Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. gegužės 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Greito maisto užkandinė įkurta Barselonoje, tačiau puikiai būtų adaptuota ir Vilniuje.

Net nežinau ar galima rasti labiau atitinkantį pavadinimą interjerą. Kumpis ant ratų tiesiogine ta žodžio prasme persikelia ir į interjerą: ant grindų, sienų ir lubų. Kaip pasakoja architektai, skaniausias kumpis būna tos kiaulės, kuri yra laiminga ir laisvai klajoja po jai natūralias apylinkes. Mintyse jie kaip tik įsivaizdavo dviračiu važinėjančią kiaulę (kas suteikia dar daugiau šarmo), tad ant sienos atsirado būtent toks vaizdinys, beje, labai smagus ir kruopštus:)

Pačio kumpio šioje užkandinėje pilna ant lubų, kuris įvyniotas į labai stilingą tekstilę, vietoje kėdžių sustatyti sėdėjimui pritaikyti dviračiai, o visos grindys išmargintos gatvę primenančia grafika ir ženklais. Kadangi užkandinė yra Barselonoje, o ispanams pomidorai taip pat labai svarbūs, tad dar viename patiekale itin naudojami pomidorai irgi atsirado ant sienų šešiakampio formos stiklainių pavidalu, kuriuose ispanai konservuoja pomidorus.

Sakyčiau tiesiog tobula atitiktis tarp idėjos ir realybės, o geltona spalva naudojama teisingomis proporcijomis pabrėžia faktą, jog čia yra greito maisto užkandinė ar restoranas (net nežinau kaip pavadinti).

forma.coužkandinės fasadas

forma.coprekystalis

forma.cokumpis

archdaily.comkumpis ant ratų

archdaily.comgreito maisto užkandinė

archdaily.comužkandinės interjeras

archdaily.comgreito maisto restoranas

archdaily.comužkandinės grindys

archdaily.comidėjos užkandinei

forma.cogrindys

archdaily.comgeltona juoda

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.