Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. gegužės 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Nendo dizaino studija - tai absoliutų minimalizmą "išpažįstantys" dizaineriai, kur kiekviena detalė iki galo apgalvota, kiekvienas kampas - iki tobulumo nugludintas, o parduotuvių ar instaliacijų koncepcinės idėjos iškart atpažįstamos dėl perfekcionizmo.

Nendo - tai pagrindinio japonų, gimusio Kanadoje dizainerio slapyvardis, kuris dizaino pasaulyje yra itin plačiai žinomas. Studijoje kuriami ne tik interjerų sprendimai (daugiausiai drabužių parduotuvėms) bei koncepcijos, baldai ar šviestuvai, tačiau ir indai, laikrodžių modeliai, maišytuvai bei instaliacijos parodoms, neretai bendradarbiaujant su kitais dizaineriais. Tai itin plataus masto dizaineriai, kurių klientų sąraše yra tokie gigantai kaip Coca-cola, Armani, Calvin Klein, Fritz Hansen, Hansgrohe, Kartell, Lexus, Louis Vuitton, Puma ir daug kitų.

Kalbant apie jų darbus - iš ties žavinga, kaip iki menkiausios smulkmenos apgalvotas dizainas ir kaip laikomasi "Less is more" principo. Gražu žiūrėti! Nendo netgi sukūrė dizainą pieštukui, kur atrodo neįmanoma sugalvoti nieko naujo!

Dalinuosi tik keliais iš šimtų Nendo darbų. Manau, bendram išsilavinimui reiktų žinoti tokį pavadinimą ir susipažinti su tikrai išskirtiniais darbais.

nendo.jppieštuko dizainas

nendo.jpsofos dizainas

nendo.jprūbų parduotuvės interjeras

nendo.jpla Rinascente Milano

nendo.jpnendo šviestuvai

nendo.jpnendo interjerai

nendo.jplenktos durys

nendo.jpmodernūs pakabinami šviestuvai

nendo.jpmoderni lentyna

nendo.jprūbų parduotuvė

nendo.jpmoderni rūbų parduotuvė

nendo.jpnendo dizaino studija

nendo.jpdrabužių parduotuvės koncepcija

nendo.jppersirengimo kabinos

nendo.jpparduotuvės vitrina

nendo.jpmoderni kėdė

nendo.jpmodernus vonios dizainas

nendo.jpkėdės dizainas

nendo.jpinstaliacijos parodoms

nendo.jpmoderni drabužių parduotuvė

nendo.jpkavinės interjeras

nendo.jpnendo kėdės dizainas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.