Susiję tag'ai
#Patarimai#Virtuvė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. rugpjūčio 21 d.

Teksto autorius: Pigu.lt

Šio straipsnio autorius - pigu.lt. Mano nuomonė nebūtinai sutampa su autoriaus nuomone.

Virtuvėje daugeliui iš mūsų tenka praleisti pakankamai daug laiko, todėl nenuostabu, kad nusistovėjęs interjeras labai greit pradeda atrodyti nuobodus – tai pirmas ženklas, jog reikalingi pokyčiai. Visgi, tai nereiškia, jog iš karto teks imtis kardinalių remonto darbų: net ir maži, didelių investicijų nereikalaujantys sprendimai gali ženkliai patobulinti Jūsų virtuvės interjerą. Pasisemkite naujų idėjų!

1. Pakeiskite šviestuvą

Pakitęs apšvietimas gali nukreipti dėmesį į kitas detales, todėl bendra virtuvės išvaizda staiga pradės atrodyti kitaip, o ir pats šviestuvo dizainas prisidės prie stiliaus pokyčių. Visgi, eksperimentuoti turėtumėte atsargiai: labiausiai apšviesta turėtų likti ta virtuvės vieta, kurioje atliekate visus pagrindinius darbus – tuomet maisto gamybos procesas visuomet vyks patogiai.

2. Įsigykite kelias naujas kėdes

Toks sprendimas naudingas dėl kelių priežasčių: visuomet galima atrasti, kur virtuvės kėdes pigiau parduoda, o šie baldai labai ženkliai prisideda prie bendro virtuvės interjero. Drąsiai galite maišyti pačius netikėčiausius stilius ir spalvas, o jei norisi išlaikyti harmoningą aplinką, vadovaukitės paprasta taisykle – kėdžių atlošo forma turėtų atitikti (ar bent turėtų būti panaši) virtuvėje esančio stalo formą. Taip tikrai sukursite žaismingą ir darnų interjerą!

3. Virtuvės įrenginius paverskite aksesuarais

Ryškesnės spalvos ar įmantresnis virtuvės technikos dizainas gali tapti Jūsų puoselėjamo interjero akcentu – būtinai tuo pasinaudokite! Tam puikiai tinka smulki virtuvės įranga, tačiau jei pastebėsite, kad, pavyzdžiui, įdomiau atrodančios orkaitės pigiau parduodamos, tikrai galite išbandyti ir tokį variantą – šiuo atveju nėra jokių griežtų taisyklių.

4. Įtraukite daugiau žavingų akcentų

Tokios nedidelės detalės virtuvės stiliui suteiks dar daugiau jaukumo ir tuo pačiu jį pagyvins, tad pokyčiai tikrai bus lengvai pastebimi. Pastatykite naują stilingą gėlių vazoną, išbandykite žaismingesnius rankšluosčius, įtraukite naują spalvą į nusistovėjusią paletę – tai tik keletas paprastų idėjų, kurios pareikalaus ne Jūsų pinigų, bet originalių idėjų.

5. Atnaujinkite virtuvės reikmenis

Ypatingai tuos, kuriuos laikote pastebimose virtuvės vietose, pavyzdžiui, ant stalviršio. Įrankių rinkiniai, duoninės, indų džiovyklės, stalo reikmenys ir kiti panašūs gaminiai labai stipriai prisideda prie bendros virtuvės išvaizdos, nors kartais gali būti sunku tuo patikėti. Tačiau pabandyti iš tiesų verta!

6. Pasinaudokite vykstančiomis akcijomis

Įvairioms virtuvės prekėms dažnai būna taikomos nuolaidos, tad jeigu pastebėsite vykstantį išpardavimą, tiek virtuvės baldai, tiek įrenginiai Jums gali kainuoti gerokai mažiau. Taip stipriai neištuštindami piniginės, galėsite stipriai atsinaujinti – net neverta sakyti, jog būtina tuo pasinaudoti. Daug specialių pasiūlymų visuomet rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Papuoškite sienas

Galite atnaujinti laisvesnę ar labiau pastebimą virtuvės sieną – tuomet atrodys, kad gerokai pakoregavote visą virtuvės interjerą. Pakabinkite čia paveikslą, papildomą lentynėlę, o jei esate pasiryžę didesniems pokyčiams, pabandykite pakeisti tapetus – taip pasieksite maksimalių rezultatų.

Tokių ir panašių nebrangių būdų atnaujinti virtuvei pavyks surasti ir kur kas daugiau – šiuo atveju svarbiausia suprasti, kad net ir smulkiausios, mažiau pastebimos detalės turi įtakos bendram interjerui. Tad drąsiai eksperimentuokite ir pritaikykite naujus sprendimus – tam reikės tik daug noro ir šiek tiek kūrybiškumo, todėl tikrai išsiversite be didelių investicijų!

Komentarai

Teksto autorius

Pigu.lt
Pigu.lt

Pigu.lt – viena didžiausių elektroninių parduotuvių Baltijos šalyse, šiuo metu galinti pasiūlyti daugiau kaip 350 000 prekių asortimentą. Čia rasite prekių visai šeimai – namams,
vaikams ir netgi augintiniams. Visus pirkinius gera kaina galite užsisakyti internetu – taupykite savo laiką ir pinigus!

Teksto autorius

Pigu.lt
Pigu.lt

Pigu.lt – viena didžiausių elektroninių parduotuvių Baltijos šalyse, šiuo metu galinti pasiūlyti daugiau kaip 350 000 prekių asortimentą. Čia rasite prekių visai šeimai – namams,
vaikams ir netgi augintiniams. Visus pirkinius gera kaina galite užsisakyti internetu – taupykite savo laiką ir pinigus!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.