Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugpjūčio 4 d.

Teksto autorius: Evelina

Apvalios formos interjere nėra mano mėgstamas dalykas, tačiau tikrai žinau, kad yra mėgstančių ne tik apvalius baldus, bet ir lenktas sienas. Feng Shui šalininkai taip pat stengiasi interjere naudoti kuo daugiau apvalių formų ir kuo mažiau stačių kampų.

Šioje temoje interjerai yra tikrai išskirtiniai, nes apvalios formos dominuoja, t.y. vienas apvalus šviestuvas ar stalas nesudarys tokio vaizdo, kaip kad kelių apvalių elementų suma. Pastebėtina, jog apvalių formų baldai užima daugiau vietos, negu kampuoti.

archdaily.comapvalios formos interjere

Matote ne tik apvalios formos sofą, tačiau ir idėją aukštai sienai užpildyti. Man tik nepatinka staliukas, t.y. sudėtos knygos. Šitiek vietos turinčiai sofai tokio stalo tikrai neužteks.

mieszkanioweinspiracje.plapvali sofa

interiordesignschooldaily.comapvalios sienos

pinterest.comapvalių formų sofa

pinterest.comapvalių formų interjeras

Mano akiai tai tiesiog tobulas pavyzdys, kai apvalios formos idealiai dera. Negana to, spalvinis derinys irgi yra superinis, ypač kilimas... Beje, labai smagios kabančios skrybėlės :)

homedsgn.comapvalus interjeras

Šiek tiek futuristinis interjeras dėl įdomaus šviestuvo ir kėdžių, bet negali sakyti, kad nejaukus - man tai labai jaukiai atrodo!

homedsgn.comapvalūs šviestuvai

zonakomforta.comapvalus kilimas

frenchyfancy.comlenkta siena

Virtuvės baldų gamintojai čia tikrai turėjo ką veikti... :)

architectism.comapvalūs virtuvės baldai

Jei mano akis neapgauna, tai lubos ir sienos yra klijuotos plytelėmis ir turbūt net neverta diskutuoti apie tai, kiek tai kainavo darbo...užtat rezultatas stulbinantis.

contemporist.comlenktos lubos

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.