Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. vasario 13 d.

Teksto autorius: Evelina

Leiskit, atspėsiu. Turbūt įsirenginėjant savo būstą, net nekilo mintis apie spalvotas ar tapetuotas lubas? O kam, sakysite? Juk balta spalva yra pats geriausias sprendimas luboms! Taip, jeigu norite nueiti lengviausiu ir saugiausiu keliu ir ne, jeigu trokštate išskirtinumo.

Šiame straipsnyje nekalbėsiu ir nerodysiu nuotraukų, kuriose lubos yra betoninės, visiškai medinės ar su sijomis ir įdomios gipso kartono/įtempiamų lubų konstrukcijos. Tai mūsų Lietuvėlėje jau anokia naujiena. Na, o įvairiais raštais margintos, ryškios ar tapetuotos lubos - dar neįprasta ir nedrąsu.

waringsathome.co.uk

Kad išdrįsti savo namams panaudoti vieną iš šių sprendimų, reikia turėti arba labai gerą vaizduotę ir šeštą jausmą, kuris neleistų nuklįsti į lankas, arba paprašyti dizainerio vizualizacijos ar kitokiu būdu išreikštos pagalbos. Na, nes sutikite - tai drąsus sprendimas, kuris turi derėti su visu likusiu interjeru.

Keli patarimai iš mano pusės:

  • Jeigu norite, jog lubos taptų akcentu - sienos, grindys ir baldai turėtų būti kitokių (pageidautina, ramesnių) spalvų. Tokiu atveju akys krypsta į viršų ir taip patalpa tarsi paaukštinama. Tai negalioja, jeigu spalva ar tapetai yra labai tamsūs. Tuomet patalpa optiškai žemėja.
  • Gana dažnai pasitaikantis sprendimas: dalį sienų ir lubas apjungti ta pačia spalva. Vienu atveju, galima tarsi atitolinti sieną, kitu - sukurti atskirą kambarį kambaryje (kaip pvz. pavyzdyje iš restorano su žaliomis sienomis ir lubomis.

plataformaarquitectura.cl

Nebijokite eksperimentuoti. Ypač gražiai atrodo tapetai ant šlaitinių lubų, nes dėl savo konstrukcijos lubos tarsi pereina į sieną ir kita apdaila ne taip rėžia akį (bent jau man). Žinoma, klijuojant tapetus ant lubų, teks šiek tiek pavargti (tam reikia bent jau 2 žmonių), bet dėl rezultato, manau, verta!

wetu.com

Taip pat noriu pasidalinti vienu savo projektu, kur klientė savo vonios kambariuose pageidavo lubų piešinio etno motyvais. Kadangi ji gyvena ne Lietuvoje, aš sukūriau piešinį ir pateikiau instrukcijas, o ji, sekdama instrukcijas, piešinius pasidarė pati! :)

uiutvdome.com

homeadore.com

addisonswonderland.com

cocokelley.com

thedivinelivingspaceblog.com

thouswell.com

architecturaldigest.com

archdaily.com

fionaandersenphotography.co

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.