Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. gegužės 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Dar visai neseniai praktiškai kiekvienas šaldytuvas naujoje virtuvėje būdavo griežtai įmontuojamas - nes taip gražiau ir vientisiau. Dėl vientisumo turiu sutikti, tačiau kuo toliau, tuo daugiau klientų (bent jau iš mano praktikos) pageidauja virtuvėje statyti laisvai pastatomą didesnį šaldytuvą (platesnį viendurį ar dvidurį).

veredbon.com

Atsikandusiems įmontuojamo šaldytuvo patirties, norisi talpesnio šaldytuvo, bet bent jau 2 asmenų šeimai, o gal ir gausesnei, priklausomai nuo gaminimo apimčių ir įpročių, pilnai užtenka ir įmontuojamo šaldytuvo. Didesnėms šeimoms prireikia ir atskiro šaldiklio.

Tiesa, pastebiu tendenciją naujai statomuose namuose susiprojektuoti sandėliuką prie virtuvės ir ten laikyti atskirą šaldiklį ar papildomą šaldytuvą, o virtuvėje naudoti įmontuojamą (nes taip gražiau). Žinoma, galima įsigyti dvidurį įmontuojamą šaldytuvą, bet tema apie laisvai statomus :)

curateanddisplay.co.uk

Taigi, jeigu pasirinkote laisvai statomą šaldytuvą, kaip jį įkomponuoti, jog atrodytų maksimaliai gerai?

Spalva. Mano asmenine nuomone, geriausiai atrodo pilki, blizgaus paviršiaus šaldytuvai, kurie idealiai dera su kitais metaliniais paviršiais, pavyzdžiui, metaliniu gartraukiu, chromuotu plautuvės maišytuvu ir pan. Tuomet šaldytuvas be problemų įsikomponuoja ir nerėžia akies. Pastebiu, jog dažnai tai būna industrinio stiliaus detalių turintys interjerai, kur ne viskas "išlaižyta", paslėpta ir nematoma.

lamarcon.com.br

Jeigu virtuvės baldai juodi, žinoma, puikiausiai atrodo juodos spalvos laisvai pastatomas šaldytuvas. Na, o kalbant apie baltus šaldytuvus, deja nesu tokių šaldytuvų mėgėja (man jie primena senus "Snaigės" šaldytuvus) ir nelabai įsivaizduoju mano estetikos receptorius atitikančio interjero su baltu šaldytuvu, nebent tai būtų SMEG šaldytuvas. Tai ikoniniai šaldytuvai, mėgstantys laisvą erdvę aplink, industrinį stilių, atviras lentynas, spinteles, "tvarkingą netvarką", tačiau jie pernelyg brangūs ir netalpūs, jeigu ieškoma praktiškumo.

shakemyblog.fr

fireclaytile.com

Šaldytuvo dydis. Kadangi laisvai pastatomas šaldytuvas yra gilesnis nei įmontuojamas, būtinai susižiūrėkite, ar montuojant jį nišoje, užteks gylio. Gal reikia pakoreguoti nišos gylį, jeigu norite, jog visi prietaisai (tarkim šalia esantis aukštas orkaitės blokas ir aukštų spintelių blokas) būtų viename lygyje, neišsikišę.

 lamarcon.com.br

Laisvai pastatomo šaldytuvo vieta. Atviro tipo virtuvėse, kur daug atvirų lentynų ir kur nesistengiama išnaudoti kiekvieno patalpos centimetro pakabinamoms spintelėms, šaldytuvas puikiai atrodo vienas pats, be uždarų pakabinamų spintelių virš jo. Kaip pavyzdyje žemiau, puikiausiai užtenka kokio nors augalo (tiesa čia atviros lentynos tęsiasi ir virš šaldytuvo).

plataformaarquitectura.cl

Virtuvėse, kur daug pakabinamų spintelių, jos daromos iki pat lubų, geriausia ir virš, ir virš šalia šaldytuvo, susiprojektuoti tokias pačias spinteles, kad šaldytuvas atrodytų tarsi nišoje. Mano nuomone, laisvai pastatomi šaldytuvai geriausia atrodo, kai yra šalia ar tarp kitų aukštų spintelių.

Tikiuosi šis straipsnis jums buvo naudingas!

veredbon.com

kresswellinteriors.com

casadevalentina.com.br

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.