Nepraleisk! Naujas video!
2023 m. kovo 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Kokia atgaiva akims po monochrominių beige spalvos interjerų, kuriuose vienintelis "ryškus" akcentas - žalia sofa. Labai žaviuosi Batiik studijos kuriamais interjerais. Kiekvienas be galo įdomus, nestandartinis, kupinas individualumo ir spalvų ir tuo pačiu atliepiantis šiuolaikines tendencijas. 

batiik.fr

Šis interjeras kurtas 2021 m. Maždaug metai prieš tai, interjeruose atsirado daugiau apvalių formų, užapvalintų kampų ir arkų, žodžiu, grįžo 80-ieji, bet mano galva, šis interjeras dar ilgai atrodys gerai ir neatgyvenusiai. Kai tam tikra tendencija būna įterpiama lyg tarp kito, be didelės meilės, tai labai matosi. Šiame interjere atvirkščiai.

Tiesiog jaučiu meilę ir individualumą, tad apvalių formų tendencija čia tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Panašiai, kaip su drabužių madomis. Tarkim, ant jūsų platėjantys džinsai atrodys OMG kaip gerai ir jausitės savimi, o jūsų draugė juos užsidės vien dėl mados, negalės į save žiūrėti veidrodyje, negalės ir kiti, bet užtat užsidės pliusiuką, jog yra madinga.

batiik.fr

Svetainėje labai jaučiamas Paryžiaus vibe'as su mediniu eglutės rašto parketu, netgi 2 židiniais ir autentiškomis lubomis, o iš kitų kambarių buto lokaciją nuspėti būtų sudėtingiau. Tiesa, svetainė man šiek tiek primena baldų salono ekspoziciją, nes labai daug skirtingų formų, spalvų, bet visumoje ši eklektika atrodo gerai.

batiik.fr

batiik.fr

Visuose kituose kambariuose, išskyrus miegamajį, išlietos epoksidinės grindys (jeigu neklystu, nes radau mažai informacijos). Virtuvės stalvišiui ir vonios kambario praustuvui panaudotas išskirtinis onikso akmuo. 

batiik.fr

Virtuvėje dėmesį pritraukia absoliučiai viskas - raudona lenkta siena su mini valgomojo zona, rožinės spalvos virtuvės baldai su jau minėtu oniksu, paveikslai, kabantys ant sienų. Tiesa, iš praktinės pusės, mane erzina ganėtinai mažas tarpas tarp sienos ir virtuvės baldo - ten garantuoti kris trupiniai ir kitoks "gėris".

batiik.fr

batiik.fr

batiik.fr

Praktiškai visi praėjimai, durų angos ne tik lenktos, bet ir švelniai rožinės spalvos. 

batiik.fr

Miegamajojo sienos ir spinta ramina žalsva spalva, bet kaip gi be kontrastų. Nuostabiai atrodo rausva lova, mėlyna patalynė ir itin spalvingas užtiesalas.

batiik.fr

batiik.fr

batiik.fr

Vonios kambarys pats neutraliausias spalvine prasme. Čia nėra plytelių, bet kokia sienų apdaila, negaliu pasakyti. Gal mikrocementas? Įdomiai suformuotas palipimas į vonią, kuri, kaip spėju, naudojama ir kaip dušas, nes yra sukurta privatesnė zona su siena iki lubų.

Tiesa, niekaip negaliu pateisinti maišytuvų, kur karštas ir šaltas vanduo reguliuojamas atskirai. Atrodo gerai, bet patogumo prasme, turbūt tai vienas nepatogiausių dalykų. O gal klystu? Gal turite ar esate naudoję? Ar pritartumėte, jog tai labai nepatogu? 

batiik.fr

batiik.fr

 
Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.