Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. sausio 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Ši tema atsirado dėka mano Instagram paskyros sekėjos. Matydama mano naktinio staliuko nuotraukas, ji pasiguodė, jog pati to negalinti padaryti, nes jos dukra viską nuo to staliuko numeta. Ar pažįstama ši problema? Man ne, tačiau tikiu, jog nemažai E-interjeras.lt skaitytojų tokią bėdą turi, o gražiai gyventi vis tiek norisi :)

Ką siūlau daryti? Virš lovos pakabinti lentyną.

Jeigu vaikas nelaipioja ant lovos, jis nepasieks taip aukštai esančių daiktų, tad galėsite džiaugtis miegamojo dekoru. Yra tik vienas niuansas - lentynos būna gana siauros, iki 30 cm (naktiniai staliukai kur kas platesni), tačiau vis dar pakankamo gylio, jog galėtumėte padėti kelis rėmelius, plakatus, siaurą vazą, knygas, augalus ar kitus dekoro elementus.

catesthill.com

svartvittochrott.blogspot.com

Lygiai tas pats galioja ir tiems, kurie visai neturi vietos naktiniam staliukui, bet nori turėti kampelį, kurį būtų galima jaukiai dekoruoti. Virš lovos vietos visada bus, nebent ta lova bus antresolėje su itin žemomis lubomis arba po šlaitiniu stogu. Visais kitais atvejais išnaudokite tą laisvą sienos dalį!

nuevo-estilo.micasarevista.com

Taip pat dalį virš lovos ir šalia jos galite panaudoti uždaroms spintelėms su viena kita atvira vieta interjero dekoracijoms pasidėti. Apie patarimus mažam miegamojo kambariui esu rašiusi čia.

apartmenttherapy.com

homebook.pl

Kokiame aukštyje kabinti lentyną?

Aukštis turėtų būti toks, jog sėdint nesiremtumėte su galva į lentyną, o jeigu nesėdite - jog virš galvūgalio (jeigu toks yra) ar pagalvių būtų pagarbus atstumas. Labai sunku pasakyti tikslų aukštį, mat jis priklauso nuo to, kokio aukščio daiktus dėsite ant lentynos ir kaip mėgstate sėdėti. Galbūt ant jos bus gana aukšti plakatai rėmeliuose, o galbūt svyrantis į apačią augalas - visa tai turi įtakos lentynos kabinimo aukščiui.

rowhousenest.com

houzz.se

instagram.com

Reikia žiūrėti į bendrą būsimą kompoziciją - lentyna su visai esančiais daiktais turi atrodyti proporcinga su pačia patalpa. Turbūt nelabai padėjau, tačiau tikrai negaliu "iš lempos" parašyti vieno skaičiaus, nes yra daugybė skirtingų situacijų. O geriausia, kabinkite lentynas tokiame aukštyje, kad jų nepasiektų vaikai :)

urbanoutfitters.com

Dar vienas patarimas - montuoti sieninius šviestuvus, mat jeigu turėsite pastatomus, vieną dieną ir jie gali atsidurti ant žemės.

Apie tai, kaip sudėlioti gražią kompoziciją iš interjero aksesuarų, skaitykite šiame straipsnyje.

myscandinavianhome.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.