Susiję tag'ai
#Virtuvė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. lapkričio 6 d.

Teksto autorius: Evelina

Dabar jau įprasta, jog virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvės sujungtos į vieną didelę erdvę. Nesvarbu, ar tai mažas butas, ar didelis namas, labai dažnai iš valgomojo ar svetainės (net jei virtuvė dalinai atskirta), matosi visa ar dalis virtuvės.

Vieniems virtuvė su savo prietaisais vaizdo negadina, o kitiems ją visą norisi maksimaliai paslėpti. Visa tai įmanoma, tik, žinoma, kainuos daugiau ir reikalaus kruopštesnio planavimo. Patys pagalvokite - prisideda suvarstomų ar stumdomų durų, bėgelių, mechanizmų kaina, tad paslėpta virtuvė beveik visada kainuos brangiau.

organized-home.com

Kita vertus, paslėpta virtuvė vizualiai didina patalpą (ypač, jeigu patalpa nedidelė), erdvė atrodo švaresnė ir modernesnė, nes nesimato jokių buitinių prietaisų, virdulių, peilių ir pan. Nežinau, ar tai labai patogu dažnai gaminant ir ar neatsitinka taip, jog po kurio laiko atsibosta virtuvę kaskart slėpti stumdant dideles duris, bet pasižiūrėti tokio sprendimo idėjas bus tikrai į naudą.

remodelista.com

Planuodami tokią virtuvę nepamirškite pasidaryti apšvietimo po spintelėmis ar papildomo apšvietimo pačioje "paslėptoje virtuvėje". Galbūt apšvietimą reikės montuoti į patį baldą, konstrukciją, o ne į lubas - apgalvokite tai.

archdaily.com

olivierchabaud.com

Šiame pavyzdyje virtuvės durys atrodo lyg siena, dekoruota moldingais. Žinoma, sala išduoda, jog šioje erdvėje yra virtuvė.

minosadesign.com

Pavyzdyje žemiau matome, jog už suvarstomų durų yra daugiau atvirų lentynų ir spintelių. Taip matyt buvo taupyta dar vienų durelių sąskaita.

contemporist.com

falaatelier.com

stylepark.com

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.