Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. kovo 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Interjero pasaulį užvaldė lenktos formos, kurios buvo itin populiarios 80-aisiais. Kodėl pavadinime parašiau "laikinai grįžę"? Todėl, nes abejoju šios mados ilgaamžiškumu ir plačiu naudojimu.

Atrodo, kur bepažiūrėsi, pagal naujausias tendencijas dirbantys interjero dizaineriai stengiasi panaudoti lenktus baldus (kėdes, sofas, stalus), šviestuvus, pertvaras, duris, netgi sienas (nebūtinai viską kartu). Visa tai dabar atrodo labai šiuolaikiškai, nestandartiškai ir įdomiai, tačiau turiu įtarimą, jog visai netrukus lenktų formų gausus interjeras gali atrodyti morališkai pasenęs. Nemanau, jog tai bus ilgalaikė mada, bet galiu klysti - žiūrėsim ateityje.

 themodernhouse.com

Tiesa, lenkti baldai turi minusą - jie užima daugiau vietos arba ne visą juose esančią vietą galima išnaudoti. Masyvūs lenkti baldai nesižiūri priglausti prie sienų, jiems reikia erdvės, tad mažoje erdvėje jie gali paprasčiausiai netilpti. Tačiau, kitaip nei atskiri baldai, lenktos sienos ar lenkta sala gali sutaupyti vietos praėjimams, mat status kampas užima daugiau vietos. Bet vėlgi reiktų pagalvoti, ar galėsite tinkamai išnaudoti tą lenktą sieną. Galbūt bus sudėtinga pastatyti rūbų spintą, jau nekalbu apie vonią.

instagram.com

ignant.com

sarahellison.com.au

bronxesstudio.com

Taip pat lenktus sprendimus įgyvendinti kainuoja kur kas brangiau. Įsivaizduokite, kiek papildomo darbo atsiranda meistrams, kurie formuoja lenktą sieną ar arkos formos nišą/angą! O kiek papildomo darbo atsiranda durų, korpusinių baldų gamintojams...Sakyčiau, jog ši tendencija tinkama didesnes pajamas turintiems asmenims, nors galima apsisukti ir pigiau, pavyzdžiui dažant sienas apvalių formų plotais vietoje jų fizinio lenkimo.

breeleech.com

breeleech.com

leibal.com

interiorzine.com

behance.net

Nusipirkti lenktą veidrodį ar fotelį - nesudėtinga, tačiau gali būti sudėtinga priderinti likusius baldus ir sprendimus taip, jog lenktieji baldai neatrodytų lyg ne savo vietoje. Tam reikės profesionalios akies arba ypatingo jautrumo kompozicijai. Lenktos formos man asmeniškai asocijuojasi su prabanga (bent jau dabar), todėl jeigu siekiate tokio efekto savo namuose, ši tendencija jums puikiai tiks.

divisare.com

breeleech.com

Turbūt ir mamos su mažais vaikais į tokią madą žiūri labai palankiai. Mažiau stačių kampų, mažiau nelaimių :) Taip pat, ši tendencija turėtų patikti fengshui mylėtojams. Aš vis tik stengčiausi aklai nepulti vaikytis madų ir apgalvoti vietos, kainos, ilgaamžiškumo aspektus.

batiik.fr

mariekke.fr

hospitalitysnapshots.com

behance.net

1
Komentarai

Nijolė

Man gražu!!!

(0) · (0) · Atsakyti · 2023 m. sausio 31 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.