar lentynas ant ratukų.

Sumaniai pakabinę veidrodžius, galite vizualiai padidinti erdvę, o saulės atspindžiai suteiks daugiau šviesos. Itin stilingai atrodo kelių veidrodžių ir paveikslų deriniu puošta siena. Staliukai ar lentynos ant ratukų leis patogiai perstumti baldą taip, kad jis netrukdytų pagal veiklą. Be to, tokiomis lentynomis paprasta greitai atskirti erdvę į, pavyzdžiui, poilsio ir darbo.

magresbaldai.lt

Langų uždangos taip pat gali tapti praktiška modernios svetainės dekoracija. Nors naktinės užuolaidos suteikia jaukumo, šios visgi vizualiai sumažina erdvę. Atsižvelgiant į tai, patariama įsigyti roletus, kurie montuojami prie pat lango rėmo, todėl neužima daug vietos. Jeigu vis dėlto norisi šiek tiek daugiau jaukumo, pakaks lengvų dieninių užuolaidų.

Vadovaudamiesi aukščiau pateiktais patarimais, įrengsite ne tik stilingą, bet ir funkcionalią svetainės zoną. O kartu ir vizualiai padidinsite kambarį. Funkcionalūs baldai, sumanus baldų išdėstymas ir praktiškos dekoracijos leis įrengti svetainę sumaniai. Įrengiant svetainę, neverta skubėti įsigyti visų dekoro elementų, pamažu stebėkite savo poreikius ir ieškokite funkcionalių interjero detalių, kokybiškų daiktų, kurie būtų ne tik puošmena, bet ir visavertė kambario dalis.

 

Komentarai

Teksto autorius

Magrės baldai
Magrės baldai

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 200 darbuotojų, užtikrina kokybišką „Premium“ klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą. Dirbame šeimoms, kurios renkasi mūsų gaminius daugelyje šalies miestų veikiančiuose salonuose arba internetu. Mūsų kuriami lietuviški baldai skirti ieškantiems nepriekaištingos kokybės.

magresbaldai.lt

Teksto autorius

Magrės baldai
Magrės baldai

„Magrės baldų“ komanda, kurią sudaro daugiau kaip 200 darbuotojų, užtikrina kokybišką „Premium“ klasės baldų gamybos procesą, modernios klasikos dizaino sprendimus ir ekspertinę pagalbą. Dirbame šeimoms, kurios renkasi mūsų gaminius daugelyje šalies miestų veikiančiuose salonuose arba internetu. Mūsų kuriami lietuviški baldai skirti ieškantiems nepriekaištingos kokybės.

magresbaldai.lt

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.