Susiję tag'ai
#Miegamasis#Tekstilė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. sausio 30 d.

Teksto autorius: Evelina

Turbūt nesuklysiu sakydama, jog minkštas lovos galvūgalis atrodo žymiai jaukiau nei, tarkim, medinis ar kai jo visai nėra. Klasikiniuose ar modernios klasikos namuose turbūt neįmanoma įsivaizduoti miegamojo be minkšto galvūgalio, bet modernaus interjero šalininkai taip pat gali pasidžiaugti jiems pritaikytais sprendimais.

ledeluxe.lt

Kokie minkšto galvūgalio pliusai?

Tokio tipo galvūgalis patalpai suteikia jaukumo, minkštumo ir solidumo ir yra itin mėgstamas moterų! Dar solidžiau atrodo minkšti galvūgaliai per visą sieną (ar dalį jos). Beje, tai yra puikus sienų dekoras ir viso kambario akcentas, tad jums nereikės sukti galvos, ieškant išskirtinumo.

Turbūt padaryčiau nusikaltimą, jeigu nepaminėčiau, jog tokie galvūgaliai yra be galo patogūs, jeigu mėgstate skaityti ar žiūrėti televizorių atsisėdus ant lovos. Dar vienas pliusas: galite lovą priderinti prie viso interjero arba atvirkščiai - išskirti, nes audinių spalvų pasirinkimas bus platesnis negu medinių galvūgalių.

ledeluxe.lt

Asta Smailienė - "LeDeluxe.lt" baldų salono savininkė, pasakoja, jog pagal tai, kokį stilių ir nuotaiką norite išgauti, galite pasirinkti galvūgalio modelį. Modernesniam sprendimui puikiai tiks lygi faktūra ir paprasta forma (su keliomis dekoro detalėmis, jeigu norisi), o štai elegantiškesniam ir labiau klasikiniam variantui, geriau rinktis atskirų geometrinių dalių arba tiesiog dygsniuotą galvūgalį. Pastaruoju metu tampa populiaru minkštą galvūgalį naudoti visai sienai.

ledeluxe.lt

ledeluxe.lt

Pagal tai, koks minkštų dalių skaidymas pasirinktas, galite patalpą praplatinti arba paaukštinti. Sena tiesa yra ta, kad vertikalios linijos aukština, o horizontalios - platina, tad jeigu neturite poreikio vizualiai keisti kambario duomenų, lygiais kvadratais skaidytas galvūgalis bus aukso viduriukas. Žinoma, jeigu kalbame apie galvūgalius per visą sieną.

Kokie yra minusai?

Turbūt pagrindinis minusas toks, jog nori, nenori tokį galvūgalį reikės prižiūrėti. Asta pataria rinktis sintetinio pluošto audinį, kuris turi trumpesnį plaukelį, kad audinys nesusigulėtų ir nekeistų krypties. Taip pat ji ragina įsigyti specialias priemones, kurios sukurtos prižiūrėti tokius audinius ir pirmiausia priemonę išbandyti kuo mažiau matomoje vietoje, kad įsitikinti, ar priemonė nepakenks audinio spalvai.

ledeluxe.lt

ledeluxe.lt

Nuo savęs dar norėčiau pridėti, jog dažniausiai (priklauso nuo modelio) lovos su minkštais galvūgaliais užima daugiau vietos tiek iš pločio, tiek iš ilgio, todėl jeigu jūsų miegamasis labai mažas, patarčiau apsvarstyti kitus galvūgalio variantus ir atkreipti dėmesį į pačios lovos, o ne čiužinio matmenis.

ledeluxe.lt

ledeluxe.lt

Visų fotografijų autorius: Leonas Garbačiauskas

Šis straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su LeDeluxe.

 

3
Komentarai

Odeta

Sveiki,


o ar reikėtų lovos galvūgalį derinti su užuolaidomis? 

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. kovo 27 d.

Evelina Aleliūnienė

Nebūtinai, nuo galvūgalio, nuo bendros interjero nuotaikos/stiliaus priklauso.

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. kovo 28 d.

Odeta

mano lovos galvūgalis tamsiai pilkos spalvos/veliūrinis, o užuolaidos vilnonės į žalsvumą... Kažkas čia ne taip :) Ar tik man taip atrodo? :) 

(0) · (0) · Atsakyti · 2019 m. kovo 28 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Reklama

Gaminame modernios klasikos minkštuosius baldus. Ypatingas dėmesys teikiamas kokybei, išskirtiniam baldų dizainui, plačiam audinių pasirinkimui. Savo žinias nuolat tobuliname įvairiose baldų dizaino parodose.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.