Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. kovo 29 d.

Teksto autorius: Evelina

Shop the look - nusikopijuok kambarį rubrika įgauna pagreitį. Tai jau ketvirtas interjeras, kurį detaliai išnagrinėjus surandu panašius baldus ir interjero detales Lietuvoje. Juk kartais taip norisi gyventi taip pat, kaip nuotraukoje... :) Taip pat nebus, bet kažkas panašaus tikrai gali pavykti!

Beje, ši valgomojo nuotrauka karts nuo karto vis pasirodo interneto platybėse ir kiekvieną kartą aikteliu iš naujo - kokia ji graži! Nuotraukos šaltinis čia. Kai pradėjau ieškoti atitikmenų ir sudėjau juos į vieną krūvą, pamačiau, jog kažko trūksta. Tulpės - viskas, ko reikėjo gyvybei įnešti, nes be jų tiek visas koliažas, tiek interjeras atrodytų šiek tiek liūdnai. Tai štai čia puikiausiai atsiskleidžia gėlių stiprybė ir privalumas. Pasinaudokite juo!

shift-interiors.com

Taip pat atkreipkite dėmesį į neįprastą sėdėjimo zoną. Derinamas paminkštintas suoliukas ir kietos medinės kėdės. Vietą po suoliuku galite išnaudoti spintelėms, tad tai puikus būdas išnaudoti erdvę.

 

1. Pakabinamas šviestuvas bijunai-prienamo.lt  2.  Rėmelis 40x50 cm ikea.com  3. Rėmelis 23x23 cm ikea.com  4. Rėmelis 30x40 cm ikea.com  5. Kėdė vivid-id.lt  6. Stiklinė vaza bijunai-prienamo.lt  7. Tulpės - pirkit bet kur :)  8. Pagalvėlės užvalkalas ikea.com  9. Pagalvėlės užvalkalas hm.com  10. Pagalvėlės užvalkalas dekoria.lt  11. Valgomojo stalas (yra 100cm skersmens) velvetgallery.lt

 

1
Komentarai

Emilija

Nuostabiai :)

(1) · (0) · Atsakyti · 2018 m. gegužės 24 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.