Susiję tag'ai
#Virtuvė
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. kovo 27 d.

Teksto autorius: Evelina

Mikrobangų krosnelė buityje tikrai nėra būtinas daiktas ir aš nebandysiu įrodinėti priešingai. Klientų tarpe turiu įvairių situacijų. Virtuvė planuojama tiek su mikrobangų krosnele, tiek griežtai be jos. Šioje temoje apžvelgsiu galimas mikrobangų krosnelės vietas virtuvėje ir tikrai nesiūlysiu jos laikyti atskirame sandėliuke, nes dažnas tokios prabangos sau leisti negali.

lewisalderson.com

remodelista.com

Man asmeniškai virtuvė gražiausia tada, kai visi prietaisai būna įmontuojami arba maksimaliai paslėpti. Pakalbėkime apie pirmą atvejį - įmontuojamą mikrobangų krosnelę. Kaip taisyklė, šis buities prietaisas montuojamas virš orkaitės, aukštoje spintoje. Įmontuojama orkaitė akių lygyje - dažnas noras ir reikalavimas, tad, jeigu piniginė leidžia, siūlyčiau rinktis to paties gamintojo mikrobangų krosnelę ir šiuos abu prietaisus suporuoti kartu. Dvi žemiau esančios nuotraukos - iš mano klientų namų (1, 2).

 e-interjeras.lt

e-interjeras.lt

Apie ką reiktų pagalvoti, jeigu vilioja šis variantas? Apie tai, jog tokia mikrobangų krosnelė yra brangesnė nei paprasta pastatoma ir jai reikia atskiros rozetės (už ar šalia mikrobangės). Pliusas, jog virtuvė atrodo tvarkingai ir moderniai.

Kalbėdama apie maksimalų paslėpimą, turiu omeny mikrobangų krosnelės vietą viršutinėse spintelėse ar netgi virš įmontuojamos orkaitės už uždarų durelių. Šis variantas taip pat reikalauja iš anksto numatyti ir suplanuoti rozetę, tačiau taip galite naudotis ir savo sena mikrobangų krosnele (juk dažnai atsiranda svarbesnių dalykų ir išlaidų) ir virtuvėje matyti vienu prietaisu mažiau. Taip mikrobangės vietą išsprendė Kristina.

e-interjeras.lt

Žinoma, nepamirškite, jog ja turi būti patogu naudotis. Jeigu jums reiktų pašildyti sriubą, o lėkštę keltumėte per aukštai, greičiausiai išimdami ją dalį turinio išpiltumėte, nes paprasčiausiai nematyti, kas lėkštėje yra. Dar būtų nieko baisaus, jei lėkštė būtų šalta, bet kai ji karšta, norisi išėmimo veiksmą atlikti kuo greičiau :)

Nenukrypstant pernelyg toli nuo viršutinių pakabinamų spintelių, dalis žmonių mikrobangų krosnelę montuoja virš stalviršio, lyg ji būtų spintelės dalis. Toks sprendimas tinkamas tuomet, kai neturite įmontuojamos orkaitės, bet norite tvarkingai atrodančios, įmontuojamos mikrobangės.

benokuchnie.blogspot.lt

whitefeatherdream.blogspot.lt

Na, o grįžtant prie prietaisų slėpimo, užsienyje ypač populiaru mikrobangų krosnelę slėpti aukštoje spintoje kartu su kavos aparatu. Kad virtuvėje nebūtų pernelyg daug vizualinio triukšmo, šie prietaisai (dažnai ir skrudintuvė bei blenderis) slepiami už uždarų durelių. Lietuvoje toks sprendimas dar nėra labai paplitęs, nes juk tuomet virtuvės komplektas kainuoja daugiau (reikalingos papildomos durelės), bet tikiu, jog žmonės atras jo naudą.

lewisalderson.com

blakeslondon.com

blakeslondon.com

Tai ne viskas! Mikrobangų krosnelę galite montuoti po stalviršiu bei virtuvės saloje (nepamirškite apie rozetę). Galbūt tai nėra pats patogiausias aukštis dažnam naudojimui, bet jeigu nėra kitos išeities - apsvarstykite tokią galimybę. Dažniausiai po stalviršiu mikrobangų krosnelė montuojama tada, kai jai vietos neužtenka viršutinėse spintelėse arba jų visai nėra (taip, taip - būna ir taip).

studio-mcgee.com

remodelista.com

Na, o paskutinė ir pati prasčiausia vieta - tiesiog ant stalviršio. Kodėl prasčiausia? Nes mikrobangė užima naudingą stalviršio plotą, kurį galėtumėte išnaudoti gaminimui, bet čia įžvelgiu ir pliusą. Jeigu iš pradžių mikrobangės nenorėjote, bet po kurio laiko jai atsirado poreikis, nereikia nieko papildomo daryti. Dažniausiai virš stalviršio būna ne viena ir ne dvi papildomos rozetės, tad, jeigu jos yra tinkamoje vietoje, tereikia nusipirkti mikrobangų krosnelę ir jau galite ja naudotis.

behance.net

Kuris variantas priimtiniausias jums? Kur mikrobangų krosnelę laikote jūs? Parašykite į komentarų skiltį po straipsniu :)

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.