Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. kovo 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Shop the look - nusikopijuok kambarį rubrika įgauna pagreitį. Tai jau ketvirtas interjeras, kurį detaliai išnagrinėjus surandu panašius baldus ir interjero detales Lietuvoje. Juk kartais taip norisi gyventi taip pat, kaip nuotraukoje... :) Taip pat nebus, bet kažkas panašaus tikrai gali pavykti!

Beje, ši valgomojo nuotrauka karts nuo karto vis pasirodo interneto platybėse ir kiekvieną kartą aikteliu iš naujo - kokia ji graži! Nuotraukos šaltinis čia. Kai pradėjau ieškoti atitikmenų ir sudėjau juos į vieną krūvą, pamačiau, jog kažko trūksta. Tulpės - viskas, ko reikėjo gyvybei įnešti, nes be jų tiek visas koliažas, tiek interjeras atrodytų šiek tiek liūdnai. Tai štai čia puikiausiai atsiskleidžia gėlių stiprybė ir privalumas. Pasinaudokite juo!

shift-interiors.com

Taip pat atkreipkite dėmesį į neįprastą sėdėjimo zoną. Derinamas paminkštintas suoliukas ir kietos medinės kėdės. Vietą po suoliuku galite išnaudoti spintelėms, tad tai puikus būdas išnaudoti erdvę.

 

1. Pakabinamas šviestuvas bijunai-prienamo.lt  2.  Rėmelis 40x50 cm ikea.com  3. Rėmelis 23x23 cm ikea.com  4. Rėmelis 30x40 cm ikea.com  5. Kėdė vivid-id.lt  6. Stiklinė vaza bijunai-prienamo.lt  7. Tulpės - pirkit bet kur :)  8. Pagalvėlės užvalkalas ikea.com  9. Pagalvėlės užvalkalas hm.com  10. Pagalvėlės užvalkalas dekoria.lt  11. Valgomojo stalas (yra 100cm skersmens) velvetgallery.lt

 

1
Komentarai

Emilija

Nuostabiai :)

(1) · (0) · Atsakyti · 2018 m. gegužės 24 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Konsultacija internetu