Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. balandžio 24 d.

Teksto autorius: Evelina

Įsivaizduokime, jog jūsų lauko terasa yra pilnai apstatyta baldais. Tai gali būti tiek tik vidaus baldai, tiek vidaus ir lauko baldai kartu (apie tai rašiau straipsnį). Tačiau vaizdas, kurį matote, jūsų netenkina - kažko trūksta, nėra jauku. Pažįstama situacija? Namų aksesuarai - puiki išeitis, kuri daug nekainuoja, o ir atskirai kažko pirkti nereikia - galite naudoti tuos pačius aksesuarus, kuriuos naudojate namuose.

Kokie tai gali būti aksesuarai? Tekstilės gaminiai - dekoratyvinės pagalvėlės, pledai, stalo padėkliukai, įvairūs indai: dubenėliai, puodeliai, lėkštutės, taip pat vazos, nedideli augalai ir padėklai. Iš esmės, viskas, ką naudojate namų puošybai.

berrybaldai.lt

Kai lauke geras oras arba terasa aktyviai eksploatuojama, namų aksesuarus galite pernešti į terasą. Netingėkite! Tai be galo lengvi daiktai, kuriuos paprasta keisti pagal sezoniškumą ar interjero tendencijas. Jeigu norite savo ir svečių akis greitai nudžiuginti jaukia terasa, turėkite susigalvoję scenarijų, kur ką statysite.

Planuojate pietus? Tuomet pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas indams. Vakarosite su vyno taure ir užkandžiais bei žaidimais? Pasirūpinkite pagalvėlėmis, ant kurių galite susodinti svečius bei pledais, kurie neleis sušalti atvėsus orui. Bet kurį scenarijų neabejotinai papuoš gyvų gėlių puokštelė ir net prieskoniniai augalai.

berrybaldai.lt

Vaza

berrybaldai.lt

Galiu teigti, jog pagalvėlės - pats lengviausias būdas atnaujinti terasą. Čia galioja tie patys principai, kaip ir viduje. Turėkite kelis skirtingų spalvų ar stilių užvalkalus, kuriuos keičiant, keisite ir terasos nuotaiką. Norite tropinės estetikos? Pakaks vos kelių gėlėtų užvalkalų. Pasiilgote natūralumo? Rinkitės rudų atspalvių, natūralaus audinio užvalkalus. Na, o jeigu planuojante mergaitišką pasisėdėjimą, galite ištraukti ryškiai rožinės spalvos pagalvėles!

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Rožinė pagalvėlė 1  |  Rožinė pagalvėlė 2

Natūralu, jog jeigu jūsų terasa yra atvira ar pusiau atvira, negalėsite visų aksesuarų laikyti lauke. Juk Lietuva - nuolatinių kritulių kraštas, o ir vėjas kartais mėgsta pakilnoti lengvus daiktus. Jeigu nenorite namų aksesuarų kiekvieną kartą nešioti iš skirtingų kambarių pirmyn ir atgal, verta terasoje turėti uždarą, nuo lietaus, saulės ir vėjo apsaugotą spintelę, kurioje galite laikyti dalį terasą puošiančių aksesuarų. Arba galite juos laikyti svetainėje esančiose spintelėse. Išeitis visada yra.

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Arbatinukas + puodelis

Būkite išradingi. Daiktus galima naudoti ne tik pagal standartinę paskirtį. Pavyzdžiui šią žvakidę galima naudoti ir kaip indą vaisiams!

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

krepšys daiktams tiks ne tik augalui, bet ir žurnalams ar pledui įsidėti.

berrybaldai.lt

berrybaldai.lt

Dubenėlis  |   Servetėlė/stalo padėkliukas

Esu tikra, jog kiekvienas savo namuose atras gražų dubenį, padėklą ar kelias pagalvėles. Jaukumui terasoje sukurti nereikia daug aksesuarų - pakaks vos vieno kito. Nereikia ieškoti ar pirkti kažko specialaus (tarkim, atsparaus drėgmei), nebent nenorite naudoti tų pačių namų aksesuarų ir lauke. Jeigu jau naudojatės terasa, greičiausiai tai bus graži, saulėta diena ir sąlygos nebus prastesnės nei namuose, tad pirmyn į namų aksesuarų paieškas!\

Šis straipsnis parašytas bendradarbiaujant su Berry baldai.

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.