Nepraleisk! Naujas video!
2019 m. rugpjūčio 20 d.

Teksto autorius: Evelina

Labai mėgstu IKEA Nordli kolekcijos komodas. Ne tik dėl jų universalaus stiliaus, bet ir dėl itin didelių jų panaudojimo galimybių. Kadangi komodų yra tiek įvairių aukščių, tiek įvairių ilgių, labai paprasta jas viena su kita kombinuoti ir pritaikyti bet kuriam kambariui (išskyrus vonios kambarį).

Visos idėjos bus su baltomis komodomis (yra ir juodų), nes balta, mano manymu, žymiai universalesnė. Taip pat didelis Nordli kolekcijos privalumas - nėra atsikišusių rankenėlių, todėl negresia kojų nudaužymas, naudojant jas kaip batų spinteles ar vaikų kambaryje.

 PRIEŠKAMBARIS

Galima apsiriboti žemesnėmis komodomis, kurios atstos batų dėžes ir suoliuką prisėdimui, galima kombinuoti su aukštesne komoda, kurioje laikysite pirštines ir kitus laukui skirtus atributus. Būtent šiam kambariui randu daugiausiai gražių ir pasiteisinusių idėjų.

 planete-deco.fr

instagram.com

emmamelin.se

net.sfd.se

MIEGAMASIS, DRABUŽINĖ

Kas be ko, šios komodos idealiai tinka sulankstomiems drabužiams, kojinėms, apatiniams ir kitiems drabužiams ar daiktams laikyti, kurių pas visus gausu miegamajame arba atskiroje drabužinėje. Jeigu renkatės žemesnę komodą, ant jos dar galite pastatyti televizorių, jeigu aukštesnę - turėsite daugiau vietos drabužiams ir papildomą stalviršį dekoracijoms. Man vis tik gražiausia, kai komodos būna vienodo aukščio. Taip pat didelis pliusas, kad galima prisitaikyti prie turimos vietos, t.y. jeigu jos mažai, rinkitės siauresnę, bet aukštesnę komodą.

roomdeco.se

aliciafashionista.com

el124.com

kvarteretmakleri.se

PATARIMAS. Galite pasikeisti stalviršį ir komoda įgaus naują "veidą"!

pinterest.ch

VAIKŲ KAMBARYS

Fantazijos čia beribės. Jeigu norisi žaismingumo, galite komodas statyti laiptų principų. Jeigu norisi padaryti jaukų sėdėjimo kampelį - rinkitės 2 stalčių komodas, kad vaikas galėtų patogiai ant jų sėdėti ir patieskite čiužinuką ar padėkite pagalvėlių. Jeigu tiesiog reikalinga vieta žaislams ar rūbams pasidėti, tik išsirinkite norimą komodos tipą. Kaip ir minėjau pradžioje, didelis pliusas, jog komodos neturi rankenėlių, tad yra saugios net mažiems vaikams.

rafa-kids.blogspot.com

rafa-kids.blogspot.com

rafa-kids.com

PATARIMAS. Jeigu labai taupote vietą, galima lovą pakelti ir čiužinį guldyti ant komodų. Taip ne tik turėsite daugiau vietos daiktams, bet ir galėsite likusią vietą išnaudoti žaidimų kampeliui ar kam nors kitkam. Beje, jeigu vaikas dar labai mažas, reiktų pasirūpinti apsauga ir užlipimu.

lilaliv.ch

solebich.de

 VIRTUVĖ

Labai netikėtas panaudojimo būdas, bet tikrai vykęs! Ir suoliukas, ir begalė papildomos vietos daiktams!

almostmakesperfect.com

almostmakesperfect.com

SVETAINĖ

Vietoje standartinio televizoriaus staliuko arba tiesiog dailiam kampeliui sukurti - tik padėkite ant komodų įvairių dekoracijų, paveikslų ir erdvė kaip mat taps jaukesnė!

emmajonssondysell.com

decouvrirlendroitdudecor.blogspot.com

2
Komentarai

Aušra Venckienė

Nu išradinga!

(6) · (1) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 21 d.

Vida

Išradinga

(4) · (0) · Atsakyti · 2019 m. rugpjūčio 22 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.